Şimdi Ara

Battlefield: Hardline (2015) [ANA KONU] (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.156
Cevap
13
Favori
52.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NextLevelTR

Link =====► Battlefield Hardline: Conquest | Diversion

Battlefield Hardline'in son DLC haritalarindan olan Diversion haritasinda RO933 silahi ile oynadim arkadaslar. Harita Battlefield 4 oyunundaki Operation Locker haritasini cok fazla animsatiyor.

Battlefield: Hardline (2015) [ANA KONU]

Alıntıları Göster
    Merhaba;
    Hazır oyun indirimdeyken alayım diyorum ama premium versiyonuda varmış. Premium almadan düz versiyonunu alsam çok bir şey kaybeder miyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nrk58

Merhaba;
    Hazır oyun indirimdeyken alayım diyorum ama premium versiyonuda varmış. Premium almadan düz versiyonunu alsam çok bir şey kaybeder miyim ?

Alıntıları Göster
    Oynayan var mı hala acaba? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustiua

Oynayan var mı hala acaba? :)

Hergün :)
  • DH.COM kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın geç oldu biraz ama pm attım size :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustiua

Kusura bakmayın geç oldu biraz ama pm attım size :)
    bf hardline almayı düşünen (hesap olarak) satmayı düşünüyorum.
    http://forum.donanimhaber.com/m_115201392/tm.htm
    http://battlelog.battlefield.com/bfh/agent/_TuLZaKK_/stats/931580496/pc/
    detaylara bakabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5EED104EE

bf hardline almayı düşünen (hesap olarak) satmayı düşünüyorum.
    http://forum.donanimhaber.com/m_115201392/tm.htm
    http://battlelog.battlefield.com/bfh/agent/_TuLZaKK_/stats/931580496/pc/
    detaylara bakabilirsiniz

Alıntıları Göster
    bu ne arkadaş 2 günde oyun mu biter ? orta zorlukta 10 episode geçtim oyun bitti? ben mi hata yapıyorum ?

• tidus kullanıcısına yanıt
    Karakollarda khai gibi polisler dolu olsa millet hapse girmek için can atar
  • .300 knockout videolarda tek atışta kill veriyordu . O kadar uğraşıp açtık tek atışta öldürmüyor meret. Güncelleme ile hasarını mı azalttılar? Bilgisi olan var mı?
  • Oyunu Meksika origin den 20 TL ye aldım. Oynayanlar varsa beraber oynayabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NextLevelTR

Battlefield Hardline a yeni eklenen M82 .416 silahinin turkce incelemesi, iyi seyirler
    Battlefield Hardline: M82 .416 inceleme

Battlefield: Hardline (2015) [ANA KONU]

Alıntıları Göster
    yav arkadaş bu oyun boyutları nedir ya 50 gb ayıptır yahu digital olarak satın alamıyorum sırf bu yüzden. kutuluyada 80 lira istiyorlar. nedir bu çilemiz. akk desen download etmeden 30gb kadar dolmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

yav arkadaş bu oyun boyutları nedir ya 50 gb ayıptır yahu digital olarak satın alamıyorum sırf bu yüzden. kutuluyada 80 lira istiyorlar. nedir bu çilemiz. akk desen download etmeden 30gb kadar dolmuş

Alıntıları Göster
    1 hafta geçmiş aradan. İndirdim oynuyorum oyunu gerçekten boyutunun hakkını veren ender oyunlardan. 50GB boşuna indirmemişim dehşet bir grafiği var oyunun ama gel gelelim ki seneryo berbat. Black OPS III'den 10 kat daha iyi görüntü kalitesi var özellikle son ayarda oynayanlar tatmin olmuştu herhalde. Black ops 3'ünde grafik leş(boyutuna göre) ama seneryo çok iyi. Umarım ilerde ikisini de birden yapabilecek oyunlar gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

Psnde suan indirim de 30 tl istersen burdan alabilirsin oyunu dlc de ücretsiz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CESURYUREK_

quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

Psnde suan indirim de 30 tl istersen burdan alabilirsin oyunu dlc de ücretsiz :)

Alıntıları Göster
    Battlefield 1 gelene kadar oyalanmak için alıp oynanırmı bu oyun sizce ?

• Bugun servarlarda baglanti sıkıntımisi var surekli kopuyo ?
  • Beyler bendede oyun mevcut birlikte nasil oynayabiliriz..Turk oyuncularla nasil bulusabilirim.Ps4 ten pc ye gectigim icin bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 8 Mayıs 2016; 16:53:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Beyler bendede oyun mevcut birlikte nasil oynayabiliriz..Turk oyuncularla nasil bulusabilirim.Ps4 ten pc ye gectigim icin bilemedim
    bende indirimdeyken alıyım dedim iyiki almışım bf4 single playerını 1 yılda bitirdim ve çok uyduruk geldi senaryosu.
    Bunun senaryosu fena değildi ama çok kısa be tadını alamadan bitti.
    Multisini Bf4 e göre daha başarılı buldum silahlar daha iyi his veriyor
    eklemek isteyen olursa originid : batista5858
    arada sırada giriyorum oynarız.
  • Bu hardline oyununda helilerde bf4 teki gibi kitlenme olayi yokmu varsa hangisi yardimci olacak varmi ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: CESURYUREK_

Bu hardline oyununda helilerde bf4 teki gibi kitlenme olayi yokmu varsa hangisi yardimci olacak varmi ??
    Getaway dlc'si de ücretsiz oldu heral. şuan indiriyorum. geçen haftalarda da robbery dlc haritası bedava olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Getaway dlc'si de ücretsiz oldu heral. şuan indiriyorum. geçen haftalarda da robbery dlc haritası bedava olmuştu.

Alıntıları Göster
    oyun güzel ama nedense tutulmadı ben akşamları takılıyorum tdm orası dolu oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiesto77

oyun güzel ama nedense tutulmadı ben akşamları takılıyorum tdm orası dolu oluyor

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar oyun güzelmi oynanırmı şuan.Arkadaşlarla hala BF3 oynarız.Bf4 pek sevmedik bf3 devam ettik.Şimdi 5 euro kadar düşmüşken alıp denesekmi dedik.
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.