Şimdi Ara

Battlefield 1 Standart - Deluxe - Premium / Gta V / Titanfall 2 / Mass Effect Andromeda !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Öncelikle Şunu Söyleyeyim Hesaplar Arkadaşlarım ve Benim Hesaplarımdır. Yani Herhangi Bir Sorun Olmaz.

İsterseniz Referanslarımı ve Konularıma Gelen Yorumları İnceleyebilirsiniz. Emin Olun Daha Çok Güvenceksiniz Bana :)

Ancak Yinede İçiniz Rahatlasın Sorun Olması Halinde Her Sorun %100 ÇÖZÜLECEKTİR.

Hesaplar Eski Mail Adresleri Dahil Olmak Üzere Verilecektir Aklınızda Soru İşareti Kalmasın Diye :)

Oyunlar Komple Mail, Şifre, Gizli Soru, Doğum Tarihi Her Bilgisi Verilecektir ve Mail Adresi, Şifre, Nick, Doğum Tarihi, Gizli Soru dahil olmak üzere HER BİLGİSİNİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ.

-----------------TÜM OYUNLAR LİSTESİ----------------------

1- TÜRKÇE BATTLEFİELD 1 PREMİUM + BATTLEFİELD 4 PREMİUM + BATTLEFİELD 3 LİMİTED EDİTİON -----> 50 TL

2-) TÜRKÇE BATTLEFİELD 1 + TİTANFALL 2 + MASS EFFECT ANDROMEDA + NEED FOR SPEED RİVALS -----> 50 TL

3- TÜRKÇE BATTLEFİELD 1 DELUXE EDİTİON + TİTANFALL 2 DELUXE EDİTİON + BATTLEFİELD 4 -----> 45 TL

4- TÜRKÇE BATTLEFİELD 1 + BATTLEFİELD 4 PREMİUM EDİTİON + BATTLEFİELD 3 LİMİTED EDİTİON + FİFA 15 - 16 -----> 40 TL

5- TÜRKÇE MASS EFFECT ANDROMEDA + BATTLEFİELD 3 + SİM CİTY -----> 40 TL

6- TÜRKÇE TİTANFALL 2 + TİTANFALL 1 + BATTLEFİELD 3 -----> 25 TL

7-) TÜRKÇE GTA V RGSC -----> 25 TL

PM İLE 7/24 ULAŞABİLİRSİNİZ İSTEDİĞİNİZ HER SORUYU SORABİLİRSİNİZ.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Guncel..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nasıl bukadar uygun oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UfukVural

Nasıl bukadar uygun oluyor ?

Gordugunuz gibi fazla hesap var ve hemen satmak istiyorum. Pm atarsaniz detaylari konusabiliriz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.