Şimdi Ara

BATTLEFIELD 4 TÜRK SUNUCULAR LİSTESİ (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
7
Favori
32.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sadece 2 server var onlarda 7/24 locker atıyor geçen baserape yapıyolar biz 15 onlar 22 23 kişi takımlara ayar çek dedim adminin dediği cevap şu ''oyunmu oynayacağız tek tek karşıya adammı atacağız oyunun bitmesini bekleyin''

ne desem boş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

sadece 2 server var onlarda 7/24 locker atıyor geçen baserape yapıyolar biz 15 onlar 22 23 kişi takımlara ayar çek dedim adminin dediği cevap şu ''oyunmu oynayacağız tek tek karşıya adammı atacağız oyunun bitmesini bekleyin''

ne desem boş

Yanlışın var ,Şuanda tam 20 adet TR lokasyonlu server var.Suçu sürekli adminlere, serverlara veya haritalara atacağınıza bu 20 adet serverdan birine girip destek olun,diğer modlarıda oynayın ki bizde aaa bakın conquest veya başka modlarada talep varmış diyelim.Kimse boş olan servera arkadaşını invite yapıp doldurup oynayalım demez ama dolu olan servera gelip aman bu admin böle aman bu mod şöle deyip yakınır.

Ayrıca senini dediğin olay hangi serverda gerçekleşti bilmiyorum ama ben geçenlerde baserape yapan takıma nuke attım diye yemediğim hakaret,kufur kalmadı.Sonuç olarak adminler oyunculara yaranamıyor,ne yaparsak yapalım serverda herkesi memnun edemiyoruz.

Yani ne desek boş

• İnsanları mutlu etmek zor ama adminlerin biraz daha sabırlı olması lazım nihayetinde oyun oynarken insanın tansiyonu yükseliyor heleki oyuncular 30 yaş ve altı olursa sonuçta kim işini iyi yaparsa o server sürekli dolu olur.. ama düne kadar(diger bf serilerinde) türk oyuncular 1-2 server'e mahkumdoldugundan ... ve o serverlerdeki at hırsızları yüzünden türk oyuncuları türk serverlerinden uzaklaştı... 20 olması çok iyi bir çogu boş ama yakında küs olanlarda gelir sabırlı olmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paramedic-Tr

quote:

sadece 2 server var onlarda 7/24 locker atıyor geçen baserape yapıyolar biz 15 onlar 22 23 kişi takımlara ayar çek dedim adminin dediği cevap şu ''oyunmu oynayacağız tek tek karşıya adammı atacağız oyunun bitmesini bekleyin''

ne desem boş

Yanlışın var ,Şuanda tam 20 adet TR lokasyonlu server var.Suçu sürekli adminlere, serverlara veya haritalara atacağınıza bu 20 adet serverdan birine girip destek olun,diğer modlarıda oynayın ki bizde aaa bakın conquest veya başka modlarada talep varmış diyelim.Kimse boş olan servera arkadaşını invite yapıp doldurup oynayalım demez ama dolu olan servera gelip aman bu admin böle aman bu mod şöle deyip yakınır.

Ayrıca senini dediğin olay hangi serverda gerçekleşti bilmiyorum ama ben geçenlerde baserape yapan takıma nuke attım diye yemediğim hakaret,kufur kalmadı.Sonuç olarak adminler oyunculara yaranamıyor,ne yaparsak yapalım serverda herkesi memnun edemiyoruz.

Yani ne desek boş

Arkadaşım ben ne zaman aratsam 2 server var sadece? bak şuan bile arattım 3 server var? gece o mesajı yazarken 2 server vardı ve 7/24 locker atan serverlar.

ayrıca suçu biraz kendinizde arayın direk oyuncuya ''ne yapsam yaranamıyorum'' demekle olmuyor, oyuncuyu kendiniz çekmelisiniz.

• quote:

quote:

quote:

ne desem boş

Yani ne desek boş

Arkadaşım ben ne zaman aratsam 2 server var sadece? bak şuan bile arattım 3 server var? gece o mesajı yazarken 2 server vardı ve 7/24 locker atan serverlar.

ayrıca suçu biraz kendinizde arayın direk oyuncuya ''ne yapsam yaranamıyorum'' demekle olmuyor, oyuncuyu kendiniz çekmelisiniz.

Birincisi arama yaparken lokasyon kısmında custom yapıp , oradan da turkey i seçerseniz tüm Tr sunucularını bulabilirsiniz.

İkincisi tipik musteri kaprisi yapmayın , biz tüccar değiliz sizlerde musteri değilsiniz ki biz sizi servera çekmeye çalışalım.Bu nasıl bi mantık ? Biz onlarca lira verip ülkemizin lokasyonunda serveer olsun diye server kiralıcaz, beyefendinin biri gelicek yok ben bunu beğenmedim yok ben şunu beğenmedim, oyuncuyu çekin dicek kapris yapıcak yok ole bi dünya maalesef Tonlarca server var, herserverin kendi kuralı var hoşunuza giderse orda takılırsınız gitmezse başka yerde oynarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedic-Tr -- 23 Aralık 2013; 12:54:42 >

• Türkiye'de sandığımız kadar büyük bir oyuncu kitlesi yokmuş. Olan da hala Counter Strike alışkanlıklarından kurtulamamış. Hafta sonu 2 server aynı anda dolamıyor maalesef ve oyuncular Infantry tercih ediyor genelde. Ama bu oyun klasik bir FPS değil. Araçsız BF hiç bir şeye benzemiyor. Ayrıca RUSH, Domination, Obliteration gibi çok zevkli modlara da yazık oluyor. Sırf bu yüzden Almanya lokasyonlu server almak bile geçiyor aklımızdan. İlerleyen günlerde bu durum değişir mi bilinmez ama daha önceki tecrübelerimize dayanarak artmayacağını aksine azalacağını ön görüyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ne desem boş

Yani ne desek boş

Birincisi arama yaparken lokasyon kısmında custom yapıp , oradan da turkey i seçerseniz tüm Tr sunucularını bulabilirsiniz.

İkincisi tipik musteri kaprisi yapmayın , biz tüccar değiliz sizlerde musteri değilsiniz ki biz sizi servera çekmeye çalışalım.Bu nasıl bi mantık ? Biz onlarca lira verip ülkemizin lokasyonunda serveer olsun diye server kiralıcaz, beyefendinin biri gelicek yok ben bunu beğenmedim yok ben şunu beğenmedim, oyuncuyu çekin dicek kapris yapıcak yok ole bi dünya maalesef Tonlarca server var, herserverin kendi kuralı var hoşunuza giderse orda takılırsınız gitmezse başka yerde oynarsınız

Heralde Turkey kısmını seçiyoruz bu işin tüccarlıkla alakası yok sizin serverlarınız hiç çekici değil hala Counter Strike kafasında gidiyorusunuz maalesef. BF için server kiralıyorsunuz ama sadece infantry savaşı yapıyorsunuz. arkadaşım ben tankla tüfekle oynamayacaksam neden BF4 alayım? gider Counter oynarım zaten. ben size kapris yapmıyorum bin tane Alman serverı var gider orada oynarız. hani çokda önemli değil yani sizin serverlar. aman aman vazgeçilmez değil Türk insanımızda benim gibi düşünüyorki serverlar hep boş

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ne desem boş

Yani ne desek boş

Heralde Turkey kısmını seçiyoruz bu işin tüccarlıkla alakası yok sizin serverlarınız hiç çekici değil hala Counter Strike kafasında gidiyorusunuz maalesef. BF için server kiralıyorsunuz ama sadece infantry savaşı yapıyorsunuz. arkadaşım ben tankla tüfekle oynamayacaksam neden BF4 alayım? gider Counter oynarım zaten. ben size kapris yapmıyorum bin tane Alman serverı var gider orada oynarız. hani çokda önemli değil yani sizin serverlar. aman aman vazgeçilmez değil Türk insanımızda benim gibi düşünüyorki serverlar hep boş

Türk insanımız :)

Aynen oyle arkadaşım,isteyen gelir,istemeyen gelmez,kimseye yalvaracak değiliz.Hadi sana almanlar ile iyi oyunlar

• ultralisan U kullanıcısına yanıt
    Dostum kime sorsan araç kullanmak istiyor ama serverı o şekilde yapınca da nedense kimse gelmiyor. Op.Locker yaptık baka şu saatte oyayan insan var sunucuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

Dostum kime sorsan araç kullanmak istiyor ama serverı o şekilde yapınca da nedense kimse gelmiyor. Op.Locker yaptık baka şu saatte oyayan insan var sunucuda.

Bende giriyorum günde 1 saat atıyorum bir Türk sunuda Locker ama 2 elden sonra bayıyor sonuçta biz bu oyunu genel anlamda büyük haritalar ve araçlar için aldık.

Yoksa sizde haklısınız Locker olmayan maplar genelde boş

Ayrıca Locker oynarken ben en çok Obliteration oynamakdan zevk alıyorum. CL hep bir yerde kamp şeklinde geçiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultralisan -- 23 Aralık 2013; 17:12:50 >
  • ultralisan U kullanıcısına yanıt
    Ben 1 saat oynamaktan bile sevk alıyorum ama yukarıda bahsettiğim gibi diğer Türk oyuncular bu şekilde zevk alıyorlar yapacak bir şey yok.
  • bunca BF4 oynayan türk arkadaş sizinle değil de yabancı sunucularda oynamayı tercih ediyorlarsa nedenini biraz da kendinizde aramakta fayda var, bence. öyle hep iğneyi kendine çuvaldızı da başkalarına batırmakla olmuyor bu işler. hata yapa yapa öğreniliyor bazı şeyler yada hiç öğrenilmiyor, tabii o seçenek de var.
  • zamanında ağlayıp zırlıyorlardı pingler yüksek adaletli ortam yok, şimdide 10-15 pingler var gelmiyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

bunca BF4 oynayan türk arkadaş sizinle değil de yabancı sunucularda oynamayı tercih ediyorlarsa nedenini biraz da kendinizde aramakta fayda var, bence. öyle hep iğneyi kendine çuvaldızı da başkalarına batırmakla olmuyor bu işler. hata yapa yapa öğreniliyor bazı şeyler yada hiç öğrenilmiyor, tabii o seçenek de var.

Sen hiç konusma sahaifec seni bc 2 den beri biliyoruz,hayatin muhalefet, bal yapmaz arisin.Hiç bi taşın ustune taş koyma , sadece bole işler olunca elleri ovuşturup sinsin sinsi sevin ,anca bole seylerle kendini avut,dediğim gibi isteyen gelir, istemeyen gelmez,herkesin keyfi bilir arkadaş,Bizde zaten senin gibiler gelsinde mutlu olalim diyoduk

Ayrıca çokta guzel doluyor serverimiz , Allaha sukur kimseye minnet etmiyoruz.Ben bir iki sunucu dısındakilerin bos olmasına,ülke adına uzuldugum ıcın yazdım bunları.Yoksa bizim bi sıkıntımız yok.Hadi sana ve senin gibi yabancı hayranlarına iyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedic-Tr -- 23 Aralık 2013; 21:05:19 >

• işte bu tür seviyesiz yorumların sunucuların durumunun en iyi açıklaması. senin türünden adamlara katlanmaktansa yüksek pingi tercih ediyor vatandaş, haklı olarak tabii.
    her fırsatta konu açıp reklam yap, sunucularımız boş, altın tepsi fırsat falan filan diye ağla sonra da gerçekleri okuyunca biz şöyle biz böyle, kimseyi istemeyiz diye havaya gir.
    tam bir komedi ama millet komedi istemiyor, zevk alarak BF4 oynamak istiyor - e o da haliyle sende yok.
    anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 23 Aralık 2013; 21:21:23 >
  • quote:

işte bu tür seviyesiz yorumların sunucuların durumunun en iyi açıklaması. senin türünden adamlara katlanmaktansa yüksek pingi tercih ediyor vatandaş, haklı olarak tabii.
    her fırsatta konu açıp reklam yap, sunucularımız boş, altın tepsi fırsat falan filan diye ağla sonra da gerçekleri okuyunca biz şöyle biz böyle, kimseyi istemeyiz diye havaya gir.
    tam bir komedi ama millet komedi istemiyor, zevk alarak BF4 oynamak istiyor - e o da haliyle sende yok.
    anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az.

İmzana bak sana cevap vermiyorum

• bence de, sen en iyisi o boş sunucu listesini seyretmeye ve kusuru oyuncularda aramaya devam et.
    kelin ilacı olsa kendi kafasına sürermiş derler.
  • quote:

bence de, sen en iyisi o boş sunucu listesini seyretmeye ve kusuru oyuncularda aramaya devam et.
    kelin ilacı olsa kendi kafasına sürermiş derler.

Eğer ammo boxun onune cokup sağa sola m320 atmaktan baska bir yetenegin varsa aç sunucu listesine bir bak sunucu boş mu değil mi bi gör, sonrada imzana bak bu adam benle neden muhatap olmuyo diye bi dusun .

Sana son lafım yav hee hee
  • quote:

senden bukadarını bile bekleyen yoktu, resmen kendini aştın - kendi üzerinde çalışarak çok ilerlemişsin.
    allah zihin açıklığı versin diyorum ve senin gibi adamların açacağı sunucunun boş olmasını sonuna kadar anlayışla karşılıyorum.
  • quote:

quote:

senden bukadarını bile bekleyen yoktu, resmen kendini aştın - kendi üzerinde çalışarak çok ilerlemişsin.
    allah zihin açıklığı versin diyorum ve senin gibi adamların açacağı sunucunun boş olmasını sonuna kadar anlayışla karşılıyorum.

Daha çok beklersin, Bizler haset,fesat,kıskanç ve faydasız kişilere inat tüm Turkiye sunucularına destek vericez,elimizden geleni yapıcaz ama sen maalesef sadece elindeki kınayla ne yapsam diye dusuneceksin ,Kapiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedic-Tr -- 23 Aralık 2013; 22:10:02 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.