Şimdi Ara

Battlefield 3 Video İnceleme (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
0
Favori
50.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu oyuna 130 tl verilirmi???
  • COD'cular yine glmiş saçma sapan yorum yapıyorlar adamlar haritaların biraz rengini değiştirip 4 yıl aynı oyunu yapıyor hala konuşuyorlar DICE yeni bir soluk getirmeye çalşıyor tabiki hatalar olacak ama diğer firma para amaçlı keklik avına çıkıyor kimse kusura bakmasın...
  • medic medic !!

• oyunun grafiklerine diyecek sözüm yok gerçekten ama oynarken gerçekten cod serisinden bir oyun oynadığımı sandım neredeyse senaryo bildiğimiz mw senaryosu makarow yerine solomon var yine farklı askerlerle oynuyoruz bazı bölümleri ki cod serisinden kopya ki sorgu olayını hiç söylemiyorum bile black ops un birebir kopyası bölümler çok kısa aksiyondan yoksun ve oyun gerçekten çok çok kısa bu dediklerim singeplayer için bu dediklerime karşı çıkan varsa gelsin söylesin ama multisine de grafikler gibi pek laf söyliyemem ama singe ı gerçekten hiç iyi değil
  • BF3'ün Videoda Verilen puanlari Hak etmedigini Herkesin içten içe Bilmesi Bence oyuna verilen en iyi Puandir...

Yaziktir.. DH ekibi Her geçen gün, Her yeni inceleme Videosundan sonra İnandiriciligini ve Tarafsizligini Kaybediyor diye düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

undefined

Bunu söyleyen ancak senin gibi CoD Fanboylarıdır. O tepedeki yoruma 21 artı veren kişinin en az 15 i torrentboy dur. Multiplayer'ın M sini kaçınız biliyorsunuzda Cod Cod diyorsunuz. Kaçınız 120-169 tl ye kıyıp CoD'unuzu alacaksınız bu hafta?! Biz paramızı biriktirdik ve aldık BF3'ümüzü. Neden mi? aylarca eşsiz Multisini oynamak için. Siz burda ağlamaya devam edin, eksileyin, bu yorumuda eksileyin, tüm BF cilerin yorumlarınıda eksileyin. Puanlar gerçek değil diyin. Bende CoD Çıkınca derim o zaman. Ama gerçek değişmeyecek, DLC tadında oyununuzu torrentten indirip 4 saatlik oyun deneyiminizle ben oyuncuyum diyeceksiniz. HADİ ORDAN. BF3 akar, yeter sataştığınız. Kaç puan olacaktı 90 altından hak ediyor diyorsanız FANBOY hislerinizi bir süre kapatın.

• super incleme
  • BSC Misafiri

03.11.2011 23:43:13

grafikleri değişmediği için direk DLC diyip geçin işte sizinde fanboyluğunuz burda ortaya çıkıyor hele bir MW3 çıksın oyun budur diceksiniz
  • askerden yeni geldin diye biliyorum o nasıl nişan almak öle :p
  • Sevgili gencler...bf3 savas,mw3 catisma oyunudur...bf3 te gercek savastaki gibi hareket etmelisiniz...mw3 te ise devamli kosarak ates etmeli,saklanamadan oyun oynamalisiniz...zaten mw3 teki vuran adamin yerini gostermek oyunun durmadan oynanmasi gerektigini gosteriyor...mw3 grafige,bf3 ise oynanabilirlige odaklanmistir...her ikisinide oynayan biri olarak bf3 un daha gercekci olmasindan dolayi tercihimdir...mw3 un en onemli kaybi en onemli ozelligi olan durmadan kosusturmasidir...buda insani sikiyor dogrusu....
  • arkadaşlar değer mi satın almaya bf3'ü?
  • CoD'çular merak etmeyin.Bir gün CoD motorunu değiştirecek.İnşallah ben ölmeden görürüm değiştirdiği zaman.
  • Ulen oyunu oynamadan yorum yapanlar var ya ayar oluyorum ya...Hadi Tek kişilik senaryo kötü multiyi oynadınızmı da konuşuyorsunuz? Bu arada oyunu bırakalı 5 dk oldu...Şimdiden özledim...
  • Ulen oyunu oynamadan yorum yapanlar var ya ayar oluyorum ya...Hadi Tek kişilik senaryo kötü multiyi oynadınızmı da konuşuyorsunuz? Bu arada oyunu bırakalı 5 dk oldu...Şimdiden özledim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezio33

undefined

Oyuna 130 tl vermene gerek yok.İnternet üzerinden 36 tlye cd-keyler bulabilirsin.
  • bence gelmiş geçmiş en iyi savaş oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barzo1905

arkadaşlar değer mi satın almaya bf3'ü?

beyler sadece yorumlar yazmış olmak için hatta oyunu daha oynamadan yorum yazanlar var gibi

sorular cevap alabilir miyim lütfen?
  • ben cod 3 yada bf3 alacağım..ama ben öyle oturup single oynamayı sevmiyorum..kendimi yanlız hissediyorum

o yüzden acaba hangisinin multi si daha iyi olur ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

ben cod 3 yada bf3 alacağım..ama ben öyle oturup single oynamayı sevmiyorum..kendimi yanlız hissediyorum

o yüzden acaba hangisinin multi si daha iyi olur ki?

Soru mu bu?

Tabi bf3.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.