Şimdi Ara

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] (77. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.791
Cevap
137
Favori
570.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ardamax

Bahsettğim cross gen gold ve ultimate de var hocam o ne peki ?

Buradaki bilgilere göre sadece gold ve ultimate pakette olduğu görülüyor.Şimdi buradaki durum konsol sahipleri içinmi yoksa pc sahipleri içinmi orasıda muallakta hala.Net bir bilgi hala yok.Aceleye gerek yok oyunun çıkmasına daha çok var.22 Temmuz da zaten birçok bilgi öğrenmiş oluruz.Kendi adıma bende standart veya gold sürümden birini düşünüyorum.

• Gameplay Video demişler ama gameplay'lik çok bir şey göremedik. Videoda karakter sürekli etrafı izliyor başka bir şey yaptığı yok. Gunplay'i 2 saniye göstermişler. Elimizde silah varkenki koşma animasyonu mobil oyunmuş gibi duruyordu bir de. Tek bir videodan yargıya varmak doğru değil ama oyun sanki arcade yapıya bürünmüş gibi bir izlenim aldım. Beta gelecek diye biliyorum bir de orada görmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StativeDread -- 14 Haziran 2021; 13:27:29 >
  • Batuhan445 B kullanıcısına yanıt

Oyunu şuanda alabiliyor muyuz?

bf4 oynuyorum 1 yıldır, standart sürümde.

Bende ea play aboneliği var,

sürümlerin farkı ne?

silah vsvs mi açık oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: birgarip2019

Oyunu şuanda alabiliyor muyuz?

bf4 oynuyorum 1 yıldır, standart sürümde.

Bende ea play aboneliği var,

sürümlerin farkı ne?

silah vsvs mi açık oluyor?

Ön sipariş geçebilirsin. Ekimde açılacak oyun. Gold sürümü öneririm. Ama sezonlarla,skinlerle,yeni silahlarla,karakterlerle işim olmaz dersen standardı alabilirsin. Birde çapraz gen olayı var. Standard pakette yok bu. Çapraz genden kasıtları tam olarak ne şu an bir netlik yok. Büyük ihtimal ps4+ps5 kastediyorlardır. Pc+ps demek isteselerdi cross platform yazardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeceninGölgesi1982 -- 14 Haziran 2021; 13:45:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeceninGölgesi1982

Ön sipariş geçebilirsin. Ekimde açılacak oyun. Gold sürümü öneririm. Ama sezonlarla,skinlerle,yeni silahlarla,karakterlerle işim olmaz dersen standardı alabilirsin. Birde çapraz gen olayı var. Standard pakette yok bu. Çapraz genden kasıtları tam olarak ne şu an bir netlik yok. Büyük ihtimal ps4+ps5 kastediyorlardır. Pc+ps demek isteselerdi cross platform yazardı.

Alıntıları Göster

Teşekkürler hocam.

Sırf Online için alacağım,

bf4'de ilk ea accesten almıştım bazı bölümler açılmayınca sürümü yükseltmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamer007_

Bu Gold ve Ultimate Editiondaki Cross-Gen Bundle ne avantaj sağlıyor bilenler açıklayabilir mi ? Steamden alınca Originde de oyuna sahip olmak gibi bir durum falan mı ? Yani öyle bi eklemişler ki alınca her platformda sahip olacakmışız gibi gözüküyor EA bu kadar bonkör olmuş olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zauriel. -- 14 Haziran 2021; 13:53:51 >

• Zauriel. kullanıcısına yanıt

This is cross-gen, so you'll have access on either Xbox One and Xbox Series X/S or PS4 and PS5.

https://www.eurogamer.net/articles/2021-06-10-battlefield-2042s-standard-edition-is-gbp10-cheaper-on-pc-and-last-gen-consoles

Bu şekilde yazılmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zero5.0

trailer çok güzel olmuş...

bende şunu anlamıyorum bak , bf2 çıkmıştı o zamanlar şey demişlerdi " bilader 2. dünya savaşı çoğiyidi ya şimdi kim uğraşcak helikopter sürmeyle " falan demişlerdi. ki bf 2 nin çıkmasını sağlayan şeyde 2004 yılında bf 1942 üstüne yapılan DESERT COMBAT adındaki bir moddu baktılar çoğunluk millet çok sevdi bunu 2005 yılında aynı modun resmi olarak elden geçmesiyle BF2 çıktı. bakın isterseniz BF 2 nin aynısıydı lan.

SONUÇ : o helikoterlemi uğraşcaz yeeaaa diyen tayfa HACI BF 2 SUFER LAN...APAÇİ SUFER....CcC sUP€R cOBR@ cCc falan diye gezdiler....

yıllar yıllar geçti araya Bf 2142 falan çıktı gerçi o oynanmadı fazla...

Adamlar bf 2142 nin oynanmamasını anladılar Bad Company 2 çıkardılar.

bak ozamanda şey vardı bak....

" Ağğbi binaya ateş ediyosun bina yıkılmıyo yeaa "

bunun üzerine Bad Company 2 de farklı bir motor denediler her şey yıkılıyo...baktın sniper var vuramıyomusun ?..yık binayı gitsin anasını satiyim...

onada bu sefer " AAĞğğbi her şey yıkılıyo yeeaaaa " diyenler oldu

SONUÇ : O her şey yıkılıyo diyen tayfa vardı ya.. AĞĞBİ SUFER YA TARİHİN EN İYİ GRAFİK MOTURU BURDA HER ŞEY YIKILIYO YE....dediler..

BF 3 geldi....ardından BF 4 oldu...Bf4 için 3'ün Remasteri dediler...Ne la bu 2. dünya savaşından buraya nasıl geldik la biz denildi...

Bu arada 3' 4'e laf atanlar serinin en iyisini hala 3 yada 4 olarak görüyolar birazdan onada gelicez...

Değişik birşey denendi 1. Dünya savaşına dönüldü...Bf1 bak bu çok güzeldi..harbi harbi çok iyiydi bu...Oynadım...süperdi...sesler ortam falan harikaydı...O zeplin detayı efsaneydi...gerçekten 1. dünya savaşı cephe hattı yaşatıldı...bu oyuna bişi diyen olursa karşısında beni bulur...ağır konuşurum...öldüğün zaman üzülüyodun lan böyle bir şey yok...türkçe dublajı yeterdi yani...bu konu bu kadar...

her neyse...

2 Dünya savaşına dönüldü..

( bunda suç tamamen Ea tarafında kimse kusura bakmasın...eli protez olan kadın asker vardı...kadın asker??!!??? eli Protez???!!??!! pardon komple kolu Protez... japonya ordusunda kadın asker ???!!!!?? OHAAA ARTIK YUĞ )

herkes ben dahil Er Ryanı Kurtarmak sahnelerini yaşıcaz lan çoğiyi derken...mohikan traşlı askerlerin arasında kaldık...gerçeklik yok...ben askerim ordan biliyorum öyle traşlı askeri barındırmazlar lan öyle şeymi olur ???? birisinin kafasında gaz maskesi var birisinin eli yüzü mavi boyalı falan...atmosfer tamam ama tarihsel gerçeklik 0 kimse kusura bakmasın...

SONUÇ : AĞĞĞBİİİİİİ BF5 YEAAAAA...ÖN SİPARİŞ VERMİŞTİM BEN BUNA....( Ben vermedim ) HARİKA YAAAAA....

Millet modern savaş modern savaş dedi....Bu oyun çıktı...şimdi okudum hepsini bak ne diyolar bak...AĞĞBİ BF 4 ÇAKMASI YEEAAA...ne öyle ağbii hud neymiş yeeaaa...diyolar Eminimki oyun çıktıktan sonra aynı kişiler şey diycek bak...

AĞĞBİ OYUN SUFER....COD KİLLER YA...COD OYNADIĞIM GÜNLERE YAZIK YEMNEDİYORUM... APAÇİ RULES....KAFADAN TEK AĞĞĞBİİ.....falan diyecekler..

benim düşüncem ne mi ????

bence oyun güzel olmuş...modern savaş hatta biraz daha ilerisi güzel olmuş bence..güncel silahların üzerine biraz daha futuristik şeyler falan detayları falan güzel yani...

şimdi aklımdaki soruyu sizlerle paylaşmak istiyorum..

HACILAR GTX 1650 ile bu oyunu oynarmıyım lan....16 ram var i7 9. nesilde işlemci var...Bi cevap verin be Hayrına ???

iyi günler : )))))

Şu Gtx 1650 konusunda bir bilgisi olan yokmu hala ya...hayır bekliyorumda varsa bi fikri olan söylesin yani

• birgarip2019 kullanıcısına yanıt
    Gold ve Ultimate tamamen kaplama odaklı. İlgini çekmiyorsa standart yetecektir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zero5.0 kullanıcısına yanıt

Hocam laptopmu masa üstümü? Masa üstüyse low ayarlarda en azından 60 fps aşılır diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem gereksinimlerini merak eden arkadaşlar için söyleyeyim: En az GTX 1060 - RX 570 ekran kartı veya muadiline ek olarak işlemci tarafında da i5 9400F ve Ryzen 5 2600 civarlarında olacağını düşünüyorum. Battlefield'ın tüm oyunlarının optimizasyonu harikadır.

• ozgur4591 kullanıcısına yanıt

gaming notebook var bende monster onda oynayacağım bende ama bilemiyorum kaldırırmı kaldırmaz mı

• çok pahalı ya. üzerinden 1 sene geçsin fiyatı yarıya insin bakarız Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

• Arkadaşlar i7 10875h kaldırır mı işlemci olarak ? Pek bilmiyorum laptop işlemcilerinin gücünü o yüzden sordum.

• Hiç tereddüt etmesen verdim 60 euroyu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Gold sürümü aldığınız zaman verilecek içerikler:
    - Ana Oyun
    - Ön - Sipariş paketi
    - Gold sürümü ultimate paketi(neden böyle adlandırdılar bilmiyorum)
    - 1. Sezon kozmetik paketi
    - 1. Sezon sezon paketi(sanırım ücretli sezon paketi)
    - Açık beta erken erişim (ön - sipariş dahilinde)

Extra not: fotoğraf benim değil, izin aldım + Sterlinle yapılmış bir alışveriş 😃

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhan445 -- 14 Haziran 2021; 16:58:30 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Herkes sistem gereksinimlerini soruyor. Bence multiplayer oyunlarda en önemli sistem gereksinimi internet hızı ve ping değerleri. Türkiye'de sunucu açmayacaklarına göre en az oluvereceği 60 olur onu da Marmara bölgesinde en batı uçtaki iller alır. Tekirdağ, Edirne, İstanbul, Balıkesir falan. Yoksa sen en iyi ekran kartını al, 1 ms 240 hz monitör al pingin iyi değilse hiç bir işe yaramaz. Sen 120 fps üstü al istersen pingin 100 ve üstü olduktan sonra 30 fps ile oynayan pingi 10 olan kişi seni her daim daha önce görecek. Bu yüzden multiplayer oyunlarda haksız rekabet var.

• 2WEI - Trailer Şarkısı yayınlamış. (0:22 - DUN DUN DUN DUN DUN)

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.