Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (336. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
345.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün oyun başında hızlıca tankı seçerken yanlış tankı verdi ve sonra yanlış şeyler yaşandı.

• SMG olarak mab38 kullanın uzaktan adamın anasını ağlatıyor, fire of ratede iyi 600.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jungle carbine kapalımı herkesde bir cevap verin

• Bu oyun sonunda rapor gelmemesi profil ilerlemesine etki ediyor mu acaba ? Sıkıntının farkındalar sanırım bi kaç konu gördüm bu durumla ilgili.
  • 1de ki topyekun savas hissini bu oyunda hissedemedim sebebi cabuk oluyor olmam.d tik tik hemen indiriyorlar.d

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Dün oyun başında hızlıca tankı seçerken yanlış tankı verdi ve sonra yanlış şeyler yaşandı.

Hangi tank acep ?

• quote:

Dün oyun başında hızlıca tankı seçerken yanlış tankı verdi ve sonra yanlış şeyler yaşandı.

servis sağlayıcınız ne hocam. Birde hangi şehirdesiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MC.CYBER_ -- 8 Aralık 2019; 0:8:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MC.CYBER_

servis sağlayıcınız ne hocam. Birde hangi şehirdesiniz.

Alıntıları Göster
    İstanbul'dayım. Dsmartnet, TT altyapısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [F][u][r][k][a][n]

Hangi tank acep ?

Alıntıları Göster
    Panzer 38T büyük panzeri alıyordum normalde iyi ki almamışım. Bunu da geliştirmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luc4sHood

Bu oyun sonunda rapor gelmemesi profil ilerlemesine etki ediyor mu acaba ? Sıkıntının farkındalar sanırım bi kaç konu gördüm bu durumla ilgili.
    Durum bende de aynı ilerlemeye etki etmiyor level atladım bugün.
  • Son güncellemeden sonra istediğim özellikler gelmiş. Gözüme çarpan, son seçtiğimiz tank/uçak normalde her oyun başı resetleniyordu artık son seçtiğimizde kalıyor. Düşmanın kırmızı üçgen ile gösterilmesi iyi oldu. Hardcore ve oyun sonu harita oylamasını bekliyorum halen
  • Şu yakındaki düşmanın pasif spotlanması oyunu basitleştirmiş bildiğin... smoke arkasındaki adamları vurabiliyorum yakındayken.
    Flare denen bir şey kalmadı zaten işaretlendiğini gören hemen havaya bakıp flareları vuruyor.
    Oyuna yeni başlayanlar paso ölüp rq atmasın diye yama yapmışlar.

qwekjqwnkejnjqw :(

pohasdhashd?
    reddit'te iyi çalışmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciclista -- 8 Aralık 2019; 3:1:44 >

• quote:

İstanbul'dayım. Dsmartnet, TT altyapısı.

Alıntıları Göster
    Saol hocam. Bende kablo net kullanıyorum bf oynamaktan soğuttu
    50 mbit donwload 5 mbit upload full sınırsız

Kablonetin taaa

Sistem yatıyor valla Aldıkları para haram olsun. 1 sene daha kullanmak zorundayım bu dandik neti sistemim eskidikten sonra ne anladım ben İnternet kullanmaktan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MC.CYBER_ -- 8 Aralık 2019; 8:42:14 >

• çok can yakar bu silah.
  • quote:

tam bir günah gecesi olmuş hocam. karanlık bir gece.

• 5.2 güncellemesi ile resmen oyunun ağzına mıçılmış. aferin dice böyle devam kardeşim.
  • Frost05 kullanıcısına yanıt
    Tam düzeldi derken özel serverler ile uçuşa geçecekken oyunun ırzına geçilmiş an itibariyle. Su tabancaları pek zevk vermiyor şu haliyle.

• HankMoodies kullanıcısına yanıt
    özel sunucularda da chapter ilerlemeleri sayılmayacakmış. illa resmi sunuculara girin diye kısıtlama vs koyuyorlar.
  • Frost05 kullanıcısına yanıt
    Haydaaa

• Luc4sHood kullanıcısına yanıt
    Bazıları ttk yı beğenmemiş ama gayet iyi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.