Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (154. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
345.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VPN kullanarak hangi ülkeden en ucuza alınabiliyor Origin'den? Dili İngilizce mi birde kontrol ettiniz mi?

CD Key alacaktım ama deluxe satmıyorlar, artı olarak keyler daha verilmiyor, pre-load etsek iyi olurdu şimdiden.
  • Bu gun oyunda koprunun uzerine V1 atdilar. Bombanin patlamasindan yaranan kuvvet beni kopru kenarindan atti suya
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

VPN kullanarak hangi ülkeden en ucuza alınabiliyor Origin'den? Dili İngilizce mi birde kontrol ettiniz mi?

CD Key alacaktım ama deluxe satmıyorlar, artı olarak keyler daha verilmiyor, pre-load etsek iyi olurdu şimdiden.

Ukraynadan geliyor en ucuza (280TL). Oyunun yerine origin access premier almak daha mantıklı ama (320TL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 17 Kasım 2018; 20:44:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Celonfix kullanıcısına yanıt
    Dil ne oluyor? İngilizce var diyor mu?
  • quote:

Dil ne oluyor? İngilizce var diyor mu?

Evet ingilizce. İndirdiğim diğer bütün oyunlarda ingilizce.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun tam anlamıyla berbat ötesi,ne grafik var,ne optimasyon,herşey karmakarışik,battlefielden 1' den sonra uydurmasyondan nağmeler,ea bu sefer yapamamış oyunu,kimin kimi öldürdüğü belli değil,bu oyundanda biraz ekmek yiyelim diğer maçlara bakalım demişler,tam bir fiyasko,bende verdiğim paranın hatırına biraz daha oynıyacam,ama beni sarmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce de scoutlar -yeni adıyla reconlar- çok güçsüz olmamış mı ya sinirlerim bozuldu gözcü oynayan biri olarak 3x yetersiz 6x çok fazla yakın istediğim scope türünü seçemiyorum
    uygulama üzerinden mi aldın? bende sitede fiyatlar değişmedi.
  • Oyunu iade etmek istedim geri almıyorlar,alanın elinde kalıyor😣

• blackghostman43 B kullanıcısına yanıt
    Güncellemeler ve ciddi gelişmeler olacaktır, az sabırlı olmak lazım. Bf1 de ilk çıktığından çok iyi değildi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackghostman43

Oyun tam anlamıyla berbat ötesi,ne grafik var,ne optimasyon,herşey karmakarışik,battlefielden 1' den sonra uydurmasyondan nağmeler,ea bu sefer yapamamış oyunu,kimin kimi öldürdüğü belli değil,bu oyundanda biraz ekmek yiyelim diğer maçlara bakalım demişler,tam bir fiyasko,bende verdiğim paranın hatırına biraz daha oynıyacam,ama beni sarmadı
    Benide pek sarmadı gerçekten. Kimin kimi öldürdüğü belli değil dediğiniz gibi. Battlefield 1 ve Battlefield 4ün verdiği zevki veremedi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 17 Kasım 2018; 22:20:38 >
  • quote:

uygulama üzerinden mi aldın? bende sitede fiyatlar değişmedi.
    Uygulama üzerinden aldım ama sitesinden bakınca ordada değişiyor bende fiyatlar.
  • Bnde alsam mi diye dusunuyorum

• oyunu bir ben sevdim sanırım optimizasyon sıkıntısıda yaşamadım bf 1 için baya upgarede etmiştim pc yi ,bf1 kadar uzun oynarmıyım bilmiyorum ama şimdilik iyi gidiyor
  • afsinedremitli kullanıcısına yanıt
    Hocam tabi güncellemeler gelecektir,lakin battlefield 1 'de bir netlik vardı,oyunda neden öldüğünü,nerde hata yaptığını açık ve net görebiliyorsun,V serisi ana baba günü gibi valla ben nasıl öldüğümü daha çözemedim,bu oyunda karşıya sıkıyorsun görmeden destek silahını ölen ölene,sniper sınıfı zaten çöp,zoomlar berbat,grafikler çohhh iyi diyen arkadaşlara anlam veremedim,oyunda hiçbirşey gözükmüyor ki,biraz afaki olacak ama battlefield 1 'de cayır cayır yanan gtx 1080 kartım bu oyunda ısınmıyor bile,medic sınıfında adam kaldırmak şahadete ermek zaten,hoop hayırlı işler öldün gitti,ben adamı ayakta kaldırmak zorundamıyım,belki yattığım yerden kaldırcam,araya o saçma simülasyon giriyor,tabi ayakta aheste aheste sen iyileştircem diye ugraşırken booom,meftasın,bu oyunu çok beklemiştim hevesle,verdiğim parayı da geçtim , bu kadar kötü olmamalıydı,Attan inip eşşeğe binmek derler ya battlefield 1'den sonra tam uydu valla bu deyim.

• afsinedremitli kullanıcısına yanıt
    BF1 güncellemeler ile daha kötü hale gelen bir oyun. Açık beta hali bile daha stabildi diyebilirim.
    Evet hocam battlefield 1'in gözünü seveyim,battlefield 1'de emek harcamışlar adamlar,call of duty ww2 'nin çakması olmuş bu oyun,kopyasi daha ne diyeyim,ben battlefield'in tarzını seviyordum,oyun ruhunu,eser yok;call of duty seven adam zaten gider ww2'sini alır geçer,bu işin babasını oynar,niye battlefield'de macera arasın,hep bunlar ea'nın pazarlama endişeleri yüzünden oluyor,ama bu sefer ellerinde patlıyacak.

• Batllefield V Firestorm modu hakkında bir bilgi var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackghostman43

Evet hocam battlefield 1'in gözünü seveyim,battlefield 1'de emek harcamışlar adamlar,call of duty ww2 'nin çakması olmuş bu oyun,kopyasi daha ne diyeyim,ben battlefield'in tarzını seviyordum,oyun ruhunu,eser yok;call of duty seven adam zaten gider ww2'sini alır geçer,bu işin babasını oynar,niye battlefield'de macera arasın,hep bunlar ea'nın pazarlama endişeleri yüzünden oluyor,ama bu sefer ellerinde patlıyacak.
    Birde battle royale modu gelince iyice ruhunu kaybedecek seri tamamen.
  • Oyun muhtesem olmus. Beta'dan sonra edilen sikayetler goz ardi edilmemis. Sag olsun Dice onlar da olmasa gercekten ne oynardik onuda bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.