Şimdi Ara

BATTLEFIELD 4 ALMAK İSTİYORUM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bf 4 almayı düşünüyorum uzun zamandır, sırf multiplayer'ı için.Malum yılbaşı indirimleri de devam etmekte şu an.Originde bf 4 ün standart edition fiyatı 10 euro olarak gözüküyor.O yüzden oyunu almak istiyorum ama almadan önce bilen arkadaşlara birkaç sorum var:

1_BF 4 ün premium paketini almazsam çok şey kaybetmiş olur muyum multiplayer için??
    2_Bana premium paket yerine silah almamı önerdiler, siz ne öneririsiniz?Bide bu silahları açma menüsü oyunun kendi içinde mi?
    3_Oyunun multisindeki oyuncu sayısı yeterli mi yoksa az mı?

• Premium da yanlış harırlamıyorsam 20 tane daha map var. Alıp almamak sana kalmış

Silah almanı önermem zaten oynadıkça açılıyor. Silahları battlepack lar ile açıyorsun bunlarda oynadıkça geliyor.

Premium kullandığım için oyuncu sıkıntısı çekmiyorum. Normalinde nasıldır bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Premium al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yani premium almazsam normal sürümü boşuna almış olur muyum multi için?Benim asıl merak ettiğim bu aslında.Çünkü premium u çok pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krnl -- 31 Aralık 2014; 14:11:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krnl

yani premium almazsam normal sürümü boşuna almış olur muyum multi için?Benim asıl merak ettiğim bu aslında.Çünkü premium u çok pahalı.

Eğer sıkı bir bf3 oyuncusu değilse başlangıçta alma,önce oyuna alış sonra istersen alırsın. Her zaman ucuza bulunuyo bf4 premium
  • LegendM kullanıcısına yanıt
    Yani standart edition ı sonradan premiun edition a daha ucuza çevirebiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krnl -- 31 Aralık 2014; 15:36:57 >
  • 40 saat falan oynadım hiç premium eksikliği çekmedim. Mapler de sıkmadı şahsen. Ama çok uzun süre oynarım diyorsan almalısın. Premium'un verdiği içerik cidden çok fazla.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.