Şimdi Ara

Batum bütün iPhone/iPad Pro fiyatları (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.645
Cevap
138
Favori
523.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .Space.

Alt modeller için haklı olabilirsin fakat iPhone X TR fiyatıyla arada 2000₺ oynuyor

5 se,6s ,7,8

Hepsi alınmaz x zaten vi halta yaramıyor 8 den ne artısı var desem cevap kimse veremez ondan batum bitmiş kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • travegostar kullanıcısına yanıt
    Mesele karşılaştırmakta değil. Ayı cihaza burada 6099₺ vermek istiyorsanız buyrun. Elimizde 2000₺ gibi ucuza almak varken neden 1 yıl garantili almayayım ki? Bu ekosistemi seven binlerce insan var size göre X olmamış olabilir. Başkasına göre on numaradır. Kesin hükümler vermeyiniz.

• Batuma en ucuz kaç paraya gidip gelebiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batumda yasarmisiniz? Ev almak mantikli olurmu. Emeklili egede yazlikta yasamak mi

Batumda yasamak mi

• quote:

Orijinalden alıntı: .Space.

Mesele karşılaştırmakta değil. Ayı cihaza burada 6099₺ vermek istiyorsanız buyrun. Elimizde 2000₺ gibi ucuza almak varken neden 1 yıl garantili almayayım ki? Bu ekosistemi seven binlerce insan var size göre X olmamış olabilir. Başkasına göre on numaradır. Kesin hükümler vermeyiniz.

Kesin hüküm değil 8 ile x arasında saçma göz tarama harici ne fark varda orda bile alınsa 4500 küsür cihazı neden alalım onu açıkla alınacak batumdan cihaz sadece evet x tir oda fiyat farkı yüksek olduğundan diğerleri dediğim gibi almak kazık yemektir bir nevi

Senin seviyene inmeyeceğim arkadaşım Tercih meselesi kapalı kutu içerisindeki işlem görmüş olma olasılığı yüksek cihaz almak yerine biraz daha fazla verir Appple storedan sıfır alırım içim rahat eder.

Diğer yandan Batum cihaz fiyatları X için öyle 300-400 tl değil X 256
    2lığın Zoommer fyiatı tax alamıyor olsak bile yakalaşık 1200 tl türkiyeden daha ucuz bir de %11 tax alınırsa yaklaşık 1900 tl ucuza geliyor

ha Apple store bakmıyoor diyorsan benim için değşen bir durum yok Ben istanbulda yaşamadığım için bulunduğum şehirde sorun yaşamam durumunda yine Pupa ,Kvk vb. yerlere götürmeem gerekecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 30 Ocak 2018; 16:9:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

Senin seviyene inmeyeceğim arkadaşım Tercih meselesi kapalı kutu içerisindeki işlem görmüş olma olasılığı yüksek cihaz almak yerine biraz daha fazla verir Appple storedan sıfır alırım içim rahat eder.

Diğer yandan Batum cihaz fiyatları X için öyle 300-400 tl değil X 256
    2lığın Zoommer fyiatı tax alamıyor olsak bile yakalaşık 1200 tl türkiyeden daha ucuz bir de %11 tax alınırsa yaklaşık 1900 tl ucuza geliyor

ha Apple store bakmıyoor diyorsan benim için değşen bir durum yok Ben istanbulda yaşamadığım için bulunduğum şehirde sorun yaşamam durumunda yine Pupa ,Kvk vb. yerlere götürmeem gerekecek

Sen kim oluyosunda seviyeye inerim inmem muhabbeti yapıyosun.Sıfır kapalı kutu cihazın ne olduğunu dahi bilmeden işlem görmüş cihaz diyebilecek bir kişi ike kvklımı diyen birinin seviyesi aynıdır.He senin gibileri firmalar güzel böyle artık ne demeli satıyor ürünlerini.Gelmişsin 200-300 tl fazla veririm aynı garanti aynı cihaza diyen bir adam zaten bu işden piyasadan bir haberdir

• quote:

Güle güle kullanın HB'den almamakla doğu kararı vermişsiniz sebepleri videoda anlatılıyor

benim sorularıma da cevap verirseniz ayrıca çok memmnun olaağım

Şu adamın video da anlattıklarına gülüyorum ...

Sıfırlanmış cihazları satıyorlar diyecek kadar bilgisiz olduğu vede büyük firmalara iftira atacak kadar küstah.Apple garanti sorgulamada alan kişi salak sanki bakmayacak garanti başlangıç tarihin aktive ettiği tarih ile aynı olup olmadığına.Bunu yayınlayan şahıs da zaten hiç bir şey bilmediğini anladık.

• yeniseyy Y kullanıcısına yanıt
    Nereden gideceginize bagli hocam.

• Aykutasil kullanıcısına yanıt
    Yaşantıyı bilemiyorum ama hocam sanki kendi ülkemizde ege mantıklı geldi. Yaşayan arkadaşlar vardı, yardımcı olurlar

• s8 ne kadar orada?
    birader kimsin necisin bahse konu siteleri neden bu kadar savunuyorsun inan bilmiyorum ve umurumda değil sınırları zorlama ben olan biteni anlatan bir video koydum sen de elinde aksini anlatan kanıt delil varsa ortaya koy ya da sus alacak olan insanlar alacağı yere kendi karar verebilecek kapasitedeler dahası o siteler iftira davası açsınlar aksini ıspatlarlarsa iyi de tazminat alırlar
  • Mesela Trabzondan en ucuz ne kadar sürede ve masraf ne olur yaklaşık ?
  • quote:

birader kimsin necisin bahse konu siteleri neden bu kadar savunuyorsun inan bilmiyorum ve umurumda değil sınırları zorlama ben olan biteni anlatan bir video koydum sen de elinde aksini anlatan kanıt delil varsa ortaya koy ya da sus alacak olan insanlar alacağı yere kendi karar verebilecek kapasitedeler dahası o siteler iftira davası açsınlar aksini ıspatlarlarsa iyi de tazminat alırlar

Birader sen bilmediğin konuda ahlam kesmeyeceksin hayatında kaç kez batuma gittin onu geç kaç kez hb n11 den cihaz aldın apple garantili cihaz olduğu an garanti sorgulamadan bakarsın aktive edilmemiş 2 yıl garanti verirse sistem olay bitmiştir bir tane bi halttan anlamayan çıkmış elinde ne delil nede bir evrak var iftira atıyor sende yayınlıyorsun suç bu milyon dolar işlem hacimli firma bunlar 100 tane avukatları var dikkat et çarpılma seninde ithamların var uyarıyorum seni video yayınlayarak yön algı operasyonu yapıyorsun.

Adamın videoda dediği şey tamamen hayal ürünü.

Serbest piyasa hb alıyordur 10 milyon dolarlık ürün kar marjını indirip yan aksesuar ile marj peşinde koşar bu böyledir yıllarca piyasada idik neyin ne olduğunun dersini sana verir sınavını bile yaparım aklında olsun .

yav he he bu mantıkla Apple 100-150 Hb. n11 vd. eder onlar bunu düşünemiyor dayıyor Abd fiyatının iki katına ama Apple'ın %0.001'i eden sitelere ucuzdan verecek gitsin açsınlar dava Apple'ın kestiği faturaları koysunlar ortaya Adam babamın oğlu değil onu savunmuyorum

Mesele Batum değil bu cihazların Tr dışında Tr'den daha ucuz oluşu imkanım olsa ilk tercihim Abd olurdu oraya giden gidecek olan hiçbir tanıdığım yok veya €/₺ kuru bu kadar yüksek olmasa Ab ülkelerinden aldırmayı düşünüyordum Cebimden çıkacak Para ve imkanlar sebebiyle tercihim zorunlu olarak Gürcistan (Batum) istikametine kaydı
    o youtuberın kuyruk acısı var ki sallamış olmalı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: imhotep_of_grudge

o youtuberın kuyruk acısı var ki sallamış olmalı...

Hb daya mail attım 2 şahıs içinde marka karalama,insanları markaya karşı algı operasyonu yapıldığına dair.Gerekli işlemler ekran görüntüleri imaj dosyası alınmış.Beklemede kalalım 😀

• ßlaCKFOX ß kullanıcısına yanıt
    60₺ sadece sınıra gidiş geliş olsa Trabzondan, geçişteki 15₺ , minibüs 5-6₺ versen, sadece gidip gelmek hiçbirşey yapmadan 80-90₺ bulur.

• bütün yardımlar için teşekkürler anlam veremediğiniz sorun benim kişisel çekincem o çekincemden dolayı tereddüt yaşıyorum
  • Hocam bugun Trabzonlu bir arkadas Batuma "vizesiz ve pasaportsuz" gidilebildiğini soyledi. Bu doğru mu?

Doğruysa bile pasaportu telefonu işletmek için götürmemiz mi gerekecek? (Pasaport umun süresi bitti ondan soruyorum)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.