Şimdi Ara

Battlestar Galactica (2004-2009) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
749
Cevap
7
Favori
38.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tom zarek 2-3 bölümde göründü ilk sezonda
    müzk konusunu hiç bilmiyorum
    bölümler konusunda pm atarım şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: r7brtpires

tom zarek 2-3 bölümde göründü ilk sezonda

hani bi gazetecinin() galactica da yaptığı belgeselin olduğu bölümün sonunda bi görevli yerleri silerken pilotların gelişini görüyoruz ya işte orda çalan şarkı(ve de sanırım yerleri silen görevlinin ıslığı) eski versiyon galactica nın müziği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanctus Diavolos -- 28 Aralık 2006; 22:18:42 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

quote:

hani bi gazetecinin() galactica da yaptığı belgeselin olduğu bölümün sonunda bi görevli yerleri silerken pilotların gelişini görüyoruz ya işte orda çalan şarkı(ve de sanırım yerleri silen görevlinin ıslığı) eski versiyon galactica nın müziği

saolasın bişey daha öğrenmiş olduk

• quote:

quote:

quote:

saolasın bişey daha öğrenmiş olduk

rica ederim,sende sağol
    galactic nın soundtrack şarkılarını indirmeni tavsiye ederim

• quote:

Orjinalden alıntı: b_sevki

1sezonun son bolumunu izledim gerçektende ohanesburg,

---------------spoiler----------------------------
    ana cylon gemısını patlatıp gonullerimizi kazanmışken neden yaslı adama saydırdın iki tane hemde tam gogsunden,bırak iki tane boomer galacticada ne yapar diye dusunelım,helo'nun kıde hamile yaa bırakmaz onu oralarda diye dusunuyorum

baltar sarısının dudaklara yapışırkenden az once soylediği ben buraları biliyorum cumlesi onunda cylon oldugu fikrini bende iyice kuvvetlendirdi

şimdi tek bir soru yaslı adam oluyor mu,2.sezon ilk bolumunu uzun bir ara seyretmeyeceğim sadece bu sorunun cevabını bir arkadas verebilir mi?
    ---------------spoiler--------------------------

Dizide orada bir hata var gibi geldi bana . Sharon'ın ilk ateş edişinde silah göğsüne kadar kalkmamıştı , karın bölgesi hizasındaydı . İkinci atışta da pek yükseltme şansı olmadı . O kuruşunda ilkinin biraz üstüne isabet etmiş olması gerekirdi . Ama taktik masasının üstüne yığıldığında ADAMA , göğüs çevresinden vurulduğunu gördük .

• İstanbulda oturup elinde Battlestar Galacticanın tüm bölümleri olanlar PM atarsa sevinirim. Cnbce yi bekleyemiycem
  • ahh ahh şu kotanın allah belasını versin yaw şimdi kota olmasaydı ben çoktan izliyodum filmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Demus

İstanbulda oturup elinde Battlestar Galacticanın tüm bölümleri olanlar PM atarsa sevinirim. Cnbce yi bekleyemiycem

Ben 'kıbrıs'tan gelcekler diye bekliyorum
  • dün 3. sezon 11 inci bölüme kadar izledim allam 4 gündür geceleri sabaha kadar izliyom bitirdim amerikaya yetiştim:)

ole pis bi yerde kaldı ki ah ah
    21 ocak gelsin hemen
  • Pascuu haklısın ya amma yerde ara verdiler bunlar adamı öldürür ya:) Bu arada diziyi temin edemeyenler var ben istanbulda değilim malesef ama samsundan isteyen varsa elimde tüm seri mevcut seve seve çekerim.
  • internetten kotaya takılıp indiremeyen arkadaşlar bazı yerlerde komple sezon dvd leri olarak satıyorlar ucuz yoldan araştıran bulabilir ben izleim 2 sezonu bıtırdım sonu hiç beklemediğim gibi oldu 3 sezonuda yakında ızlıyecem
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tak3down

Pascuu haklısın ya amma yerde ara verdiler bunlar adamı öldürür ya:) Bu arada diziyi temin edemeyenler var ben istanbulda değilim malesef ama samsundan isteyen varsa elimde tüm seri mevcut seve seve çekerim.

pazartesiye az kaldı arkadaşlar az daha sabredelim
  • 1. sezon 6. bölümdeyim güzel diziymiş ya
  • Arkadaşlar ilk sezonu dvdrip olarak indirdim ama sezon bire ait çevrilmiş hangi alt yazıyı bulsam çok tutarsız. şu var sezon bir birinci bölüme ait tüm alt yazılar Bg de önceki bölümlerde diye başlıyor. aşağıya caps ekledim bunlar 1. sezonun ilk bölümüne mi ait yoksa yanlış sezon mu indirdim ?

Battlestar Galactica (2004-2009)

• Diğerlerini hatırlamıyorum ama en alttaki resim kesinlikle ilk bölüme ait. Zaten 'Pilot' diye geçer, uzun bir bölümdür ve Cylonlar kolonileri o zaman bombalayıp dağıtır. Bir sürü atom bombası gördüysen ilk bölümdür.
  • quote:

Orjinalden alıntı: acgur

Diğerlerini hatırlamıyorum ama en alttaki resim kesinlikle ilk bölüme ait. Zaten 'Pilot' diye geçer, uzun bir bölümdür ve Cylonlar kolonileri o zaman bombalayıp dağıtır. Bir sürü atom bombası gördüysen ilk bölümdür.

nerden anladın anlamadım 2. sezondada o mekana hayali olarak gidio ki doctor
  • arkadaşlar yeni bölüm internete düştü mü bi bilginiz var mı?
  • quote:

arkadaşlar yeni bölüm internete düştü mü bi bilginiz var mı?

düştü yüklendi ve izlendi bile :)

cok güzel bir bölüm bekliyor eye of jupiterin ne olduğunu öğreniyoruz hele dizinin sonu yok mu pzt günü hemen gelsin diye bekelyeceksin :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: asajj

quote:

arkadaşlar yeni bölüm internete düştü mü bi bilginiz var mı?

düştü yüklendi ve izlendi bile :)

cok güzel bir bölüm bekliyor eye of jupiterin ne olduğunu öğreniyoruz hele dizinin sonu yok mu pzt günü hemen gelsin diye bekelyeceksin :)

usta hangi programla indirdin
    ben aresle indiririm genelde ama areste bulamadım
  • utorrent ile
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.