Şimdi Ara

Battlefield 2:Project Reality(v1.0 ÇIKTI!) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.323
Cevap
4
Favori
98.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende bu oyunu oynamak istiyorum güzel birseye benziyor
  • 2 paketi downloada geçirdim bi tek oyun eksik kaldı:)
  • Oyunu kurduktan sonra punkbusterı güncellemeyi unutmayın.Yoksa çok sorun çıkartabiliyor.Dün Urzais100 ile Muttrah City de biraz oynadık.Ayrıca herhangi bir sorun çıkmazsa pazar günü yaklaşık 10 kişi Türk timiyle beraber oyunda olacağız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ERMAN3250

bende bu oyunu oynamak istiyorum güzel birseye benziyor

Elinde orjinal Battlefield 2 varsa sen de aramıza katılabilirsin.Eğer yoksa da fiyatı çok uygun.Hem oyun arşivine eski bir oyun katmış olursun hem de Project Reality modunu oynama şansına sahip olursun.
  • gece 2 gibi single player dneeybilicem %94 de flashget bağlantısı kopmasaydı belki oynun tadını alıp orjinal alabilrdim inş pazar günü arınza katılabliirm:
  • shaders die bi hata geliyor ve oynu tam kuramadm yardımcı olablirmisin:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: C3nK35

gece 2 gibi single player dneeybilicem %94 de flashget bağlantısı kopmasaydı belki oynun tadını alıp orjinal alabilrdim inş pazar günü arınza katılabliirm:

oyunun tadını almak istiyorsan multiplayer oyna
  • quote:

shaders die bi hata geliyor ve oynu tam kuramadm yardımcı olablirmisin:)

Oyunu tam kuramadım derken Battlefield 2 de mi sorun çıktı yoksa Project Reality de mi? Biraz daha ayrıntılı yazabilirsen sorunun çözümünü daha rahat bulabiliriz.
  • hepsini kurdum oynu masaüstü kısayol geldi girmeyi dendğimde shaders.fx gibi bi hata ile karşılaştım
  • Böyle bir hatayı ilk defa duyuyorum.Belki yardımcı olabilir şu linke bir göz at istersen
    LİNK

Kurulumu aynen böyle yaptın değil mi?
    -Battlefield 2 1.41 Patch yükleme
    -Project Reality 0.856 Core Kurlulum
    -Project Reality 0.856 Levels Kurulum
  • http://img503.imageshack.us/my.php?image=adszjsb.jpg bu hatayı veriyordu linkde geçenleri yaptmhttp://img20.imageshack.us/my.php?image=adsz2s.jpg bu seferde bu çıktı :) bi singleplayer deneyebilsem orjinal alıp almıcağıma karar vericem
  • Ben bir torrent sitesinde buldum.Ancak boyut 3,7 gb olarak görünüyor.Doğrumudur arkadaşlar ??
  • dostm korsan oyunlarda multiplayer özeliği yokmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: S@rKs-PoWeR

Ben bir torrent sitesinde buldum.Ancak boyut 3,7 gb olarak görünüyor.Doğrumudur arkadaşlar ??

Cevap lütfen.Ben zaten singel player oynamak istiyorum.Sürekli pc'de dowload açık
  • hatayı çözebilsem gidip bi orjinal almak olucak ilk işim zaten:)
  • bende ripli sürüm kurulu dostum o 1.5gb civarı ama 3-5 cd den kurmuştum daha önce oynu
  • yani bu 3,7gb normaldir diyosun.Çünki rip baya düşürüyor boyutu
  • quote:

bende ripli sürüm kurulu dostum o 1.5gb civarı ama 3-5 cd den kurmuştum daha önce oynu

sorun büyük ihtimal ripli versiyon kullanmandandır.Normal versiyonunu kurup dene.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nitro555

Kısa bir incelemede ben ekliyeyim ;

+ İyi yanları
    ...

-Kötü yanları
    1.Çatışmadan çok yürüyorsunuz , bir kaç saat oynadığız oyunda 3-5 kişi vurduğunuz zamanlar olabiliyor.
    2.Öldüğünüzde bekleme süreleri fazla , 30 saniyeden başlayıp öldükçe bu süre artıyor. Direnişçi takımında sivil vurursanız 300saniye beklemesi var.(benzer şekilde sivil iken ölürseniz 150saniye beklemesi var.) (+ haritalar büyük onuda göz önünde tutun)
    3.Bazen çok sıkıcı olabiliyor. Özellikle direnişçi iken. Sık sık vurulduğunuzda, oynadığınızdan çok ekranınız siyah şekilde bekliyrosunuz.
    4.Tek kişinin hatası,pahalıya patlıyor. Hele oyunun başınında bir helikopter veya araç kazası olsun ,genelde yeniliyorsunuz.
    5.Bazı silahların özellikleri gerçek dışı , örneğin otomatik tüfek (benzeri şekilde antitank silahını) ateşlemek için , silahı seçtikten sonra epey bekliyorsunuz ,dahası ayaktayken ateş edince mermi abuk subuk yerlere gidiyor. o yüzden elinde 9mm tabancası olanla bile çatışmaya giremiyorsunuz

Sonuçta (her şeye rağmen) güzel bir oyun , hele battle field 2 de haritaların sınırlı olduğunu var sayarsak kesinlikle denemeye değer.
    (not, reality mod için bf2 orginal lazım, isteyen arkadaşlar bimeks vb. yerlerden 19ytl alabilirler.)

1)Adam öldürmek için oynarsanız adam öldüremezsiniz. Boşuna takım oyunu diye bağırmıyoruz. Saygın bir sunucuda, saygın insanlarla (geliştiriciler, eski versiyonlardan beri oynayanlar, klan üyeleri), başınızda bir komutan ve düzgün bir tim lideriyle oynadığınızı varsayarsak, takım oyunu yapmak zorunda kalıyorsunuz. Yoksa atılıyorsunuz bir şekilde zaten. Ve dediğim gibi adam öldürmek içni oynarsanız, öldüremezsiniz. Misal, takımca ilerlerken, solda bizi vuramayacak şekilde duran birisini farkettiniz ve takıma bildirdiniz.(bildirmeden ateş zaten etmiyoruz) Yanıtı beklemeden ateş açarsanız veya adam vuracam diye takımdan uzaklaşırsanız, evet, öleceksiniz.
    2)Öldüğümüzde bekleme sürelerinin fazla olması her zaman vurguladığımız gibi takım oyununu sağlamak.Oyuncular öldükten 10 saniye sonra doğarsa ölmenin hiçbir anlamı kalmayacaktır ayrıca...Sivillerin bekleme süresinin fazla olması ise oyunun atmosferini bozmamak için...Düşünsenize her yerde siviller geziniyor...
    3)Ekranın siyah şekilde çıkması ise oyunun simülasyon yapısıyla alakalı.Düşünsenize siz haritanın heryerini emek harcayarak gezip sonunda en uygun yere sniper takımıyla yatıyorsunuz.Düşmanları vursanız bile sizi görmemeleri için en iyi yeri seçmişsiniz.Ama vurulan biri kararmayan ekran sayesinde sizin yerinizi tüm takıma söyleyiveriyor...
    4)Gerçek savaşta da tek kişinin hatası pahalıya patlar.Bunun neresi kötü bir özellik anlamadım:S
    5)Silahların özellikleri gerçekdışı demene özellikle hiç katılmıyorum.MOD ekibinin en çok uğraştığı şey silahlar...Silahı seçtikten sonra epey beklemememizin sebebi silaha göre değişiyor(örneğinsilahı kuruyor,mermiyi yuvasına sürüyor vb...)Ayrıca ayakteyken mermi abuk sabuk yerler gidiyor demişsin...Bu oyun Call of Duty ve Crysis gibi bir aksiyon oyunu değil ve tabii ki de bu oyunlardaki gibi attığını vuramayacaksın merminin gidişinde sapmalar olacak.Çünkü bu oyun bir smmülasyon...Bunlar bence + özellik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyes-on-you -- 29 Mayıs 2009; 23:34:34 >

• normal version olsa zaten artık risk alıp orjinal alıcam:)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.