Şimdi Ara

Battlefield 2:Project Reality(v1.0 ÇIKTI!) (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.323
Cevap
4
Favori
98.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Ata

Oynayan varsa şu anda 10th sunucusundayım.

daha önceki serverlarda şanssızlık yaşamıştın.Umarım 10th serverlarını beğenmişsindir.
  • arkadaşlar biri bana yardım etsimn delırecegım lutfen ben dedıklerınızın aynısını yaptım Project Reality Singleplayer e tıklayınca sıyah ekran acılıyor sonra masaustune geri donuyor nedendır bırı acıklasın lütfen
    EVET OYUNUM KORSAN AMA CRACİ YAPINCADA HATA DEVAM ETTİ BASKA BİR MOD VAR AIX DİYE ONU KURDUM CALISIYOR NEDENINI ANLAMADIM SILIMMI SIZCE MODU ?
  • HERKESE AIX MODUNU ÖNERİRİM ÇOK GÜZEL
  • Ya Allah kahretsin ya.Bf2 orjinal alcam :D Dayanamıyom korsan serverlerin kahrını çekmekten :) En kısa zamanda sizinleyim beyler o zamana kadar BF2 PR yi bırakmayın :D
  • yok bırakır mıyız hiç
  • siperiş verdim yarın elimde olur. yarın oyunu öğretecek olan yiğit fedakar aranıyor:)
  • ayıp ediyorsun...ne güne duruyoruz.yarın brk_66 nickli arkadaş da girer.3 kişi oluruz
  • Bir önceki mesajıma yazmayı unuttum.Haftasonu PR Türkiye Clanı olarak oyuna girmeyi planlıyoruz.XFire yükleyip de hazırlıklarını tamamlayan herkesi bekleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyes-on-you -- 25 Haziran 2009; 0:42:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: eyes-on-you

ayıp ediyorsun...ne güne duruyoruz.yarın brk_66 nickli arkadaş da girer.3 kişi oluruz

eyvallah:) bu konuda ki herkesle ilgileniyorsun
    şuan indirmelere aldım dediğin şeyleri.
    pr_0860_core_setup.exe = 1.77 GB
    pr_0860_levels_setup.exe = 1.42 GB

Bunların ikisi iniyor fakat bf2 1.41 patchinin indirme linkini bulamadım. zahmet olmazsa tekrar atabilirmisiniz ?

Müteşekkirim.
  • Haritalar bayağ büyük galiba.Git git bitmedi.Zaten wegame videoyu geç yüklüyo :D 20 dk da muhabbetiniz yüklendi :)
  • evet haritalar bağayı büyük
  • nostalji yaşamak isteyenlere

http://forum.donanimhaber.com/m_20258739/mpage_1/key_/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyes-on-you -- 25 Haziran 2009; 3:05:22 >
  • oyun elime cuma(yarın) elime geçecekmiş:) neyse yarını bekleyelim artık.
    Görüşmek üzere.
  • Fena değil.Ama iyi de değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: borealatis

oyun elime cuma(yarın) elime geçecekmiş:) neyse yarını bekleyelim artık.
    Görüşmek üzere.

cuma görüşmek üzere...
  • mod da adamımızın hareketlerinde kısıtlanma var mı?
    normal bf de paso zıplıyolar adamı hasta ediyolardı.nolur mod da bunny hopper olmadığını söyleyin
  • yok o zıplama olayını çok güzel bir şekilde halletmişler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: agent emre

arkadaşlar biri bana yardım etsimn delırecegım lutfen ben dedıklerınızın aynısını yaptım Project Reality Singleplayer e tıklayınca sıyah ekran acılıyor sonra masaustune geri donuyor nedendır bırı acıklasın lütfen
    EVET OYUNUM KORSAN AMA CRACİ YAPINCADA HATA DEVAM ETTİ BASKA BİR MOD VAR AIX DİYE ONU KURDUM CALISIYOR NEDENINI ANLAMADIM SILIMMI SIZCE MODU ?

Benim arkadaşda korsan vardı o da kurdu modu aynı şekilde onu da masaüstüne atıyordu.İnternetten normal BF 2 nin değil de 1.41 versiyonunun crackini bulunca sorun çözüldü.Tavsiyem single için zamanını boşa harcama.20 YTL çok fazla para değil.Oyunun orjinalini al aramıza katıl sen de...
  • quote:

Orjinalden alıntı: agent emre

arkadaşlar biri bana yardım etsimn delırecegım lutfen ben dedıklerınızın aynısını yaptım Project Reality Singleplayer e tıklayınca sıyah ekran acılıyor sonra masaustune geri donuyor nedendır bırı acıklasın lütfen

Hatanı anladım galiba.Bir kaç deneme sonucu bende aynı hatayı aldım.Eksik dosyaların var.Yani levels veya Core dosyaları eksik.Single Player yamasını yağmışın ama yanlış dosyalar üstüne.Umarım anlatabildim.Sende benim gibi Levels ve Core dosyalarını indir ve sonra üzerine SP yamasını kur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zrosse -- 25 Haziran 2009; 16:06:38 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.