Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (198. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
345.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 60 dolar şuan oyunun hilenin az dönemi, 30 dolar base fiyat olunca artar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tropeus77

Her bf oyununda hileden ağlayanlar peydah oluyor nedense.. bizmi farklı oyunu oynuyoruz yoksa sizmi belli değil..

Muhakkak hile kullanan var, ancak bunu öyle bir abartmışsın ki görende sanır hileden geçilmeyen leş bir oyun var ortada.. oyunu alacaklar böyle uyduruk cümlelere kulak vermesin..

Çünkü yaşadığı her olayı abartma mevzusu sadece bizim millete has bir durum..

Oyundaki sıkıntı her bf nin çıkışında olduğu gibi optimize sıkıntıları ve saçma sapan hatalar bunlarda düzeliyor zamanla.. yapacak bir şey yok alıştık biz..

Alıntıları Göster
    Dedi botcu arkadaş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bilip bilmeden hakkımda ileri geri konuşma yetkisini kim veriyor size?

Etrafınızdaki çoluk çocukla mı karıştırıyorsunuz beni?

Hırsızlığın ne anlama geldiğini doğru düzgün öğrenin sonra insanlara iftirada bulunun.

Bir oyunu eleştiren birine bunu diyebiliyorsanız eğer kendinize bakmanızı tavsiye ederim.

Botlarla oynayanların kendini savunması gibi savunma yapıyorsunuz resmen. Pes !!!

Bf5 in daha yolu çok. Ama birkaç server oldukça sıkıntı ve 70-2 gibi kill oranı olan kişilerle dolup taşıyor. 4 senedir bf serisi oynuyorum neyin ne olduğunu görüyoruz. Relaa denen oyuncuya yorum yapmam mı gerdi sizi ya da oyunda rastladığım hile oyunlarından dert yanmam mı?

Hayırdır bu işlerden mi para kazanıyorsunuz da bana hırsız diyebiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Humboldt -- 17 Aralık 2018; 21:59:53 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Humboldt H kullanıcısına yanıt
    daha cümlelerin ne anlama geldiğini bile anlayamayacak kapasitedesiniz.. sana kimse hırsız demedi.. lafı uzatmıyorum..
  • quote:

daha cümlelerin ne anlama geldiğini bile anlayamayacak kapasitedesiniz.. sana kimse hırsız demedi.. lafı uzatmıyorum..
    kafalar güzel galiba bence de uzatmayın, batıyorsunuz.
  • tropeus77 T kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de şu ana kadar 150 küsür saati devirdim oyunda. Abartılacak bir hile vs denk gelmedim. Çok ender oluyor ama toplamda iki yada üç el oyunu geçmemişdir. Zaten hile vs kullanan olursa oyunda chat kısmında herkes rapor etsin diye yazıyorlar. Rapor edip oyundan çıkdım. Sonra yeni bir serverda oyunuma devam ettim
  • Arkadaşlar bu war story’deki chapterların full save dosyası yok mu?

Bf1 de falan vardı bu oyunda bulamadım. Last tiger campain’de bu gözükmeden adam bayıltma görevini easy’de bile yapamadım. Tankla hardcore’da campaingi bitirdim bu kıytırık görevleri yapamıyorum. Son saniyede farkediliyorum hemde uçak tarafından , düşmanlar görmüyor . Bug mı bivar acaba? Birde bu v1 iile 2 kill görevini defalarca yapmama rağmen miğfer açılmadı. Dün akşam defalarca squadla elite olduk 2 kez v1 attık bir mapta 1inde 5 kill 2.sinde 3 kill aldım ama açılmadı

Bu arada medic sınıfının silahlarını ezik ötesi yapmışlar , ne varsa supporta ve assulta abanmışlar bana öyle geldi. Tanklardaki mermi azlığını saymıyorum bile. Almanların tüm tanklarını fullememe tapmen beğenemedim. Valentine tankı ile 2 tiger alıyorum full geliştirmelerle. Resmen almanları ezmişler oyunda haksız mıyım?

• Bozdukları TTK'ı tekrar eski haline alacaklarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 18 Aralık 2018; 3:32:38 >
  • quote:

Alışkanlık.. Bf1 dede dönüp dönüp bf4 oynuyorduk.. 1 e alışmak daha zor olmuştu..

Alıntıları Göster
    bf serisinde bf3 ve bf1 göz ağrım resmen hala bf3 kuruludur üstünden 10 sene geçmesine rağmen taş çıkartıyor günümüzdeki oyunlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destny

bf serisinde bf3 ve bf1 göz ağrım resmen hala bf3 kuruludur üstünden 10 sene geçmesine rağmen taş çıkartıyor günümüzdeki oyunlara

Alıntıları Göster
    hardline ucubesini çık bütün seri iyi hocam.. halen daha oynatıyor ve zevk veriyorlar..
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Şu an "Conquest Core" diye bir oyun modu var. Ben daha yeni gördüm belki önceden de vardı. Eski TTK ayarları ile oynuyorsun bu modda. Fakat 2 ayrı oyun modu olduğu için oyuncu sayısı da bölünüyor haliyle. Eski sistemi tek mod altında geri döndüreceklerse süper olur.
  • Değişik bir bug denk geldi dün akşam. Medic oynarken vuruldum canım azaldı. Neyse kendime can bastım ama % 60'larda falan takıldı. Kendi canımı fulleyemedim bu yüzden millete de heal atamadım. Böyle bir şey yaşayan oldu mu?

Bazen de tank kullanırken zoom yapacağım sırada ekran karanlık oluyor(özellikle hızlı geçişlerde). Anlık atışlarda çok sinir bozucu. 2 kere nişan almak gerekiyor.

Thompson silahını kullanırken, şarjör yerine hava takıyorum bazen. Yada şarjörsüz geziyorum. Şarjör texture kayboluyor genelde.
  • EchoBurst E kullanıcısına yanıt
    Yeni TTH sistemi o time to heal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda nadir de olsa hile yapan kisilere denk geliyorum. Dedigim gibi nadir! Ancak Relaa nin iyi oyuncu olduğunu, masumlugunu savunmak ta masumane düsüncenin artik en uc noktasinda yasamaktir. Battlefield 3,4,1 ve 5 i toplam oynama sürem 1500 saat civari. Cok iyi bir oyuncu degilim cünkü tek bir silaha yada belirli basli silahlara bagimli kalmasini sevmiyorum. Hepsini ayri ayri tadarim. Buda tabiki K/D oranimi etkiliyor ama ben keyif aliyorum ya o yeter. Diyecegim o ki, bizde aptal degiliz bu adamin bir haltlar cevirdigini anlamayacak kadar!

• quote:

Orijinalden alıntı: K@r@K@L3M

Oyunda nadir de olsa hile yapan kisilere denk geliyorum. Dedigim gibi nadir! Ancak Relaa nin iyi oyuncu olduğunu, masumlugunu savunmak ta masumane düsüncenin artik en uc noktasinda yasamaktir. Battlefield 3,4,1 ve 5 i toplam oynama sürem 1500 saat civari. Cok iyi bir oyuncu degilim cünkü tek bir silaha yada belirli basli silahlara bagimli kalmasini sevmiyorum. Hepsini ayri ayri tadarim. Buda tabiki K/D oranimi etkiliyor ama ben keyif aliyorum ya o yeter. Diyecegim o ki, bizde aptal degiliz bu adamin bir haltlar cevirdigini anlamayacak kadar!
    Relaa'ni hileli olarak gormeniz oyunu cok ust seviyede oynamamanizla bagli. Ben bu oyunda Relaa dan iyi en azi 10 oyuncu sayarim. Adam normal oyuncu. Bu lafim tek size degil ama lutfen oz beceriksizliğinizi karsi oyuncuya suc atarak ört bastır etmeyin.
  • Bf1 e bok atan codcudur😂😂

• [F][u][r][k][a][n] [ kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dediği gibi en önemli sorunlardan biri oyundaki atmosfer.Bir call of un ww2 sine bakın bir de buna (Atmosfer olarak)
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Bozdukları TTK'ı tekrar eski haline alacaklarmış.
    Battlefield 5 deki TTK ne demek? Her yerde görüyorum bu TTK muhabbetini :) Ne anlama geliyor?
  • sabotage1907 kullanıcısına yanıt
    time to kill galiba açılımı. kaç isabetli merminin düşmanı öldüreceğni belirleyen ayar. emin olmasam da olay bu sanırım.
  • oyunda ani donma oluyor ve oyun ardindan direkt kapaniyor bu problem neden var

ekran karti 2080ti
  • 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.