Şimdi Ara

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] (229. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.769
Cevap
137
Favori
569.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • battlefield 2042 herkesin korktuğu gibi kötü bir oyun olacağını düşünmüyorum. özellikle EA firmasının en önemli 2 3 markasından birisinde böyle riske girip kötü oyun çıkaracağına belkide inanmak istemiyorum :) sonuçta daha beta sürecindeydi. ama bizim gibi orta halli ülkederde oyunu satın alsak bile oynayacamıaycak bir sürü insan var. benim emaktar rx570 im can çekişti betada lowda anlık 5 10 fps düşüyordu.. :) o yüzden yeni ekran kartı alana kadar battlefield v den devam edicez anlaşılan.

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt

Eğer Class moduna dönülmezse ve düşünüldüğü gibi karakterlerin hızına kadar ayarlayabileceksek bence herkes portal oynayacak. Hatta garantisini veriyorum ya Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

• Hazard Zone için detaylara baktım da oynanır mı oynanır ama diğer modlar kadar heyecanlandırmadı nedense. Değişiklik iyidir her zaman. Umarım tutan bir mod olur.

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt

32 oyunculu ise, bol patlamalı yıkılmalı aksiyon dolu ortamda geçen bir mod olacağı şimdiden belli. Br olmaması isabetli karar olmuş, nedense br oyunlarını fazla sevemedim. Multiplayer'daki monotonlukdan kurtarır Conquest, Rush, Domination, Team Deathmatch'den daha farklı şeyler görmek istiyoruz artık. Portal ve Hazard Zone bize bunu yaşatacak gibi görünüyor, Hazard Zone farklı görevleri alıp yapma tarzında bir mod olabilir belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 14 Ekim 2021; 18:39:41 >
  • Ücretsiz degilmis hazard zone

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balon zone

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU]
    Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU]Tom Hendersontwitter
    “Hazard Zone is not F2P. #Battlefield2042”
    https://twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1448677796163751946
  • F2p olsa bf alan olmaz aynı silahlar aynı haritalar vb.
    Açıkcası zaten tutacağını pek düşünmüyorum CQ ve metro locker tarzı haritalarda işimiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 14 Ekim 2021; 19:34:58 >
  • Bende bunu açacak PC yok, acayip sistem istiyor yine her bf oyunu gibi.Acaba konsolda klavye mouse ile oynama imkanı var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dusuncenize katılmıyorum. Warzone da bedava ama oyunu alan alıyor. Bedava olsaydi bu mod sayesinde oyun satışları pozitif etkilenirdi. Firestorm 2.0 olmaması dileğiyle. Güzel mod oynaması zevkli olacaktır umarım sürekli oyuncu bulabiliriz

• Ücretli cod un olayı küçük harita tdm warzone ile çok ayrı yapıdalar ama bf nin kendisi HZ ile benzer yapıda bu yüzden cod kadar satışı olmaz HZ f2p olursa.

HZ den kimsenin umudu olmasın bence olay bf nin kendi modları ve portal içinde dönecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 14 Ekim 2021; 21:24:6 >
  • bu hazard escape from tarkov gibi olacak filan deniyordu ama sanırım sadece escape kısmı benzer ben mi yanlış anladım? yani eft de ki gerilim olmaz herhalde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takami59 -- 14 Ekim 2021; 20:7:44 >
  • Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU]
  • takami59 kullanıcısına yanıt

o gerilim için loadout'un da ölünce silinmesi gerekir. yoksa hızlı ve gürültülü aksiyon olur illa ki.

• Söyle düşün hocam HZ tam bf oyununu size vermiyor. Ağzınıza bal çalıyor ve tam oyunu (kaosu,128 kisi oyunları, tank gibi araçları kullanmak) istiyorsan bak orada 60 dolara duruyor diyor. Böylece hem serverlar doluyor hem de satışın artıyor. Tek sıkıntı hileci sayısı çok artıyor ama konsolda olduğum icin hilecilerle derdim yok :)) Tek tuşla hilecileri engelleyebiliyorum. İnsallah verdikleri karardan dönerler yoksa 1-2 ay herkes hevesini alır bırakır bu modu (firestorm v2).

• Loadout ölünce silinecek olursa bu mod bayağı ses getirir. Değilse 2 ay oynanır sonra kimse yüzüne bakmaz sıradan bir mod olur.

• ben hazard zone da gore ne ne yapılıyor anlamadım? mantık ne ?

• Erkan 37 kullanıcısına yanıt
    Güzel yakalamışın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.