Şimdi Ara

BATTLEFİELD 3 KLANLAR LİGİ 2.SEZON BAŞLADI! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
2
Favori
3.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MAÇ SONUÇLARI
    TRB-P30 (3-1)
    TRAY-P30 (4-0)
    TRB-TMB (0-4)
    TRAY-TMB (2-2)
  • Tebrikler Tray a ve diğer klanlara.Başlangıçta sıkıntılar olsada maçlar yapıldıkça aslında ne kadar eğlenceli olduğu ortaya çıkıyor.

Eline sağlık Alper.
  • Tebrikler beyler guzel macti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu lider tablosunu paylaşır ve güncellerseniz sevinirim.
  • Neden kimse ilgilenmiyor madem bir orgsnizasyon yaptiniz takip edin arkadasim kim kimi yenmis nolmus belli degil saldim cayira mevlam kayira misali olmadi bu olmadi.

Kulagima bazi tatsiz seyler geliyor umarim yanlis anlasilma olmustur yok biz bilerek yenildik yok lig dengeli olsun filan gibi soylemler.Ben klanimda ki hic bir arkadasimin emegini hakkini yedirtmem bunu bilesiniz bunu soyleyen sahis veya sahislar kimse bu mesaji okuduktan sonra beni psnden bi eklesin konusalim bi kac lafim vardir

Ayrica eger lige hile karistirdiysaniz yaziklar olsun kac yasinda insanlar bunun oyun oldugunu idrak edemiyeceklerse hic oynamasinlar gitsinler evde orgu filan orsunler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MAÇ SONUÇLARI
    TRB-P30 (3-1)
    TRAY-P30 (4-0)
    TRB-TMB (0-4)
    TRAY-TMB (2-2)
    P30-TMB ( 0-4)

DERDİNİZ NEDİR ANLAMIOMKİ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalamarxxx

MAÇ SONUÇLARI
    TRB-P30 (3-1)
    TRAY-P30 (4-0)
    TRB-TMB (0-4)
    TRAY-TMB (2-2)
    P30-TMB ( 0-4)

Arkadasim derdimiz su bi kac arkadas mactan sonra bilerek yenildik lig dengeli olsun filan demis yakismadi migde bulandi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

quote:

MAÇ SONUÇLARI
    TRB-P30 (3-1)
    TRAY-P30 (4-0)
    TRB-TMB (0-4)
    TRAY-TMB (2-2)
    P30-TMB ( 0-4)

Arkadasim derdimiz su bi kac arkadas mactan sonra bilerek yenildik lig dengeli olsun filan demis yakismadi migde bulandi

yok öyle bir şey kim söylemişse yalan söylemiş.maçınızdan sonra 3 gündür oynuyorum p30 larla her gün hiç öyle bir şey duymadım.
  • quote:

quote:

quote:

MAÇ SONUÇLARI
    TRB-P30 (3-1)
    TRAY-P30 (4-0)
    TRB-TMB (0-4)
    TRAY-TMB (2-2)
    P30-TMB ( 0-4)

yok öyle bir şey kim söylemişse yalan söylemiş.maçınızdan sonra 3 gündür oynuyorum p30 larla her gün hiç öyle bir şey duymadım.

Arkadasim kim niye , neden yalan atsin ki Sorarim ? Lig sorunsuzca giderken ! ... Evet duyan bendim sadece ben vardim telsiz sesim team deydi. Tekrar soruyorum neden yalan atayim ?

Hakkan034

• ya hocam öyle şey olur mu Allah aşkına.kim bile bile yenilir.kritiğini yaptık p30 larla oyle bısey hiç duymadım.solenmişse bile geyiğine solenmiş bir lafı bu boyuta getırmenın anlamı warmı.
  • quote:

ya hocam öyle şey olur mu Allah aşkına.kim bile bile yenilir.kritiğini yaptık p30 larla oyle bısey hiç duymadım.solenmişse bile geyiğine solenmiş bir lafı bu boyuta getırmenın anlamı warmı.

Boyutla ne alakasi var. Biz sadece sorguluyoruz ! Geyik yapildi veya yapilmadi ama dendi soyleyis seklide pek geyik gibi degildi. Eger ki oyleyse de , ben duydugumu. Soyluyorum sonucta bi emek vermisiz... Hatta tekrardan bizimle mac yapmak istediklerini soylediler. Tabi bunda birsey yok.

Ek ; direk yalanci demenizde hic hos degildi. Koca koca adamlariz !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkan034 -- 5 Kasım 2012; 11:47:55 >
  • Bizden birimi dedi ?
  • Sizi tanimiyorum , bu kelimeyi kullanan . P30 lardan dir, baskasi neden desin.

• ben de P30 lardanım ve maçtaydım.. sizin yanıza gelip başarılar dilemiştim, toplanma haritasını falan sölemiştim..
    bizde kimse ciddi anlamda öyle bişey demez.. genelde eğlencesine oynarız maçları.. diyen de espiri olsun diye demiştir üstad.. ciddiye alınacak bi durum değildir..
    oynadık bitti gitti.. oynadığımız arkadaşlarla da hergün muhabbet içindeyiz.. bizden böyle bişey beklenmemesi lazım..
  • Tabiki de bizde eglencesine takiliyoruz hatta ben wahs( ozgur ve cem abiyi ayiriyorum ) dan bu sebep ten ciktim... Sizide simdi tanimis oldum. Ben sizden cevap beklerken. Baskasinin gelipte yalanci demesi abez kacti.

Saygilarimla ...

• quote:

Orijinalden alıntı: OrhanBenceGay34

Tabiki de bizde eglencesine takiliyoruz hatta ben wahs( ozgur ve cem abiyi ayiriyorum ) dan bu sebep ten ciktim... Sizide simdi tanimis oldum. Ben sizden cevap beklerken. Baskasinin gelipte yalanci demesi abez kacti.

Saygilarimla ...

Hakan multi Most Wanted yapalım bi ara.
  • Yapariz tabi abi ya. Yanliz bugattiyi alan Uskudari gecmis ( ben daha bulamadim ). Bende anca focus rs le yanliyim.

• quote:

Neden kimse ilgilenmiyor madem bir orgsnizasyon yaptiniz takip edin arkadasim kim kimi yenmis nolmus belli degil saldim cayira mevlam kayira misali olmadi bu olmadi.

Kulagima bazi tatsiz seyler geliyor umarim yanlis anlasilma olmustur yok biz bilerek yenildik yok lig dengeli olsun filan gibi soylemler.Ben klanimda ki hic bir arkadasimin emegini hakkini yedirtmem bunu bilesiniz bunu soyleyen sahis veya sahislar kimse bu mesaji okuduktan sonra beni psnden bi eklesin konusalim bi kac lafim vardir

Ayrica eger lige hile karistirdiysaniz yaziklar olsun kac yasinda insanlar bunun oyun oldugunu idrak edemiyeceklerse hic oynamasinlar gitsinler evde orgu filan orsunler

bak 2 haftadan sonra konunun ilk muhabbeti ve arkadaşlarının hakkından bahsettiğine göre Takım lideriniz sanırım, gelmiş içindekilerini özetlemiş yazıklar olsun demiş gitsinler evde örgü örsünler falan demiş.. yetmemiş ve psn den eklesin beni söyleyecek laflarım var demiş..

Farzedelim ki arkadaşlarımdan biri böyle dedi espiri olsun diye yada ciddi dedi yada yanlış anlaşılma oldu.. bu arkadaşın gelip direk bunları yazması doğru bişey mi ?

buna uysam burada atışmaya başlarız ve uzarda uzar.. konu farklı yerlere gelir.. ben senin (hakan ) mesajına cevap verdim özellikle ki üslubun güzeldi.. derdini anlatmışsın, duyan bendim diye..

• Cevaplamalar icin eyvallah... Hasan abi ve huseyin abinin attiklari mesajlar meclis disi ve ornektir. O iki degerli insan haksizliga gelemeyen insanlardir ki bu haksizligi bizim klandaki oyuncular yapsa bile cezasiz kalmaz orenekleri var Simdi ben soyle birsey diyeyim. Tamam geyik yaptiniz ! Ama bu geyigi kendi klan icinde yapsaniz tamam derim. Ama! gelipte geyik dediginiz seyi orada baska klanlardan adamlarin oldugu ortamda soylerseniz, bu geyik dediginiz sey geyiklikten cikar. Buda hic hos degil. Neyse bu konu kapansin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.