Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.295
Cevap
57
Favori
369.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her yeni gelen guncelleme gideni aratir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 39-3 Rotterdam gameplay

• IIretiredII kullanıcısına yanıt
    4:54' 4:55' de reloaddayken ekran yine kesik kesik gibi geldi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun erdem

4:54' 4:55' de reloaddayken ekran yine kesik kesik gibi geldi bana
    Dostum bad company 2 den beri mp oynarım bfyi bf3de espor maçları bile yaptım emin ol çok duydum bunları, ikinci yazışın ama ds4 le oynuyorum ben bildiğin standart siyah ds4

Eğer analoğu kısa ve hızlı sağ sol yaparsan bunlar oluyor konsolda oynuyorum diye direksiyon gibi çevirmeme gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIretiredII -- 23 Ocak 2019; 22:37:48 >
  • @Luffy1907 sizin için kötü haberler var. kiralık server işi çıkmaz sokak

https://www.youtube.com/watch?v=ZPXlUsdnk9s
  • Oyuna 1-2 aydır girmiyordum bf1-bf4'te takılıyordum
    Şimdi girince anladım gerçekten özlemişim, oynanışı ve ekip ağırlıklı olması çok güzel cidden.

Ve oyun sanki round sonları,revive ekranı,bugları vs kendini toplamış gibi biraz.

Ttk da eskisi gibi hala sanırım değiştirmemeleri iyi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 24 Ocak 2019; 9:44:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Ya akşamları ping uçuyor gündüzleri birşey yok onu düzeltsinler ben razıyım ):
    bildiğim kadarıyla bölgelerin büyük kısmında ttnet altyapısal bandwidth sorunu var, özellikle internet yoğunluğunun arttığı saatlerde yaşanıyor maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Saladin

o oyuncuların birde savunması var. biz zone savunuyoruz diyorlar. capture oynarken görev yapmayıp kolay kill peşinde olmanın adı çok tatlışlar

Alıntıları Göster
    zone içinde savunsalar yine bişi demicem, adam haritanın dışında köşesinde pusmuş kill kasıyo. domination oynanmaz halde

• quote:

Orijinalden alıntı: IIretiredII

Dostum bad company 2 den beri mp oynarım bfyi bf3de espor maçları bile yaptım emin ol çok duydum bunları, ikinci yazışın ama ds4 le oynuyorum ben bildiğin standart siyah ds4

Eğer analoğu kısa ve hızlı sağ sol yaparsan bunlar oluyor konsolda oynuyorum diye direksiyon gibi çevirmeme gerek yok

Alıntıları Göster
    Reloadu tuşu ile, oyuncu bakışını da R3 tuşuyla yaparız. reload yapabilmek için sağ baş parmağımız, bir anlığına R3 tuşundan ayrılır. o anda oyuncu bakış yönünü değiştiremeyiz. sen reloada başladığında aynı anda oyuncu bakış yönünü de değiştiriyorsun. bu yapabilmek için reload tuşunu sol eline tanımlamalısın. Bu da akla klasik klavye kullanımını getiriyor.
    Bu nedenle yorum yapmıştım. yoksa daha hassas oynanan oyuncu videoları paylaşılıyor. onlara yorum yapmadık. sen oynamıyorum diyorsan sorun yok. öyle kabul ederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

@Luffy1907 sizin için kötü haberler var. kiralık server işi çıkmaz sokak

https://www.youtube.com/watch?v=ZPXlUsdnk9s
    BF1 e geri dönücem galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Alıntıları Göster
    Geri mi yükleyelim diyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

bildiğim kadarıyla bölgelerin büyük kısmında ttnet altyapısal bandwidth sorunu var, özellikle internet yoğunluğunun arttığı saatlerde yaşanıyor maalesef.

Alıntıları Göster
    Superonline kullanıyorum, yani belli olmuyor 3 gün normal sonra noluyorsa uçuyor ): hani sorun bendemi dedim rainbow six baktım orda 50-55 ping sırf bu yüzden soğudum oyundan ):

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Superonline kullanıyorum, yani belli olmuyor 3 gün normal sonra noluyorsa uçuyor ): hani sorun bendemi dedim rainbow six baktım orda 50-55 ping sırf bu yüzden soğudum oyundan ):

Alıntıları Göster
    bende turknet kullanıyorum ama bu ara herkeste bi genel sorun var. bende daha çok 20-00 arası download yavaşlıyo, bu saatlerde ping ve paket kaybı sorunu yaşıyorum. normalde download hızım 75mbps ama bu saat aralığında 10mbps zor alıyorum. benzer sorun arkadaşlarımda da var. ama superonline fiber hakkında sorun duymadım şimdilik, sadece superonline adsl kullananlarda duydum sorun yaşayan.

• Dün akşam serverlarda vardı sorun. Bende sol fiberle oynadım, pingler 55-65 arasıydı normalden biraz yüksekti ama arada sırada kırmızı yuvarlak bir simge cıkıyordu ne olduğunu bilmiyorum. Ping değilde başka bir sıkıntı vardı sanki.

Latency varition yazan yer arada kırmızı oldu oyunlarda 5-6 kere.. Acıklamasını bilen? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saitates -- 24 Ocak 2019; 13:54:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Alıntıları Göster
    yok yahu :) public game iyidir. gitme bir yere
  • quote:

bende turknet kullanıyorum ama bu ara herkeste bi genel sorun var. bende daha çok 20-00 arası download yavaşlıyo, bu saatlerde ping ve paket kaybı sorunu yaşıyorum. normalde download hızım 75mbps ama bu saat aralığında 10mbps zor alıyorum. benzer sorun arkadaşlarımda da var. ama superonline fiber hakkında sorun duymadım şimdilik, sadece superonline adsl kullananlarda duydum sorun yaşayan.

Alıntıları Göster
    Aynen bendede paket kaybı vs gösteriyor ama sadece bfde oluyor bu olay başka oyunlarda sorun yok ): anlayamadım bende cidden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Alıntıları Göster
    genel anlamda ping problemi var. Yaklaşık 2 aydır akşamları ve özellikle pazar akşamları berbat oluyor. (superonline fiber kullanıyorum) Ancak diğer oyunlarda ki arkadaşlarım çok şikayetçi değil bu durumdan. BF serverlarına ait ekstra sorun olduğunu düşünüyorum. çok anladığım konular değil yanlışda cümle kurmak istemiyorum ama hatırlayın betadan sonra server maliyetleri sebebiyle 60Hz tick rate server açmamışlardı. Aynı maliyet kaygısı sebebiyle sanırım, bizim lokasyona yakın server olmaması da ping problemini körüklüyor. Köklü bir BF oyuncusu değilim ama eski bf oyunlarında yakın server olması bf in COD a göre güçlü yanıydı diye bilirim. Emin olun cod oynarken yüksek ping den bu kadar şikayet etmezdik. belki de kanıksamıştık.
    Yakın locasyonlu server şart

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

genel anlamda ping problemi var. Yaklaşık 2 aydır akşamları ve özellikle pazar akşamları berbat oluyor. (superonline fiber kullanıyorum) Ancak diğer oyunlarda ki arkadaşlarım çok şikayetçi değil bu durumdan. BF serverlarına ait ekstra sorun olduğunu düşünüyorum. çok anladığım konular değil yanlışda cümle kurmak istemiyorum ama hatırlayın betadan sonra server maliyetleri sebebiyle 60Hz tick rate server açmamışlardı. Aynı maliyet kaygısı sebebiyle sanırım, bizim lokasyona yakın server olmaması da ping problemini körüklüyor. Köklü bir BF oyuncusu değilim ama eski bf oyunlarında yakın server olması bf in COD a göre güçlü yanıydı diye bilirim. Emin olun cod oynarken yüksek ping den bu kadar şikayet etmezdik. belki de kanıksamıştık.
    Yakın locasyonlu server şart

Alıntıları Göster
    dediğiniz gibi bf serverlarında da bi sıkıntı olabilir, çünkü ping ve hız sorunu bende yaklaşık 1 aydır var. ama bir haftadır bfvde paket kaybı sorunu da yaşamaya başladım, pingim düşük ama sağda bi dünya ikon çıkıyor. kill sayısını baya düşürüyor

• quote:

zone içinde savunsalar yine bişi demicem, adam haritanın dışında köşesinde pusmuş kill kasıyo. domination oynanmaz halde

Alıntıları Göster
    Sırtını harita sınırına vermiş sniperlar tdm oynamayıp, conquestte dominationda emek kasanlardan beleş kill alıyor ya onlar adam değil zaten
    birde kendince taktiksel oynayanlar var, rakip bayrağı capture ederken, capture alanının dışında yatıp, çıkanları vuranlar. bayrağı savunmazlar. dertleri killdir.
    Siz Azizler 4 kişi gezdiğiniz için birbirinizi kaldırıyorsunuz. biz iki kişi bayrağa giderken diğer iki arkadaş beleş kill derdine düşüyor. biz ya bayrağa girerken ya da capture da az olduğumuz için zorlanıyoruz. ayrıca takımın spawmı da bozuluyor. öldüğün için capture ettiğin bayrağa yakın doğamıyorsun. çünkü göreve gitmemiş diğer iki kişi laylaylom başka yerde.
    BF5 takım oyunu. video paylaşan arkadaşlara bakın. solo adam öldürüyorlar, oyun boyunca görev yapmamış. birde marifet gibi video paylaşıyor. zone almamış, revive etmemiş oyuncular. sanıyorlar ki videoya bakıp vaybe ne kill almış adam diyeceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Saladin

Sırtını harita sınırına vermiş sniperlar tdm oynamayıp, conquestte dominationda emek kasanlardan beleş kill alıyor ya onlar adam değil zaten
    birde kendince taktiksel oynayanlar var, rakip bayrağı capture ederken, capture alanının dışında yatıp, çıkanları vuranlar. bayrağı savunmazlar. dertleri killdir.
    Siz Azizler 4 kişi gezdiğiniz için birbirinizi kaldırıyorsunuz. biz iki kişi bayrağa giderken diğer iki arkadaş beleş kill derdine düşüyor. biz ya bayrağa girerken ya da capture da az olduğumuz için zorlanıyoruz. ayrıca takımın spawmı da bozuluyor. öldüğün için capture ettiğin bayrağa yakın doğamıyorsun. çünkü göreve gitmemiş diğer iki kişi laylaylom başka yerde.
    BF5 takım oyunu. video paylaşan arkadaşlara bakın. solo adam öldürüyorlar, oyun boyunca görev yapmamış. birde marifet gibi video paylaşıyor. zone almamış, revive etmemiş oyuncular. sanıyorlar ki videoya bakıp vaybe ne kill almış adam diyeceğiz

Alıntıları Göster
    aynen dediğin gibi ekip olmadan bf oynamak hele ki bu oyunda cidden zor, eski oyunlarda kişinin kendi yeteneğine göre idare edebilme şansı oluyodu ama bu oyunda çok zor. tek başıma kaldığımda en azından domination oynayıp elimi ısındırayım diyorum ama zone dışı pusanlar yüzünden koskoca mod mahvolmuş durumda, küfür etmekten yoruluyo insan ama cidden forumda hakkıyla güzel oynayan arkadaşlar bolca var. keşke dice özel server getirse, eskisi gibi toplanabilsek ama maalesef şimdilik server numarasından girip oynamaya çalışarak idare etmeye çalışıyoruz.

• 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.