Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1904. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.466
Cevap
149
Favori
1.193.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19021903190419051906
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba,giriş ekranında hiçbir problem olmazken oyuna girince etraf resimdeki gibi gözükmüyor. Bunun nedeni ne olabilir? Nasıl çözebilirim? Sorun sistemimde olabilir mi?Sistem özelliklerim:
    Windows 10 pro
    İntel core i5-2450m cpu
    8 gb ram
    2 gb nvıdıa geforce gt540m ekran kartı.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: çokkomikdingilseni

Merhaba,giriş ekranında hiçbir problem olmazken oyuna girince etraf resimdeki gibi gözükmüyor. Bunun nedeni ne olabilir? Nasıl çözebilirim? Sorun sistemimde olabilir mi?Sistem özelliklerim:
    Windows 10 pro
    İntel core i5-2450m cpu
    8 gb ram
    2 gb nvıdıa geforce gt540m ekran kartı.

Teşekkürler.

Hangi çözünürlükte oynuyorsun ?

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Şuan 1024x768 60.00 Hz' de oynuyorum.Diğer çözünürlüklerle de denediğimde sonuç yine aynı oluyor.
  • Türk sunucularında seviye neden bu kadar düşük ? Ne zaman bir Türk sunucusuna girsem chat'da küfürler havada uçuşuyor, chat'i gizlemeden oyun oynanmıyor.
    Sunucu adminlerininde yapabileceği bir şey yok, adam küfür edenleri banlasa sunucu'da adam kalmayacak. Bizim oyuncularda gerçekten bir sorun var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Excaliburn

Türk sunucularında seviye neden bu kadar düşük ? Ne zaman bir Türk sunucusuna girsem chat'da küfürler havada uçuşuyor, chat'i gizlemeden oyun oynanmıyor.
    Sunucu adminlerininde yapabileceği bir şey yok, adam küfür edenleri banlasa sunucu'da adam kalmayacak. Bizim oyuncularda gerçekten bir sorun var.

Yaş ortalaması düşük 12,15,18 yaşında bir çoğu o yüzden, saygı arama 25 30 yaşındaki birisi çok fazla küfür etmez Oyun olduğunu bilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    Imam mansur bi ara onlardaydı o var hocam zaten tüm Türk adminler oyle ban yemediğim Tr serverı yok

• Chagotta kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Pusu klanindaki adminlerden eskiden delilerde olan ben varim. Malesef Ekim ayinda "dogru soyleyeni dokuz koyden kovarlar" misali deliler klanindan cikartildim. Cok degismislerdi. Game of Thrones serverini bastan asagi hazirlamasini yapmistim (ismi dahil) ve bu mart ayindan itibaren -Suicide Squad- serverini hazirladim ve orda adminim. Seninle daha once gerek oyunda gerek TS de tanismistik.

Selamlarimla,

ImamMansur (ibrahim)
  • battlefield 4 sesli sohbetle squad atmak isteyen var mı 140 seviyeyim nick imparator801

• Herkese merhabalar ;

Ara sıra Battlefield 4 oynarım onun dışında gündelik işler için G700s mi önerirsiniz logitech mx master mı önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okannnnnn

battlefield 4 sesli sohbetle squad atmak isteyen var mı 140 seviyeyim nick imparator801

Araç kullanıyorsan olur

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/ErdallBaggal/

• quote:

Orijinalden alıntı: çokkomikdingilseni

Şuan 1024x768 60.00 Hz' de oynuyorum.Diğer çözünürlüklerle de denediğimde sonuç yine aynı oluyor.

Direcx güncellermisin birde işletim sisteminiz nedir win7 win8 win10 ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Herkese merhabalar ;

Ara sıra Battlefield 4 oynarım onun dışında gündelik işler için G700s mi önerirsiniz logitech mx master mı önerirsiniz?

Ben g502 kullanıyorum performansından memnunum sizin alacağınız mouseda güzel bir mouse ama o kadar para vermeye değer mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 11 Haziran 2016; 11:36:38 >
  • mrhusnu kullanıcısına yanıt
    StellSeries Rival 700 yeni çıktı ondan alabilirsin ama benim favorim Razer DeathAdder Chroma
  • quote:

Orijinalden alıntı: IMAM_M_A_N_S_U_R

Merhaba,

Pusu klanindaki adminlerden eskiden delilerde olan ben varim. Malesef Ekim ayinda "dogru soyleyeni dokuz koyden kovarlar" misali deliler klanindan cikartildim. Cok degismislerdi. Game of Thrones serverini bastan asagi hazirlamasini yapmistim (ismi dahil) ve bu mart ayindan itibaren -Suicide Squad- serverini hazirladim ve orda adminim. Seninle daha once gerek oyunda gerek TS de tanismistik.

Selamlarimla,

ImamMansur (ibrahim)

Dün sizin serverda satılıkbf4 hesap nickli birisi vardı adminlerden birisimidir ? anti air ile helikopterini düşürdükçe Balamir ban yiyeceksin diye tehtit ediyordu merak ettim admin mi kendisi yoksa boş konuşan oyunculardan birisimiydi

• Arkadaşlar şuan %75 indirim var originde. Halihazırda bf3 sahibiyim bf4 öneriyor musunuz? Neredeyse bf1 çıkacak ama

Bir de alırsak premium almanın çok sağlam avantajı var mıdır? Standart 5 euro premium 20 euro baya bir fark ediyor.
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum, sorun çözüldü. Problem ekran kartındaymış. Format attıktan sonra nvidianın sürücülerini yüklememişim.Şimdi onları indirip güncelleyince sorun düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: monaktus

StellSeries Rival 700 yeni çıktı ondan alabilirsin ama benim favorim Razer DeathAdder Chroma

Cevabınız için teşekkürler ama bu 2 model de kablolu sanırım değil mi ? ben kablosuz düşünüyorum.
  • 1Ceko kullanıcısına yanıt
    Premiuma gerek yok zaten çoğu dlc bedava

• quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

Hocam hangi dlcler bedava hangileri içi premium gerek onlara nereden bakabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

Hocam hangi dlcler bedava hangileri içi premium gerek onlara nereden bakabilirim?

Map seçerken aşağıda haritalardaki olduğu yerde 5 dlc haritaları var. En sağdaki hariç 4dü paralı

• 
Sayfa: önceki 19021903190419051906
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.