Şimdi Ara

Battlefield 3 GPU Kullanımı Sorunu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DoodLez_06

quote:

Orijinalden alıntı: 1nFlames

quote:

nvıdıa kartlarda bu sorunu drıver ayarlarıyla oynayabıldıgımız nvıdıa ınspector kullanarak aa vs yı oyundan degılde programdan acınca programın verdıgı komut kart uzerınde daha etkılı oldugu ıcın performans yukselıyordu tabı slı vardı senın durumuna benzıyordu aksam konunun lınkını atarım su an mobıldeyım

Hocam o konuyu biliyorum, Radeonpro ile denedim, CCC üzerinden denedim. Yine fayda etmedi...

orda qualıty yerıne hıgh qualıty secıyorduk sen performans ya da hıgh performans secmeyı dene

Değişen birşey yok. Bir daha ati mi... Tövbe...

• quote:

quote:

quote:

quote:

nvıdıa kartlarda bu sorunu drıver ayarlarıyla oynayabıldıgımız nvıdıa ınspector kullanarak aa vs yı oyundan degılde programdan acınca programın verdıgı komut kart uzerınde daha etkılı oldugu ıcın performans yukselıyordu tabı slı vardı senın durumuna benzıyordu aksam konunun lınkını atarım su an mobıldeyım

Hocam o konuyu biliyorum, Radeonpro ile denedim, CCC üzerinden denedim. Yine fayda etmedi...

orda qualıty yerıne hıgh qualıty secıyorduk sen performans ya da hıgh performans secmeyı dene

http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654489415565491/ bu konuyu bir incele istersen

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654489415565491/ bu konuyu bir incele istersen

Hocam ilgin için çok teşekkür ederim. Morfolojik filtreleme bende zaten kapalıydı. Diğer çözüm yöntemlerinde ise ''CMOS sıfırlama ve HT Kapatma'' var. Onları deneyeyim, buraya yazacağım.

• Sorun devam ediyor... Değişen birşey olmadı.
  • Bazen kafasına göre 2. gpu devre dışı kalıyor ve fps artıyor. CF modunda gg...
  • Sorun ilginç bir şekilde düzeldi. Ekran kartının güç kablolarını söküp tekrar taktım ve şuan Ultra ayarlar 2xMSAA ile 60 FPS ile oynuyorum.

• quote:

Sorun ilginç bir şekilde düzeldi. Ekran kartının güç kablolarını söküp tekrar taktım ve şuan Ultra ayarlar 2xMSAA ile 60 FPS ile oynuyorum.

ne mutlu sana demek ki gevşeme felan yapmış kartın kablosu.

• quote:

quote:

Sorun ilginç bir şekilde düzeldi. Ekran kartının güç kablolarını söküp tekrar taktım ve şuan Ultra ayarlar 2xMSAA ile 60 FPS ile oynuyorum.

ne mutlu sana demek ki gevşeme felan yapmış kartın kablosu.

Aynen, acayip sevindim. Cayır cayır BF3 oynadım

• işlemci x4 9600 ekran kartı 7850
    aynı sorun bendede var??
    bazı oyunlarda yapıyor bazılarında yapmıyor.
    mesela diablo 3te ve battlefield de %40 gpu kullanımı yuzunden oyun düşük fpslerde oynamak zorunda kalıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.