Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (194. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
345.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SelimmDD

Shift
    Teşekkürler.
  • Silah özelleştirmelerini açıkladım arkadaşlar. İyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=kG3aI3hL26A
  • _Ritter_ kullanıcısına yanıt
    Basit o. İşimi şansa bırakmayım diyorsan Fjell C noktası, twisted metal'in köprüsü, Arras'da klisenin o taraflarda, rotterdam'da b çevresinde falan genelde bikaç kişi oluyor.

Tabi bu dediğim pek çatışmaya girmeye niyetli değilsen veya tam atacakken vurulurum diyorsan falan. Yoksa sürekli çatışmanın olduğu bölgelerde takıl fırsatını bulunca at. Bir de millet habire tam oyunun sonunu bekliyor. 41bin puan istiyordu sanırım ulaşınca bekleme ilk fırsatta kullan. Sona bırakınca bu sefer herkes atmaya başlıyor durduk yere başkasıyla aynı noktaya atıp elin boş dönme ihtimalin var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thrashbringer -- 14 Aralık 2018; 15:2:23 >
  • Tam izlemedim ama söylenen dakikalarda bende göremedim birşey.

Rekabetçi oyunlarda aim zaten bu şekilde çekiliyor. Aim hack diyecek kadar da hızlı geçiş yapmadı bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thrashbringer kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, deneyeceğim.
  • Bu TTK tam olarak ne oluyor ne işe yarar?

• makik kullanıcısına yanıt
    bende anksine düzeldi
  • TTK'ı sunucu ve mekanik olarak düzeltmek yerine basite kaçıp silah hasarını azaltıp düzeltmeye çalışmışlar oyun dahada bozulmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MirlivaVII

Silah özelleştirmelerini açıkladım arkadaşlar. İyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=kG3aI3hL26A
    Güzel paylaşım Teşekkürler.
  • Şuan en ucuz nerden alınır arkadaşlar, VPN'siz ?
  • Ryzen 5 2600X ve MSI GeForce 1070TI ile Medium 1080p 60Hz olarak oynuyorum. Ekran kartım 58-60 derece, işlemcim ise 64 kişilik haritalarda 75-77 derece civarında. Stok soğutucu kullanıyorum. Herhangi bir problem yaratır mı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bf1 de 360 rpm olan m1907 nasıl oluyorda bfv de 770 rpm oluyor bunu mantığını anlayan varmı ?
    fedorovda oyuna eklenirse 1000 rpm olmalı bu mantığa göre.
  • bence ilerleyen zamanlarda tüm dmrlar medic sınıfına eklenebilir.
    m1a1 red dot takılıp taaruz tüfeği gibi kullanabilir, 450 rpm ve 30 sarjor.
    https://battlefield.fandom.com/wiki/M1A1_Carbine#Battlefield_V

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 15 Aralık 2018; 13:26:32 >
  • Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    Hocam o kartla ultra ayarda oynayabilirsiniz aslında. Hem işlemciye çok yük binmemis olur mediumda FPS çok yüksek olmalı ısıyı çok etkiler mi bilmem ama

• Bu oyinda hile mi var ben anlamadim caliliklarin icerisinde bile ayni ksii hep vurdu beni en kuytu kosede saklamsa bile gelip vuruyor

• Arkadaşlar bilgisayarım Asus X550VX özellikleri;

İntel Core İ7 6700HQ
    Nvidia GTX 950M
    8 GB ram

Sorun şu ki Battlefield 1 multiplayerda orta ayarlarda 40-50 fps aralığında akıcı oynayabiliyorken Battlefield V'te düşük ayarlarda bile fps drop yaşıyorum.Bir anda 17-20 fps değerlerine düşüyor.Harita küçük ise düşük ayarlarda 50 fps civarında bir değer elde ediyorum ama işin içine çatışma girince birden ölüyorum(özellikle yakın çatışmada).Acaba fps drop olayını nasıl çözebilirim.Benim sisteme benzer sistemlerde oyunu deneyimleyen var mı?

Dipnot olarak aslında BF 1 ve BF V sistem gereksinimleri minimum için aynı açıklanmıştı.3 gündür çözemedim sorunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamo201993 -- 15 Aralık 2018; 14:46:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamo201993

Arkadaşlar bilgisayarım Asus X550VX özellikleri;

İntel Core İ7 6700HQ
    Nvidia GTX 950M
    8 GB ram

Sorun şu ki Battlefield 1 multiplayerda orta ayarlarda 40-50 fps aralığında akıcı oynayabiliyorken Battlefield V'te düşük ayarlarda bile fps drop yaşıyorum.Bir anda 17-20 fps değerlerine düşüyor.Harita küçük ise düşük ayarlarda 50 fps civarında bir değer elde ediyorum ama işin içine çatışma girince birden ölüyorum(özellikle yakın çatışmada).Acaba fps drop olayını nasıl çözebilirim.Benim sisteme benzer sistemlerde oyunu deneyimleyen var mı?

Dipnot olarak aslında BF 1 ve BF V sistem gereksinimleri minimum için aynı açıklanmıştı.3 gündür çözemedim sorunu.
    sende asil sorun bf1 de olmasi gerekenden fazla fps vermesi. simdi bf5 de sorun yok gibi. o sisteme anca bu kadar oluyor

• MDV kullanıcısına yanıt
    BF 1 ilk yüklediğim zaman da aslında fps drop olayını yaşadım.Fakat güncellemeler ile düzeldi. Yani anlamadığım BF 1'den sonra çıkan BF V'te bir çok sorunun aslında olmaması gerekirken tekrar gündeme gelmesi can sıkıcı bir durum.Windows 10 Pro kullanıyorum acaba fpsyi arttırmak için önerebileceğiniz bir şey var mı mesela araştırdığım kadarıyla Windows 10'da "hızlı getirmeyi" kapatmak ram kullanımını ciddi oranda rahatlatıyormuş.
  • Harita geçişlerinde takılmayı gidermemeleri kaç ayı bulur acaba
  • oyun güzel indirim yemiş BF1 BF4 ve BF hardline sahipleri için geçerli, oyuna girip oradan indirimle alabiliyonuz. ama bence beklemeye değer 5 euro olsun o zaman alınır oda yakın görünüyor satışların iyi gitmediği belli
  • 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.