Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (2005. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.797
Cevap
63
Favori
1.524.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20032004200520062007
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ILoseYourSelf

Vatan bilgisayarda x7 mouse+klavye 50 TL kampanya vardı bir ara devam ediyormu bilmiyorum öneririm.

o mouse'un aynısını 5 yıldır kullanıyorum (belki de 7 yıl unuttum) helal-i hoş olsun verdiğim her kuruş
  • xTRforce kullanıcısına yanıt
    Mekanik, dayanıklı, bayağı da ağır. Oyun oynamak için güzel ama çokça yazı yazmak için iyi değil, gürültülü biraz.
    Ayrıntılı özelliklere ana sitesinde bakabilirsiniz.
    Kendi açımdan bir sürü tuşlu, incikli boncuklu klavyeleri sevmiyorum onun için bu model hoşuma gitti.

Türkiye'de Steelseriesleri gameekstra getirtiyordu bir ara. Varsa onlarda vardır.
  • Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    anladım ama dediğin gibi fiyat hem pahalı hemde tuşlara basınca ses çıkartmıyan bişey arıyorum önerin için teşekkürler
    mouse için yazmıştım. evet aynı mouse'u halen kullanıyorum.
  • 2 round TDM oynayın açılır. Ama TDM bağımlılık yapmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akay75 kullanıcısına yanıt
    peki mouse ın dpı nedir sizce kalvye ile birliktemi almalıyım tek mouse mu alıyım
    açıkcası bende şuan http://www.hepsiburada.com/liste/logitech-m175-kablosuz-nano-mouse-910-002777/productDetails.aspx?productId=bd40120&categoryId=52 bu maous var logıtech m175 güzel ürün belki 6 aydan fazla süredir pilini değişmedim daha doğrusu aldığımdan beri ama oyun mouse larında fark baya oluyor diyor kullanan herkez elimdekinin dpı 800.
     Battlefield 3 (2011) [ANA KONU]

A4Tech X7 Gaming Mouse X-750BF - Mouse - laser - 7 button(s) - wired - PS/2, USB

* 3XFire Laser Gaming Mouse
    * "3xFire Button" -Rapidly Fires 3 Shots with just 1 Click-Increasing Target Accuracy
    * 6 DPI Shift Ability with Color Indication 600-800-1200-1600-2000-2500DPI (NO DRIVER NEEDED!)
    * Advanced Smart-X7 Software-Performs a Complete Keyboard Simulation Interface for Players to Create and Set their Favorite Game Commands on the Mouse.
    * Intelligent 4th and 5th Buttons-Forward and Backward
    * Class 1 Invisible Laser Engine.The Light is Proven to be Harmless to Eyes

benim yıllardır kullandğım mouse bu. taş gibi mouse... bu arada mouse muhakkak bir fark hissettirir ama bir mucize de beklememek lazım

elbette :D amam sniperla bazen bendeki mouse latitriyor tutturamıyorum onda öyle sorunlar oluyormu adam hareket ederken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akay75

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU]

A4Tech X7 Gaming Mouse X-750BF - Mouse - laser - 7 button(s) - wired - PS/2, USB

* 3XFire Laser Gaming Mouse
    * "3xFire Button" -Rapidly Fires 3 Shots with just 1 Click-Increasing Target Accuracy
    * 6 DPI Shift Ability with Color Indication 600-800-1200-1600-2000-2500DPI (NO DRIVER NEEDED!)
    * Advanced Smart-X7 Software-Performs a Complete Keyboard Simulation Interface for Players to Create and Set their Favorite Game Commands on the Mouse.
    * Intelligent 4th and 5th Buttons-Forward and Backward
    * Class 1 Invisible Laser Engine.The Light is Proven to be Harmless to Eyes

benim yıllardır kullandğım mouse bu. taş gibi mouse... bu arada mouse muhakkak bir fark hissettirir ama bir mucize de beklememek lazım

aynen abi bende yıllarca kullandım ama G500 e alışınca bidaha x7 nin varoldugunu bile unutuyor insan x7 nin tek eksisi dpı ayarı yapılmıyor.farenin kendi ayarlarındakini kullanabiliyorsun bide 3ayarlı olması kötü.G500 de 1den 5 e kadar kamede attırabiliyorsun ve dpı ayarınıda zevkine yada oyun stiline göre ayarlayabiliyorsun abi.ben mesele heli yada jet için 5. kademeyi 2500dpı ayarladım tdm falan için 800-1200 arası yaptım m40a5 modu içinde 1500dpı ayarladım.G500 sakın almayın çok pis alışıyorsunuz yedekte bitane daha bulundurmanız gerekebilir bnm gibi

• X7 macrocuların mouse u :D yazılımı oscar sayesiinde çok rahat macro tuşu ayarlanabiliyor bi ara bendede vardı ama deadhadder den sonra çekmecemden hiç çıkmadı :D bf3 ilk 400 saatini x7 mouse ile oynadım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funkerman -- 12 Haziran 2013; 15:04:38 >
  • funkerman kullanıcısına yanıt
    yok yok bu mouse baya eski o macro yazılanlardan değil Senin anlayacağın Ömer'im biz yazımızı kendimiz yazarız GARDAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
  • benim mouse da 5 kademeli ama her daim 2500 dpi'da kullanıyorum. sensivity ayarını zaten oyun içinden yapıyorum. amaaaan çok da takılmamak lazım.tekerli(toplu) mouselar kullandık zamanında şükür bu günlere
    Evet kardeşim öneririm. Kablosuz alam derim fps oyunları için hiç mi hiç önermem. Ancak Ertuğrul abinin dediği gibi g500 güçün yetiyorsa al derim x7 aldım 1 saat kullanmadım arkadaşıma verdim. Ancak kaliteli sıkıntı cıkarmayacak bir ürün klavye+mouse 69 TL pek pahalı bir şeyde değil al pişman olmassın.
    Hahaha sağlam bir tane bulsam tekerlikli mouse alırım abi Nostalji olsun diye sırf
  • açıkcası bende laptop var laptopa birz uzak oluyum diye klavye istiyorum ilk klavye alıcaktım senin dediğin setten sonra mouse damı alsam acaba dedim :)

bide bu konu ile alakasız ama bf3 de hiç türk servar yokmu internette buldum dün girdim adamlara türkçe yazıyorum hiç biri cevap vermiyor hepsi ingilizce konuşuyor birde tank tamiri için kullanılan bir alet var ya onla birbirimizi kesiyorduk bıçak bile yasaktı öldürürsen adminde seni öldürüyor :D değişik zevkli bir oyundu :)
    Buradan biz Türk lokasyonlu server için destek istedik kimse oralı bile olmuyor hiç kimsenin umurunda bile değil o yüzden sağda solda takılıyoruz varsa kendi serverlarımız kiralanan daha doğrusu oralarda takılıyoruz.

http://forum.donanimhaber.com/m_73941032/f_//tm.htm#73941032
  • Anladım verdiğin linkteki kişini dediğini yaptım umarım bir faydası olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: akay75

yok yok bu mouse baya eski o macro yazılanlardan değil Senin anlayacağın Ömer'im biz yazımızı kendimiz yazarız GARDAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

En iyisi zaten o abi temiz oyun ;)

• 
Sayfa: önceki 20032004200520062007
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.