Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (218. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
345.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyunda BF1'de ki gibi servis görevleri yok değil mi? sadece bir kaç günlük görev çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fırat.ç.

Conquest servelar yok ya, kimse oynamıyor mu arkadaş bu oyunu? 7-8 tane var o da yüksek pingli. 5 dk oldu hala oyun bulunamıyor.
    Günün saatine göre değişiklik gösteriyor maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [F][u][r][k][a][n]

Günün saatine göre değişiklik gösteriyor maalesef.

Alıntıları Göster
    valla aynen akşam ve geceleri anında buluyor.
  • Bu oyundaki sistem BF1 gibi değil. Görevler kısmında 4 kart var oraya her kart için istegin bir görevi ekleyip yapabiliyorsun. görevleri tamamladıkça yenisiyle değiştirmen gerekiyor.
  • Oyunda 5v5 falan competitive bi mod var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Freesync ile gsync arasında bana göre çok fark yok ama nvidia kartlar amd tabanlı’ları her platformda tokatlıyor. Pahalı ama intel ve nvidia sistemler daha stabil çalışıyor bana göre. 2,5 senelik pc ve 2 senelik gtx 1070 stock hızlarda 16 gb ddr4 ramle ateş ediyor bütün oyunlarda. Bf5 alışamayam arkadaşlar oyundaki hızlı tempoya ayak uyduramıtor bana göre. Bf1 e göre oyun çok hızlı. Alışamayanlar tank ve uçak kullanarak bir konuda uzmanlaşmanızı öneriyorum. Bf3ten beri support sınıfını kullanıyorum. Mg42 nasıl bir silah derken tripod kurduğunuzda kolsuz değilseniz zincirleme 3-4 kişiyi birkaç saniye etkisiz hale getiriyorsunuz. Benim tecrübelerim bu yönde herkese kolay gelsin

Arada forumdan tulparzanz nickli arkadaşla oynuyoruz.keyifli oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: unconc3rn3d

Bu oyundaki sistem BF1 gibi değil. Görevler kısmında 4 kart var oraya her kart için istegin bir görevi ekleyip yapabiliyorsun. görevleri tamamladıkça yenisiyle değiştirmen gerekiyor.
    baştaki 4 görevi tamamladım şimdi yeni bir şey de vermiyor.
  • Ana menüden Assignment Kısmına gidip, kartların birine tıkla solda görevleri görürsün. istediğini seçip etkinleştirmek için activate butonuna tıklaman gerekiyor.
    Rank yükseldikçe yeni görevler açılıyor. resim ekledim kontrol edebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

bu oyunda z ye basıp yatıp bekliyceksin ya başka türlü oynanmıyor. hatta pc yanına bir mangal felan ooh mis..

Alıntıları Göster
    aynen öyle ya sniper fazla abartılmış. birde normal sınıflarda dürbünlü silahlar var çok çabuk harcanıyorsun

• unconc3rn3d kullanıcısına yanıt
    teşekkürler eve gidince kurcalayim.
  • arkadaşlar sniper ile çok uzaktaki hedeflere denk getirebilmek adına videolu bir rehber var mı?
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Valla kapalı betadan açık betaya geçişte bile oyunda farklılık vardi. Yaşadığım buglar düzeltilmişti. Yeni mekanikler bile eklenmişti.

• quote:

Ana menüden Assignment Kısmına gidip, kartların birine tıkla solda görevleri görürsün. istediğini seçip etkinleştirmek için activate butonuna tıklaman gerekiyor.
    Rank yükseldikçe yeni görevler açılıyor. resim ekledim kontrol edebilirsin.

yok hocam benim special assignments bölümü boş görünüyor. anlamadım.. acaba single player modda mı biraz ilerlemeliyim veya multiplayer rütbem mi düşük bilemedim.

• Single modunda oynamadım daha ben. Kurulumdan sonra aktifti yanlış hatırlamıyorsam. Rank 19 veya 20 olması lazım şuan. acaba delüx versiyonla standart arasında farklar görevleridemi etkiliyor emin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unconc3rn3d -- 9 Ocak 2019; 12:26:52 >
  • quote:

Single modunda oynamadım daha ben. Kurulumdan sonra aktifti yanlış hatırlamıyorsam. Rank 19 veya 20 olması lazım şuan. acaba delüx versiyonla standart arasında farklar görevleridemi etkiliyor emin değilim.

last tigerı oynayın en azından hocam çok güzel olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler rus vpn ile alamiyorum.acaba parami yetmiyor 130 var deniyorum almiyor

• bero 20 kullanıcısına yanıt
    Hikaye modu için 1/1,5 saat yetmez diye dokunmadım şimdilik. Hafta sonuna falan denk getirebilirsem hepsini bir solukta oynayım diyorum. BF1i de yarım yamalak oynarken yarıda kaldı, buda öyle olmasın.
  • Ya arkadaş ben böyle kötü optimize ve yarım kalmış bir oyun görmedim. Youtube'da izlediğim her videoda en az bir sorun, glitch, hata var. Daha önce çıkan BF oyunları bu kadar hatalı çıkmadı. Resmen Nvidia'nın RTX ışıklandırma teknolojisi için erkenden çıkarıp harcadılar oyunu. Bende BF1'den sonra WW2 oyunu çıktı diye acayip mutlu olmuştum. Böyle hüsrana uğrayacağımı tahmin etmemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Evet mutlu son

11-12 gün önce VPN ile farklı ülkelerden BF5 almak için 3-5 deneme yapmıştım en sonunda da oyunu almıştım fakat 2 gün sonra da hesabımı kapatmışlardı tam umudu kestim bu saatten sonra açılmaz artık derken EA den gelen maili gördüm ve hesabım an itibariyle açıldı gerçi maili 2 gün önce atmışlar bizimle iletişime geçin hesabınızı doğruladıktan sonra açılacaktır diye iş güç yeni gördüm iyi oldu bu hafta sonu tatilinde canım sıkılıyordu
    hocam bende de sizin gibi vpn ile hata aldım.rusyadan baya denedim.ardından tek seferde ukraynadan aldım.fakat ban yermiyim diye tırsmıyor degilim.hesabımı kapatırlarsa nasıl bir yol izlemem gerekir.bir kaç gün beklemedeyim oyunu indirmek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 9 Ocak 2019; 23:10:14 >

• Ryzen 2600 Gtx 1060 3 Gb 16 Gb ddr4 ram 80-130 fps arası çok akıcı oynuyorum sizce windows ayarlarındaki Game Mode kapalımı olsun açık mı Gamebar kapalı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.