Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (446. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
345.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ea play ile bf2042 deneyebilirsin cfg ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Öneriniz icin tesekkurler fakat 1 tl daha harcamayacagim ea için.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=5BIegzG3ywU&feature=youtu.be

• Jackfrags hileciler yüzünden oyunun oynanmadığını anlatmış

https://www.youtube.com/watch?v=FJEYZ44bPAg&feature=youtu.be

Ea'dan iyice nefret ettim. En çok oynadığım 2 oyun battlefield (4 ile başladım her yeni çıkanı aldım 2042 hariç) ve Fifa. Fifa'yı başarılı olmak için ya binlerce dolar göm ya da hayatını bırak oyunu oyna ama buna rağmen momentumla da uğraşacaksın mantığı yüzünden bıraktım. Fifa online oynuyordum ona da söve söve oynadık ama ruslar beceremeyip kapattı. Şimdi sadece bf v kaldı onu da hileciler yüzünden oynayamıyoruz. Kaç sunucudan çıktım o yüzden. Bunu engellemek o kadar zor olmamalı adamlar bilerek hileye göz yumuyor. Oyuncu raporlamak da bir işe yaramıyor yarasa o kadar hileci oyunda olamazdı. Paramızla rezil olmanın tamamen karşılığı ea firması. 2042'yi de bok gibi yapmışlar sonraki oyunu ne kadar iyi yaparlarsa yapsınlar büyük ihtimalle almayacağım firma kendinden aşırı nefret ettirdi. 20 senelik oyuncuyum bf serisi kadar vuruş hissiyatı, savaş ortamı, sesler vs bu kadar zevk aldığım başka oyun da yok ama artık alternatiflere yönelmenin zamanı geldi.

Bu arada hilecileri de anlamıyorum 1 kez hile kullanmadım. Kumar oynarsın para kazanırsın tamam hile yap da oyun bu. Hile kullanınca oyunu sen oynamıyorsun ki neyinden zevk alıyorlar anlamıyorum. Adamların vurulmasından zevk alıyorlarsa iyi oyuncuların videolarını açıp izlesinler aynı şey videoda da sen oynamıyorsun, hile kullanınca da sen oynamıyorsun zaten.

• DarrkSkull kullanıcısına yanıt
    Çinde zafere giden yolda herşey mübahtır, mentalitisini eğitimde aşılıyorlar ondan çok ırkçı ve hileciler Avrupalı insanlara white pig diyorlar ama kendilerine yellow pig diyince sinirlenmiyorlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Son 5 yıldır çıkan çöplere bakıyorum da BFV ve SW BattleFront II ye çok haksızlık yapmışız. Yağ gibi mekniği ve grafiği olan gerçek AAA+ oyunlarmış harbiden kıymetini yeni anlıyoruz.

• Herkese merhabalar,

Öncelikle oyun orjinal steam üzerinden satın aldım. Ea uygulaması açılarak giriş yapıyor.

Oyuna her girdiğimde bütün oyun baştan başlıyor. Grafik ayarlarım sıfırlanıyor. Oynadığım hikaye kısmı tamamen sıfırlanıyor.

İnternette yazılan _tmp silme, windows hesap adını türkçe karakter olmayacak şekilde değiştirme vs. gibi yolları denedim. Ancak sonuç sıfır.

Bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı?

Teşekkürler.

• Bfv oynayacaksiniz Bob serverinda oynayın
    Battlefield V (2018) [ANA KONU]

• server çok güzel, ben hariç pro oynayan yok

Battlefield V (2018) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 15 Eylül 2023; 16:53:19 >
  • 20-25 dk oynadıktan sonra oyun hiçbir hata vermeden kapanıp masaüstüne atıyor. crash_dumps klasörü içinde mdmp uzantılı bi crach dosyası oluşturduğunu farkettim ama not defteriyle açınca anlamsız birşey çıkıyor. Oyunun neden dolayı kapandığını nasıl anlayabilirim.

İşlemci 13700k ekran kartı amd 6900xt. Power gigabyte 850w. Sırf bu oyun için 8700k dan geçiş yaptım. Şimdi de oyundan atıyor oyun oynayamıyorum.

• Kıvan Ç kullanıcısına yanıt

ekran kartına yada cpu ya undervolt yaptın mı

Hocam yabancı bi forumda Xmp ayarından dolayı hata aldığını yazan birisi olmuş. Ramim xmp ile 4000mhz ve occt ile 30 dakikalık testi hata almadan bitiriyor. Yinede denemek istedim ve 3800mhz ye çektim. 3. oyunu oynuyorum bir sıkıntı yok gibi.

• Kıvan Ç kullanıcısına yanıt

bende xmp 3600 mhz ram kullanıyorum ama ekran kartına yanlış under volt yapınca senin hatayı alıyorum.

• En op silahlar nedir güncel olarak. Oynamayali 3 sene olacak.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • melaksor M kullanıcısına yanıt

hile aç oyna baboş artık. yani oyunun güncel durumu bu.

• Bf2042 rekorunu kırmış
    https://steamcharts.com/app/1238810

• Ea uygulamasına steam hesabıyla oturum açmak gibi bir yanlışa düştüm. Bu aralar ea uygulaması otomatik oturum açmıyor. Oyuna girdiğimde oyun offline olarak açılıyor. Oyunu kapatıp uygulamadan tekrar giriş yaptırıyor.

Ea hesabından steam hesabını ayırmanın bir yolu var mıdır ?

link paylaşabilir misin ?

• Link yok hocam

Server aramaya Bob yaz çıkar

• 
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.