Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (155. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
345.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu alacak varsa ona gore satın alacagım tek basıma gıreceksem satın almam beraber oynarsak alırım lütfen alacaklar benı alıntılasın kac kısıyız gorelım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exotic.

Arkadaşlar oyunu alacak varsa ona gore satın alacagım tek basıma gıreceksem satın almam beraber oynarsak alırım lütfen alacaklar benı alıntılasın kac kısıyız gorelım.
    İlk sayfada topluluk linki(discord) var, sayıca fazla kişi online oynuyor.
  • Oyunun neresi kötü arkadaşlar? Genel itibarıyla ben oyunu çok beğendim.

Oyunun şuan için en büyük sorunu ölme süresi.Arkandan bir adam geldi mi dönüp tepki verme zamanın olmuyor.Ölme süresi arttırılması gerekiyor.Onun haricinde ufak tefek detay harici bence gayet güzel zevkli oynanabilen bir oyun olmuş.

Haritalar
    Mekanikler
    Vuruş hissiyatı

Beğendiğim kısımlardan sadece bir kaçı.

Ayrıyetten keşke kadınları koymasalardı.İşin ciddiyetini biraz bozuyolar gerçeklik bakımından.Birde ölürken çok bağırıyorlar :)

Son olarak oyunu beğenmeyenler heralde hiç adam vuramayıp sürekli ölen tipler olabilir mi :) Bir arkadaşım vardı da devamlı ölüp duruyordu bu oyun çöp gibi olmuş diyordu :))
  • Valla ne güzel söyledin hocam 2.dünya savaşıni yapsalardı tadından yenmezdi oyun,çatur çutur oynardı milet,Battlefield 5'i adamlar türkçe yapmaya bile eğrinmişler,biliyorlardı türkiyede satış yapayacaklarını,battlefield 1 konusuna bakın binlerce mesaj binlerce yorum var, karınca yuvası gibiydi konu,toplu alımlar uygun fiyatlardan foruma özel indirimler vardı,vallaha yalan yok bende battlefield 1 'in hatrına almıştım 5'i,ama dağ fare doğurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar deluxe u TL olarak en uygun nereden alabilirim ?

Birde **** da giris yapamiyorum,email onay kodu soruyor ama mailime gelen hicbirsey yok..
  • wystrow W kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle anlatayım size kısaca;siz öğretmensiniz,iki öğrenciniz var, bir öğrencinizi adı call of duty diğeri ise battlefield.İkiside takdir almak istiyor.Call of duty matematik dersinde iyi battlefield ise türkçe dersinde.Siz matematik sınavı yapıyorsunuz Battlefield matematik dersinde iyi olmadığı için call of duty'nin sınav kağıdına bakarak görebildiklerini kendi kağıdına yazıp kopya çekiyor,sınav sonunda da kağıdı size getiriyor,işte şu an oynadığınız battlefield 5 ,battlefieldin size getirdiği matematik sınav kağıdı.

• Bu oyunu dijital olarak en ucuz nerden alabiliriz?
  • oyunun optimizasyonu nasıl arkadaşlar r7 360 ile oynayabilirmiyim 50 fpsde birde bf1 i hileciler doldurmuş bf5de sorun varmı
  • blackghostman43 B kullanıcısına yanıt
    Ölme süreleri birbirine yakın o konuda call of duty ww2 ye benziyor.Onun haricinde bir benzerliği var ben mi farkedemedim ?
  • Black Friday indiriminde V de girer mi acaba indirime ?

BF1 yaklaşık 3 hafta sonra indirime dahil olmuş.

• Oyuna girebilen varmı veya Origin ne ?
  • Hocam yapmayın ya hangi ölme süresi,bin tane kıstas var,bak bu olay gerçek ciddi söylüyorum,benim ilköğretim 4 'e giden yeğen var oturttum battlefield 5'in başına oyna balalım dedim,oyun bitimi sordum nasıl diye bana ne dedi biliyormusun call of duty dedi yapamış dedi,valla gözümden yaş geldi gülerken,benim yaşım 40,bu oyunların kökünü bilirim,elma elmadır armutta armut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackghostman43 -- 18 Kasım 2018; 13:16:45 >
  • blackghostman43 B kullanıcısına yanıt
    Belki ben farkedememişimdir o yüzden soruyorum benzerlikleri neresi diye ? Battlefield oyununu savunmak için konuşmuyorum söyleyin,bizde bilelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Oyuna girebilen varmı veya Origin ne ?
    aynı soruyu bende soracaktım bende giremiyorum. Origin Offline kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackghostman43

Hocam yapmayın ya hangi ölme süresi,bin tane kıstas var,bak bu olay gerçek ciddi söylüyorum,benim ilköğretim 4 'e giden yeğen var oturttum battlefield 5'in başına oyna balalım dedim,oyun bitimi sordum nasıl diye bana ne dedi biliyormusun call of duty dedi yapamış dedi,valla gözümden yaş geldi gülerken,benim yaşım 40,bu oyunların kökünü bilirim,elma elmadır armutta armut.
    nasil uyduruyorsunuz bu hikayeleri cidden cok merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

nasil uyduruyorsunuz bu hikayeleri cidden cok merak ediyorum

Alıntıları Göster
    Hocam oyun sizde mevcut mu ? oyuna ya da origine girebiliyor musunuz ?
  • wystrow W kullanıcısına yanıt
    Hocam oyundaki herşey aklıniza ne gelirse işte,oyun mekaniginden tutunda ,oynanış tarzına,grafiklerden tutunda,heh doğru kelimeyi buldum yapı yapı,oyunun yapısı aynı ,call of duty daha önce oynamış birisi bunu nasıl anlayamaz bende anlamadım,ha bana benzerlikleri degilde benzemeyen şeyleri sorcak olursan medic te adam kaldirırken simülasyon yapmiş adamlar

• girdim ciktim simdi hocam sorun yok bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

girdim ciktim simdi hocam sorun yok bende
    online mısınız ? bende Origin hep offline mod da, bir arkadaşımızda üstteki mesajlarda sormuş hatta. Resimde de durum ortada. Kaç kere denedim bağlanmıyor.

Battlefield V (2018) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afsinedremitli -- 18 Kasım 2018; 13:42:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: afsinedremitli

online mısınız ? bende Origin hep offline mod da, bir arkadaşımızda üstteki mesajlarda sormuş hatta. Resimde de durum ortada. Kaç kere denedim bağlanmıyor.

Alıntıları Göster
    evet hocam online modda olmasam oyuna nasil gireyim?) Arkadas listemde de su an oyunda olan fazla insan var

• 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.