Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1900. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.466
Cevap
149
Favori
1.193.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18981899190019011902
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TTNET kullanıyorum bende bir sıkıntı yok.
    Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]
  • CaSsErDoDo C kullanıcısına yanıt
    Benimde Uydunet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

quote:

Orijinalden alıntı: Mortuuus

Tankla işim yok da heli kullanan varsa çıkmam, gelsin kapışalım

Benim girdiğim serverlara gir hilecilere karşı oynayalım hocam o zaman Adamlar Littlebird ile tek atıyor ve rpg içinden geçiyor ne hikmetse

senle bi denk gelmedik :D hangi serverda takılıyorsun bi geleyim

• quote:

Ultra için süper değerler bunlar. Tek kartı ile 4K ultra ayarlar 60 fps yeni kartlardan beklenen performans ama 980ti de veriyormuş demek ki

çok ısınıyor.. aynı düzeyde cpu da çok iyi olması lazım.
  • 9 gün kaldı da saat kaçta olacak yayın bilen var mı?
  • xX.3B.Xx X kullanıcısına yanıt
    Hahaha

• quote:

Hahaha

Hocam müsaitsen gel Conquest Shangai yapalım hem Littlebird de olur?
    Sen gir hocam ben bişeler yiyip geliyorum. Yazarım battlelogdan

• quote:

Sen gir hocam ben bişeler yiyip geliyorum. Yazarım battlelogdan

Tamamdır hocam
  • Oyunu en ucuza nereden alabilirim ?
  • Suicide squad diye bi türk serverı paylaşmıştı bi arkadaş burada ama o kadar kaliteli bi serverki, herif hile açmış m4 ile tek atıyor, bunu söyleyince ergenler yırtık dondan çıkar gibi küfredip hakaretle karşılık veriyor, serverın hile takibi vs hiçbişeyi yok ama hile kullandığını söyleyince adminin kankisi olduğu için kick'leniyorsun falan türk serverlarına girilmez artık o kadar dandikleşmiş ki yine şaşırmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xX.3B.Xx -- 4 Haziran 2016; 13:36:07 >
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Dostum battleloga giriş yapabiliyormusun?Origine giriliyor battleloga girmeye kalktığımda şifre atası veriyor...
  • Sen gelmedin, ben neler yaptım Shangai'de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xX.3B.Xx -- 4 Haziran 2016; 15:29:22 >
    Bütün olaylar bi anda olmuş, sonuç olarak aşağı süzülen iki heli

• quote:

Bütün olaylar bi anda olmuş, sonuç olarak aşağı süzülen iki heli

Iki heli kapismasinda bi tek ben sag kalmayi basardim
    Bunu canavar hareketlere yollasam bile oyundan anlamayan editorler ilk uce bile sokmayacak biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: melinoz

Dostum battleloga giriş yapabiliyormusun?Origine giriliyor battleloga girmeye kalktığımda şifre atası veriyor...

Bende sıkıntı yok şuan için komple kapatıp tekrar online olmayı dene orgin'i sağ alt taraftan kapat yada kapatmadan oyun kütüphanesini aç bf4 üstüne sağ tıkla play de open da olabilir şuan hatırlayamadım :) dene olmadı ise komple orgini kapat tekrar aç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 4 Haziran 2016; 18:20:34 >
  • slm...FPS DROP STUTTERING yasayan var mı
  • Hitreg'i kötü olanlar gece oynayacaksanız google dns i deneyin hitreg'e fena faydası oluyor

• Arkadaşlar her hangi bir server' a girmeye çalışınca bu hatayı alıyorum 1 hafta engellendi yazısını anladım sadece hile kullanmadım birşey yapmadım bu nedir yardımcı olur musunuz?

Game disconnected: you were kicked by FairFight. Stated reason: 1 Week Suspension - LvL3 Monitoring Active #UYt8E5
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltravioleTT

Arkadaşlar her hangi bir server' a girmeye çalışınca bu hatayı alıyorum 1 hafta engellendi yazısını anladım sadece hile kullanmadım birşey yapmadım bu nedir yardımcı olur musunuz?

Game disconnected: you were kicked by FairFight. Stated reason: 1 Week Suspension - LvL3 Monitoring Active #UYt8E5

Fairfigth'ın çalışma mantığını anlatayım bir saniyedeki kişi öldürme zamanına bakar mesela sen 1sn.de 20 kişiyi öldürürsen kickler çünkü imkansız bir durumdur bu çalışma mantığı bu şekilde sen artık son oyununda ne yaptin bilmiyorum kicklenmişsin banlanmamışsın offical server'lara girmeyi dene girersin mutlaka

• 
Sayfa: önceki 18981899190019011902
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.