Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
43.781
Cevap
72
Favori
1.467.482
Tıklama
Giriş
      23 Mesaj
      03 Ağustos 2013 00:43:18

ID'nizi, kaç lvl olduğunuzu hatırlamıyor musunuz? Doğum tarihi uyuşmaması ve faturanın kayıp olması biraz kötü. Vakit kaybetmeden Live Chat ile irtibata geçip durumunuzu net bir şekilde açıklayıp, kodun hangi maile kayıtlı olduğun sorun. Eğer onlar size hangi maile kayıtlığı olduğu hakkında bilgi vermeseler, mail adreslerinizi verip doğrulama isteyiniz. Oyun kutusunun üstüne kodunda görünür olmasıyla birlikte; tarih, saat ve kişinin nickini yazmanız yeterli olacaktır.
      |
      |
      Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      10546 Mesaj
      03 Ağustos 2013 09:52:16
      Arkadaşlar sonuncu mail adresimden olan hesaba da ulaştım. Adamlarla konuşmadan yaptım bunu.

swtor oyunu için wep sayfasından üyelik aldım. Üyelik alırken Origin de bir türlü giremediğim ve resetleme maili de alamadığım üçüncü hesabıma ait mail adresini adres olarak verdim ve sonra şifremi unuttum dedim. Şifre resetleme geldi ve şifreği resetledim. Böylece Origin ile giremediğim son hesabıma da girebildim.

Bir yerden böyle bir çözüm buldum. İnsanlar çalınan hesaplarını böyle kurtarmışlar. Fakat BATTLEFIELD 3 gine olmuyor. Kesin olarak biri hesabımdan oyunu slipi kendi hesabına kodu geçirmiş.
      |
      |

• Yarbay
      10546 Mesaj
      03 Ağustos 2013 12:06:42
      Arkadaşlar gmail olan adresime girince fark ettim ki dün ilk girdiğim hesabım Battlefield 3 ait olan hesapmış. Hesaplar da alınma tarihleri yazıyor ve dün girdiğim hesabım 2010 da almışım bu gün girdiğim ikinci hesap 2012 ve Crysis 3 için aldığım hesap da 2013.

Kısaca dün ilk girdiğim hesap doğru olan hesap. Ama hesap da hiç bir değişiklik yok. Ne mail adresi ne güvenlik soruları. Yani hesabıma giren çıkan kimse olmamış görünüyor ama oyun yok. Ben bu işten hiç bir şey anlamadım. Oyun kayıtlı olduğu hesap dan buhar olup nasıl gider.

Bu ekran çıkıyor kırmızı zeminde beyaz yazılı yerde FAQ yazısına tıklayınca da bu sayfa çıkıyorhttps://help.ea.com/article/origin-code-redemption-faq

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 3 Ağustos 2013; 14:27:04 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      649 Mesaj
      03 Ağustos 2013 16:40:37
      Battlelog'da sorun mu var acaba?

• Yüzbaşı
      662 Mesaj
      03 Ağustos 2013 16:46:01
      quote:

Orijinalden alıntı: AngelDust!

sanırım friend list battlefeedler falan gözükmüyo

www.youtube.com/Sdediting Steam ID : OptimusPrimeTr123 Borderlands 2 : OptimusPrimeTr123 DarkSouls : ErzaScarlet League of Legends TR : GaaraOFTheSand Dragon Nest EU : K1ssMyArrow BF4 : battlelog.battlefield.com/bf4/user/OptimusPrimeTr/
    • Yüzbaşı
      649 Mesaj
      03 Ağustos 2013 16:55:12
      quote:

Orijinalden alıntı: 0ptimusPrime

quote:

sanırım friend list battlefeedler falan gözükmüyo

"Internal Server Error" hatası veriyor girmeye çalıştığımda.

"Could not to join server", şimdide serverlara giremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AngelDust! -- 3 Ağustos 2013; 16:58:40 >
      |
      |

• Binbaşı
      1671 Mesaj
      03 Ağustos 2013 17:01:19
      quote:

Arkadaş listesi gözükmüyor. Askerimde gözükmüyor. Oyuna girince önce asker oluşturun diyor. Fakat serverlarda adam var. Ne iş? Origin hesabımada baktım oyunum duruyor. Ah EA ah....
      |
      |

DAÇMİN!!!! GOŞ!!!!

• Yüzbaşı
      762 Mesaj
      03 Ağustos 2013 17:04:31
      bende oyuna giremıyorum play deyince sing in sayfası cıkıyor neler oluyor ?
      |
      |

İslemci: Ryzen 5 2600x - Ekran Kartı: Asus Strix Geforce GTX 1070 - Anakart: X470 AORUS GAMING 7 WIFI - Ram:GSKILL F4-3200C15D 16GB (2x8GB) - Kasa: CORSAIR 760T - Güç kaynağı: CORSAIR RM 1000 - İşlemci sogutucu: NZXT Kraken x62 - SSD: Samsung 250GB 850 EVO- HDD: WD 3.5" 1TB HDD + segate 1tb + 2tb Barracuda 7200rpm -Klavye : Logitech g710+ - Mause : Logitech g502 rgb -Kulaklık: Logitech g35 - Monitör: Benq xl2411
    • Yarbay
      10546 Mesaj
      03 Ağustos 2013 17:22:50
      Kullanıcı adı ile kayıtlı olan hesabıma girdiğim de bu hesaba XXXXX.... kodu ile kayıt ettirmiş olduğum Battlefield 3 oyunu hesabımda gözükmüyor ve DVD den oyunu kurmak istediğim de benden tekrar kod istiyor. Kodu tekrar yazdığımda ise başka hesap adına kayıtlı demekte. Bu oyunu ön siparişle kutulu olarak almıştım ve 2 defa sorunsuz oynayıp bitirmiştim. Bilgisayarımda yer açmak için bilgisayardan silmiştim. Dün yeniden oynamak için kurmak istediğim de ise bu sorunla karşılaştım. Oyun kayıtlı olduğu hesap da gözükmemekte. Oyunun kutusuna ait fotoğrafı ve kodun gözüktüğü kısmı fotoğraflayıp gönderebilirim.

Bunu İngilizceye çevirtip yollasam bir sonuç elde etme şansım nedir?
      |
      |

• Binbaşı
      1012 Mesaj
      03 Ağustos 2013 17:39:44
      arkadaş sabahtan beri bir türlü giremedik battloga genel bi sıkıntı heralde
      |
      |

• Yarbay
      3762 Mesaj
      03 Ağustos 2013 17:47:54
      Bir oynayalım dedik şu tatil gününde iştahımızın içine ettiler... Eskiden böyle şeyler mi vardı yahu. Tonla para harcıyorlar tüketiciye daha çok sorun çıkarmak için herhalde...
      |
      |

• Yarbay
      10546 Mesaj
      03 Ağustos 2013 18:00:18
      Yardım almak için Live Chat bağlanayım dedim oda çalışmıyor. Harika.
      |
      |

• Yarbay
      10546 Mesaj
      03 Ağustos 2013 19:08:16
      Bir eleman buldum baya yardımcı oldu. Yeni mail adresi verdim hatta yeni adrese tanımlama yaptı. Tam sorunum hal olacaktı hatta Origin den email yenilenmesi mesajı geldi ama gine şifre resetleme gelmedi.

Originden her türlü mail geliyor ama şifre resetlemeye gelince yok.
      |
      |

• Yarbay
      10546 Mesaj
      03 Ağustos 2013 19:52:53
      Origin de Abhishek T adında EA Customer Experience yetkilisi ile yaptığım görüşme sonunda oyunu kurtardım. Ama farklı bir mail adresine oyunu tanımladık. Yeni hesap ama anlamadığım diğer hesapların adreslerini verdiğim de kayıtlı değil dedi ve yeni mail adresi alıp vermek zorunda kaldım. Şimdi oyun kuruluyor kod ise benim kutudaki kodumun aynı.

Doğum tarihi, daha önce kullanılmamış bir mail adresi ve oyunu aldığım tarihi istedi. Bunları verdim.
      |
      |

• Binbaşı
      1661 Mesaj
      03 Ağustos 2013 20:51:24
      benim bu engineer ss3 buga girdi herhalde o kadar puan aldık hala %100 diyor yav assault ta %100 e geldimi bir squad spawn da hemen ss alıyorduk
      |
      |

Origin-RGSC-Steam => CarrBox
    • Yarbay
      2531 Mesaj
      04 Ağustos 2013 00:05:00
      Beyler şu silahların camo olayını nasıl yapıyoruz biri anlatsın

• Yarbay
      2081 Mesaj
      04 Ağustos 2013 00:34:50
      quote:

Orijinalden alıntı: -berkay-

Beyler şu silahların camo olayını nasıl yapıyoruz biri anlatsın

Premium varsa assignments kısmında tek tek yazar.
      |
      |

• Yarbay
      10546 Mesaj
      04 Ağustos 2013 00:59:15
      Arkadaşlar oyunu tamamen kurdum ve oynama hazır fakat 9 GB bir Update indirmek istiyor. Bu update ne olabilir. BattleField 3 Limited Edition kurmak istediği.

Acaba Battlefield 3™: Back to Karkand paketimi 9 GB. Çünkü bu paket oyunun hediyesiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 4 Ağustos 2013; 1:01:52 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      8 Not
      04 Ağustos 2013 04:58:54
      Bf3 için en iyi nvidia driver sürümü hangisi..Son çıkan 320.49 da bir problem var mı.320.14 te performans iyiydi.
      |
      |

• Yarbay
      3918 Mesaj
      04 Ağustos 2013 05:32:26
      quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Arkadaşlar oyunu tamamen kurdum ve oynama hazır fakat 9 GB bir Update indirmek istiyor. Bu update ne olabilir. BattleField 3 Limited Edition kurmak istediği.

Acaba Battlefield 3™: Back to Karkand paketimi 9 GB. Çünkü bu paket oyunun hediyesiydi.

baştan 24 gb indirdiyse b2k dır o, ama boş zamanında indir her servera girerken karşına çıkıyo zamanla sinir ediyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Ölümüne Sıcak Fırsatçıyız, SF Müdavimi olmak bir hastalıktır!
    Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
web tasarım
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.