Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (202. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
345.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

Beyler taktik lazım?? Bir kaç gün üst üste BattleField oynayınca CS-GO performansım ciddi ciddi düşüyor özellikle spreylerken mermileri daha zor gurupluyorum. Benzer sorunu yaşayan varsa nasıl çözebiliriz bunu?
    Cs sil bf5 devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkışından kısa bir süre sonra hemen %50 indirim almış. Oyun bekleneni veremedi mi yoksa?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dedik o kadar yılbaşı indiriminde düşecek diye.En düşük %50 diyordum zaten : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Ana sayfadaki manşetlerde e dergi aboneliğine 50tl indirim var abonelik aylık 14 lira.
    Kodlar sınırlı sayıda aslında 144liraya almış oldum
    bu nasıl çakallıktır.

peki oyun kendi origin kütüphanemize ekleniyor değil mi? yani yeni bir origin hesabı vermiyorlar saçma sapan?
  • oyun rus originde 115tlye geliyor, ukrayna ve rusya aynı origin store'a bağlanıyor, alıp hesabımıza ekelyip sıkıntısız ingilizce olarak oynayabiliriz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 36

Cs sil bf5 devam

Alıntıları Göster
    o olmaz işte aga. arkadaşlarla geceleri 5 kişilk rekabetçi atıyoruz dadından yenmiyor.
  • Arkadaşlar Battlefield 1 oynuyorum uzun süredir.Battlefield V tavsiye edermisiniz?Almaya değer mi?

• ownerplus kullanıcısına yanıt
    +1

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birde deluxe mu standart mi alalım aradaki fiyat farkına değer mi ?

• Seneye 5 $'a indiğinde alıp denerim. Zaten 10-15 saatten fazla çekilmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kodu yazabilir misiniz dergide olduğuna göre herkese aynı kod olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 21 Aralık 2018; 12:42:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

kodu yazabilir misiniz dergide olduğuna göre herkese aynı kod olabilir
    psmag2018 herkese aynı kod 133 tlye playstoreden aldım arkadaş sağolsun ttkomlu olduğum için mobilde benden abonelik ücreti falan da almadı
  • Dün plati.ru sitesinden origin kulkanıcı adı ve şifresi olarak ayıptır söylemesi deluxe sürümü 1.5 dolara aldım. Aynı zamanda hesapda bf1 ultimate sürüm ve bf4 de var. Ayrıca satıcı sorun çıktığında ömür boyu yenilemeyi garanti ediyor. Sistem nasıl çalışıyor kaç kişiye aynı hesabı veriyor emin değilim ama şuan originden oyun iniyor.

• Oynamadan evvel bot vur biraz o zaman ne diyelim yani buna.

• lnuxit kullanıcısına yanıt
    Hesabın gerçek sahibi çalındığını fark edene kadar gidiyor.

• lnuxit kullanıcısına yanıt
    1-2 gün oynarsınız şifre değişir yeni hesap verir böyle devam eder sürekli, şanslıysanız sabit kalır şifre.

bu playstore'dan nasıl alıyoruz ttnet'li değilim onu seçiyorum şifre geliyor hata veriyor, başka telefon denedim ben önceden ttnet'li olduğum için yine hata verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

1-2 gün oynarsınız şifre değişir yeni hesap verir böyle devam eder sürekli, şanslıysanız sabit kalır şifre.

bu playstore'dan nasıl alıyoruz ttnet'li değilim onu seçiyorum şifre geliyor hata veriyor, başka telefon denedim ben önceden ttnet'li olduğum için yine hata verdi.
    arkadaşın hesabıyla aldım bende de aynı sekilde ttnetli olmadıgım için hata verdi
  • ben de "psmag2018" bu kod ile 130tl'ye aldım, direkt faturaya taksitlendirdim.
  • losthell kullanıcısına yanıt
    Deluxe ile standart sürüm arasında çok fark var mı hocam

• -10uR- kullanıcısına yanıt
    hocam bad company 2'den beri bf oyuncusuyum her oyunu minimum 60-70 saat oynamışımdır, 1 defa deluxe almadım, hatta hiçbir oyunu deluxe almadım şimdiye kadar, bf'leri sezon pass alıyordum fakat artık şu sürprizi diyerek genişletme paketlerini de bedava veriyorlar artık.

yine de içeriğe baktım deluxe demişlerde hiç içerik deluxe gibi değil 5 silah ve ufaktan kişiselleştirme seçenekleri eklenmişler, bana pek dolu gelmedi, görmediğim bir nokta varsa arkadaşlar düzeltir. en büyük olayı erken erişimdi o da geride kaldı artık.
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.