Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (157. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.797
Cevap
63
Favori
1.524.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Archangel™

Bana göre silahlar yeterince sekiyor
    Yeni sniper gameplay ; (Level atladığımızda çıkan sesi beğendim çok tanıtım videolarının sonundaki ses )

Bu da çok güzel ama tabanca ile sürünme olayı olmamış. iki eliyle tabancayı tutarken sürünüyor

• Level atlayınca çalan ses güzel olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peset

quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde

Hala multiplayer grafiklerinin Singleplayer daki gibi muhteşem görüneceğinimi düşünüyorsunuz ? Yapımcılar kendileri söyledi multiplayer daki herşey modellemesinden animasyonuna, fiziğine, grafiğine vs vs daha düşük kalitede olacak. Singleplayer daki teknoloji ile multiplayer oynucam hayelleri kurmayın hala. Bitti o rüya.

Okumanda fayda var hocam.

http://www.bf3tr.com/medya/40-medyann-battlefield-3-le-lgili-dueuenceleri.html

http://www.bf3tr.com/medya/39-battlefield-3-e3-tam-coezuem.html?&tmpl=component#comments

Benim yazdığım yazı ile senin verdiğin linkler sorumu cevaplamıyorki Gerçi sorduda sormadım direk multinin nasıl olucağını yapımcıların açıklamarına dayandırarak söyledim. Singleplayer müthiş olucak ona kimse bişey diyemez. Benim demek istediğim multiplayer kısmım eski teknoloji ile yapılacak. Bugun çıkan multi player videolarını izleyincede anlıyorsun zaten. Singleplayer daki görüntüyle alakası yok multinin. Bunu neden böyle yaptıklarınıda biliyorsunuzdur. Konso..................................................................

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Peset

quote:

Hala multiplayer grafiklerinin Singleplayer daki gibi muhteşem görüneceğinimi düşünüyorsunuz ? Yapımcılar kendileri söyledi multiplayer daki herşey modellemesinden animasyonuna, fiziğine, grafiğine vs vs daha düşük kalitede olacak. Singleplayer daki teknoloji ile multiplayer oynucam hayelleri kurmayın hala. Bitti o rüya.

Okumanda fayda var hocam.

http://www.bf3tr.com/medya/40-medyann-battlefield-3-le-lgili-dueuenceleri.html

http://www.bf3tr.com/medya/39-battlefield-3-e3-tam-coezuem.html?&tmpl=component#comments

Benim yazdığım yazı ile senin verdiğin linkler sorumu cevaplamıyorki Gerçi sorduda sormadım direk multinin nasıl olucağını yapımcıların açıklamarına dayandırarak söyledim. Singleplayer müthiş olucak ona kimse bişey diyemez. Benim demek istediğim multiplayer kısmım eski teknoloji ile yapılacak. Bugun çıkan multi player videolarını izleyincede anlıyorsun zaten. Singleplayer daki görüntüyle alakası yok multinin. Bunu neden böyle yaptıklarınıda biliyorsunuzdur. Konso..................................................................

Çıkmayan oyun hakkında bu kadar emin konuşman şaşırttı beni.

• bolt action sniper and shotgun and vehicle. All in in one video. Coming soon!

Video yüklendiği zaman eklerim burayada
  • Multiplayer kısmı resmen BC2 nin geliştirilmiş versiyonu. Işıklandırmalar renk tonları filan herşey aynı. Gelişen tek şey sesler olmuş herhalde. Singleplayer videoları ise tamamen muazzam gözüküyordu yeni bir motorla yapıldığı açık açık belli. Sırf konsollarla arada çok fark olmasın diye multi kısmını böyle eski motorun geliştirilmiş versiyonuyla yaptıkları için artık para mara vermem bf3 e. konsollarıda alsınlar münasip bi yerlerine ...........
  • videolar hala alpha sürümünden son sürümde grafikler çok daha iyi olacaktır
  • Videolar harika.Gerçekten bilmiyorumda beta filan mı başladı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheExecutioner

Videolar harika.Gerçekten bilmiyorumda beta filan mı başladı ?

Ben de tam bu soruyu sormak için geldim ki, sen sormuşsun Şaka maka bu videolar nerden sızıyor beyler? Kapalı beta mı başladı? Yoksa sadece belli Klan'lara oyunu test etmeleri için görev verilmişti. Bu görüntüler oradan mı acaba?
  • Sniperla adam ölmüyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caped 117 Crusader -- 21 Temmuz 2011; 12:03:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RideMyRocket

quote:

Ben de tam bu soruyu sormak için geldim ki, sen sormuşsun Şaka maka bu videolar nerden sızıyor beyler? Kapalı beta mı başladı? Yoksa sadece belli Klan'lara oyunu test etmeleri için görev verilmişti. Bu görüntüler oradan mı acaba?

Alpha sürümü
    EA davet ile bazı oyuncuları alıyor alpha sürümüne
    Eğer davet edilme şansınız olsun istiyorsanız ea newslettera kayıt olcaksınız ve üyeliğinizin veteran statusu yüksek olcak

• quote:

quote:

quote:

Alpha sürümü
    Eğer davet edilme şansınız olsun istiyorsanız ea newslettera kayıt olcaksınız ve üyeliğinizin veteran statusu yüksek olcak

Anladım hocam çok sağol. Bu arada yeni videolar upluyor musun, beklemedeyiz

• quote:

quote:

quote:

Alpha sürümü

Davet sistemi tamamiyle rastgele bir şekilde ilerliyor şuan. Sadece BC2 ve BFHeroes oynamış kişiler davet almışlar fakat mesela tüm bf oyunlarını oynamış biri hala davet edilmemiş. Böyle birçok örnek mevcut resmi ve resmi olmayan bf3 forumlarında birçok kişi yazıyor konu hakkında

• Twitterda Veteran statusa göre aldıklarını okumuştum :)
    Keşke banada gelse davet o zaman
  • quote:

Twitterda Veteran statusa göre aldıklarını okumuştum :)

Hocam diğer videları uplamayacak mısın?
  • quote:

quote:

Hocam diğer videları uplamayacak mısın?

Uplıyorum şuan elimde ne varsa

• quote:

Sözde veteran seviyesi yüksek olunca davetler yollanıyor fakat şu ana kadar gördüğüm ve karşılaşdığım kişilerde bu geçerli değil. Dediğim gibi veteran seviyesi 2 olanlarda oynuyor daha yüksek olanlarda ama veteran seviyesi 8 olan birine davet atılmamış kişilerde var. O yüzden herkesin şu anki kanaati rastgele olduğu yönünde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elessarTT -- 21 Temmuz 2011; 12:21:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night_Stalker

Oyunu internetten preorder yapmak için sepete attığımda listede Physical Warfare Pack gözüküyor ama Origin'de gözükmüyor. Normal bir sorun mu?

Sorun yok Origin in programında göstermiyor ama içeriğini okursan o paket yazıyor mevcut
  • Şuan elimde bunlar var ;
    Birkaç tane daha var ama onlar kaldırılmamış youtubedan daha izlenebilir

• 11dk video çabuk olun izleyin yada bilgisayarınıza indirin benim gibi
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.