Şimdi Ara

'Battlefield 4 Mükemmel Görünüyor' (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Daha fazla donanımsal güç ps4 e geliyor olabil mi?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Yapay zeka konusunda iyi iş çıkaracaklarını umuyorum.
  • Ps3ün bütün gücünü kullanacaklarmış :D

• Bf3 gerçekten güzeldi ama daha ekran görüntüleri dahi yayınlanmamış bir oyun için harika görünüyor demek bence saçmalık, göz boyamak için gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tizar

yeni codu görmeden paçaları sıvamasak? acti den hiç bir açıklamanın olmaması dikkatinizi çekmiyor mu? çok sinsi geliyor act. duyuruyla birlikte grafik neymiş herkes görecek.

Activision ne zaman grafik olarak ön planda olmuş ki bu sefer iddiası olsun...

Senaryo olarak yine ambargosunu koyar ama online platformda BF3 kaldığı yerden devam eder. COD serisinden bir çok kişi gibi bende çok büyük bir sıçrama beklemiyorum.

• hep öyle derler zaten ama sonuç tırt....
  • hala battlefield 3 ten daha iyi grafikleri olan bir oyun görmedim. ne watch dogs nede crysis 3. Heralde olursa bu battlefield 4 olur
  • bu sene 4 dörtlük olacak :)

• Ya arkadaşlar ben size bişey sorcam.Ben bf3 oynarken birisi beni öldürdüğünde beni öldüren adamı 3-5 sanıye gösterıyor hani.O sırada o benı vuran adamların bir çoğu bi el işareti yapıyo babayı aldın mı nasıl da vurdum gibi bir kol işareti yapıyo.
    o kol işaretinin gerçekte bi anlamı var mı ve nasıl yapılıyo bende yapıyım la
    Nasıl yaplıyo?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.