Şimdi Ara

Battlefield 3 de bazı serverlere girerken hata veriyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Battlefield 3 de bazı serverlere girerken aşağıdaki hatayı veriyor bu sorunu yaşayan veya çözümü konusunda bilgiye sahip olan varsa çözümü bizle paylaşırlarsa sevinirim
    not:punkbuster güncel antivirüs ve güvenlik duvarı kapalıykende bu hatayı veriyor

Battlefield 3 de bazı serverlere girerken hata veriyor

• Dün gece bişey yoktu aynı şeyi bu sabah yaşamaya başladım bütün serverlarda böyle oluyor
  • Çözümü buldum oyunun yüklü olduğu klasör içindeki punkbuster dosyasını calıstır ve hem yeniden yüklesin hemde kontrol etsin güncellikleri falan sonra düzeliyor şuan girdim oyuna
  • BATTLEFİELD 3 ÇALIŞMAYI DURDURDU.
    arkadaşlar SORUNUN ÇÖZÜMÜNÜ BULAN VARSA LÜTFEN YAZSIN... GERİDE KALANLARI DA DÜŞÜNSÜN...
    ŞİMDİ YAPTIKLARIMI SÖYLEYECEĞİM

1. Oyunun kurulu olduğu yerdeki tm yi sildim. Hatta regeditten girip tüm tm' leri sildim.

2. Kurulduğu dizindeki installer içindeki directx-redist-Dxsetup kurun. Ardından punkbuster-redist-pbsvc kurun. Ardından vc-vc2008sp1-redist (64 bit ise sounda 64, 32bit ise sonunda 86 olanı kurun. DEDİLER aynısını yaptım.

3. Oyunu tüm ekran çözünürlüğündeki şekilleriyle giriş yaptım.

4. Enson ekran kartı driverini indirdim kurdum.

5. Neredeyse Bütün form sitelerini araştırdım.

YİNE DE OLMADI. YAPAMADIM. Bazan oyun açılırken battlefield 3 çalışmayı durdurdu hatasını veriyor bazan oyunu oynarken bazan da bölüm geçerken. BU HATANIN ÖNÜNE GEÇEMEDİM.
    (Oyun orginal değil. hem çekme cd aldım hemde torrend reloaded olarak internetten indirdim. Oyun D de kurulu.)
    OLDURAMADIMMM.

• ben forumdan rus keyi almıştım yazılanları okuyunca kontrol edeyim dedim pb bans a baktım ban yemiş görünüyorum fakat aimbot diyor kesinlikle aimbot filan kullanmadım zaten istatistiklerimdende belli olacaktır zaten ban verdikleri oynadığım serveri bulmaya çalıştığımda böyle bir serverin olmadığını gördüm tahminim rus key yüzünden ban yedim, evenbalance ticket atarak itirazımı yaptım, bukadar uğraşıp emeğim boşa giderse yazıklar olsun bu oyunun yapımcılarına ,bakalım sonuç ne olacak haber gelince buradan yazarım

Total playing time: 101h 41m
    Accuracy: 9.1% aimbot kullanarak bukadar mı olluyor :)
    Kills 2 562
    Deaths 2087
    K / D Ratio, 1,228 aimbot kullanarak bukadar mı olluyor :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.