Şimdi Ara

Batum bütün iPhone/iPad Pro fiyatları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.645
Cevap
138
Favori
523.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .Space.

GEL1
    Gürcistan Larisi
    (1 GEL = 1.4936127 TL)
    = 1.4936TL
    Türk Lirası
    (1 TL = 0.6695176 GEL)

Biz telefon almak istedikçe paramız değerini kaybediyor. Bu nedir? 0.66 lara indi.

hocam ne yaptınız son durum nedir merak ettim.
  • sinyortr1 kullanıcısına yanıt
    Suanda hali hazırda beklemekteyim. Sınav haftasındayım. Sınav sonrası gider 8 plus alır diyordum da sağolsun buradaki arkadaşlar kafamı yine karıştı..

İlk 2 3 günde Gürcistanda 5000 Lariden 3999 GEL 'e kadar düştü ve sabitlendi, suan. 3559lariye geliyor iphone X kayıtla beraber 5384₺ ediyor. Hala fiyat bana yüksek geliyor acıkcası. Bir kaç teknoloji mağazası bana eğer nakit para öderseniz %5 (Her yerde yok) daha indirim yaparım demişti ama oradada 4100-4200 GEL fiyatına satılıyor ki yine bir anlamı kalmıyor. Kur suanda 0.68'e yükselmiş durumda ve ayrıca ikinci el sitelerine de baktım da 5000₺ ye satanda var yavaş yavaş oturuyor gibi. Ben TR piyasasına cıkmasını bekliyorum o zaman yurtdısından getirenler 6000 7000₺ çekenler 5000 küsürlere inecektir. Kısacası hala kararsızım. Sadece tasarıma 1300₺ fark koyuluyor TR'de 8 plus ve iphone X :)

• 869₺ daha ucuz iphone X batumda değer mi bilemedim. 150₺ kayıt parası 719₺ size kalır. Garantide sıkıntı olmaz. Cünkü ailem o tarafta yaşıyor, bir şey olsa sürekli git gel yaparım. Tek sorun 4800-4900 civarına düşmemesi.
  • quote:

869₺ daha ucuz iphone X batumda değer mi bilemedim. 150₺ kayıt parası 719₺ size kalır. Garantide sıkıntı olmaz. Cünkü ailem o tarafta yaşıyor, bir şey olsa sürekli git gel yaparım. Tek sorun 4800-4900 civarına düşmemesi.

hocam ben ilk defa gideceğim gürcistan'a hangi mağazayı önerirsiniz X almak için ?
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Şöyle söyleyeyim; mesela ilk mesajda yazdığım iplus.ge sitesine ait yer var ama bunlar Türklere fazladan kitlemeye çalışıyor, en azından ben öyle sezdim. Birazcık gezmeniz gerekli,hem etrafı gezersiniz, hemde piyasa araştırması yaparsınız. Benim önerim zoommer.ge 'ye ait yerden almanız, iphone X en ucuz orada gördüm suanda. Zaman bulursam 2 3 haftaya bende gitmeyi düşünüyorum tekrardan fakat. iphone X batumdaki o paraya değermi? Bana adım adım zamanla indireceğiz fiyatları demişlerdi geçen hafta. Gün gün de iniyor.Bekleyebiliyorsanız bekleyin.
  • quote:

Şöyle söyleyeyim; mesela ilk mesajda yazdığım iplus.ge sitesine ait yer var ama bunlar Türklere fazladan kitlemeye çalışıyor, en azından ben öyle sezdim. Birazcık gezmeniz gerekli,hem etrafı gezersiniz, hemde piyasa araştırması yaparsınız. Benim önerim zoommer.ge 'ye ait yerden almanız, iphone X en ucuz orada gördüm suanda. Zaman bulursam 2 3 haftaya bende gitmeyi düşünüyorum tekrardan fakat. iphone X batumdaki o paraya değermi? Bana adım adım zamanla indireceğiz fiyatları demişlerdi geçen hafta. Gün gün de iniyor.Bekleyebiliyorsanız bekleyin.

hocam ben açıkcası şehirleri felanda bilmiyorum bir arkadaş direk başkante gideriz diyorda bu mağazalar her şehirde var değil mi ?
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Hemen hemen vardır diye düşünüyorum. Baskentte kesin vardır. Türkler genelde içeriye gittikleri tek yer tiflis olur. Orasıda uzak olduğu için pek gitmez. Gitmeden önce haritada yerlerini belirleyin, çevrimdışı harita indirin telefonunuza geze geze gidersiniz, sorun olmaz. Sınırdan geçtikten sonra GEOCELL'e geçiyor, dikkat edin telefonunuza kitlemesinler ₺ olarak.Ayrıca sınırda hemen avrupa birliği bayrağı var. Adamlar vizesiz avrupaya gidebiliyor, yakında da avrupa birliği ülkesi olur.Bence elimizi çabuk tutalım. Yakın zamanda almazlar bizi içeriye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 12 Kasım 2017; 9:56:43 >
  • Cok guzel konu bende batumdan almayi dusunuyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • porazo P kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Gelemeyenlere de ileride ben kendime almaya giderken isteyen olursa yine yardımcı olurum.Ben hala 5300₺ iphone X 'e batumdan almaya değermi konusundayım sizce değermi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 12 Kasım 2017; 10:38:16 >
  • Bence değer :) ben teknolojiyi takip ederim ve cok severim suan note edge kullaniyorum ilk ciktigi zaman i phone 6 dan pahaliydi ama ben almistim tasarimi farkli oldugu icin. Maddi durumunuz varsa sizi zora sokmayacaksa alin veya biraz bekleyin 2.el fiyatlari belki daha uygun olur bizim insanimiz sever borçla kartla mal almayi odeyemeyincede satar

• Amerika fiyatiyla alinca cok uygun aslinda ama tanidik bulmak lazim

Aynen malesef ki öyle. Ben maddiyatta değilim ama iphone X'ten ziyada bazende iphone 8 plus+apple watch alayım diyorum aynı paraya ama gönlüm X'den yana :)
  • Saati verimli kullanacaksaniz oda mantikli ama saat alanlar genelde bir hevesle alinip kullanilmadigini soyluyor

• Dün 11.11 kampanyasından 8 Plus 4000₺ e aldım. İngiltere de 2.el kapalı kutu 600-650 gbp. (3250₺+150₺ kayıt parası=3400) Sıfırı 800gbp.İkinci elle aradaki fark 600₺.Tr garantisi için değer. Dövizdeki artışla yurtdışı da cazibesini yitiriyor yavaş yavaş.

• @porazo Valla bilemedim hocam saat dediğiniz gibi bir heves var içimde. 8 plus+watch da yapabilirim. Karar veremedim. X 'de 5300 vermektense diye bekliyorum. Saat almasam bile 3600 8 plus alırım gerisi cebimde kalır, nasıl olsa özellikleri aynı.

@obsesoz Hayırlı olsun hocam. Kur yüzünden artık hiçbirşey ucuz kalmıyor dediğiniz gibi. İngiltere 3400'e bulsam o da iyi olur. Batumdan 3600'e 8 plus almayı düşünüyorum bu gidişle X'e vermekte istemiyorum açıkcası kafam karışık. 4000₺ bulmak şuanda zor gibi. O yüzden 8 plusu batumdan alırım. Garanti sorun çıkmaz, sürekli git gel yapabilir konumdayım.
  • 7 plus 8 plus ı da karsilastirin isterseniz fiyat farki fazla bariz fark yoksa 7 plus alirsiniz

Haklısınız ama almışken en sonu olsun bari. Ah şu telefonlar bizi soktuğu hale bakın. X mi 8 plusmu gidip geliyorum.
  • Hocam kilit soru tasarımın sizin icin ne kadar onemli oldugu :) full ekran bence süper bir teknoloji

Sırf onun için bekliyorum gidip 4 nesillik eski telefona o kadar para vermemde neyse. Artık hayırlısı hocam bakalım.
  • Biraz bekleyin hocam kararinizda netlesir alinca konuya yazarsaniz i phone x alirsaniz video bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.