Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1326. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13241325132613271328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler anlam veremediğim bi olay var şimdi 64 kişilik fetih modunda ping yeşil renk gözüküyor fakat 24 kişilik td modlarında turuncu renk oluyor yani 100 ün üstünde bunun sebebi nedir ?

• Müthiş olmuş be. Tüylerim diken diken olmadı desem yalan olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardasen1

Müthiş olmuş be. Tüylerim diken diken olmadı desem yalan olur.

guzel ama okadar da iyi degil, tuyler felan ... abarti olmus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackhawk25

quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

Şimdi anladım. Final killcam sanırım o.

Evet öyleymiş keşke bu oyunada ekleseler.

Oyunun en büyük eksiklerinden final kill cam bf serilerinin hiç birinde yok peki dice final kill cam olayını neden hiç düşünmemiş yani olsaydı oyun daha zevkli olurdu herkes alır oynardı. Bunu anlayamıyorum işte bu dice daki yapımcıların kafasını anlamıyorum arkadaş oyunda mesela 64 kişilik sadece fetih ve operasyon modu var koysana tdm ye de cephe hattına da akına da millet oynasın bf3 te öyleydi mesela saatlerce oynasam sıkılmazdım bunda ise iki saatten sonra sıkıyor. Burdan dice sesleniyorum bir şeyi de yapacaksanız tam yapın

Aynen öyle dediklerine katılıyorum,Hadi bf serisine koymadın e star wars bf2 ye koy ondada yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Senelerdir anlayamadığım konulardan biri de Cod daki gibi killcam olmamasıdır. Koy işte de adam hile mi değil mi daha iyi anlayalım. Bir de spectator meselesi var. Cod da oyundayken menüden kolayca spectate moduna geçerken, bf de serverdan çıkıp tekrar girmen icap ediyor.

• Beyler bundan 2 ay önce 5.8 gb bir güncelleme vardı o güncellemeyi aldıktan sonra oyun dx12 de bilgisayar takılmya başladı bende zorunlu olarak dx 11 de oynu oynuyorum.Bendeki sizlerde var mı varsa sorunu nasıl çözdünüz.Sistem R9 290 crossfire işlemci R7 1700x.İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TCD8138

Beyler bundan 2 ay önce 5.8 gb bir güncelleme vardı o güncellemeyi aldıktan sonra oyun dx12 de bilgisayar takılmya başladı bende zorunlu olarak dx 11 de oynu oynuyorum.Bendeki sizlerde var mı varsa sorunu nasıl çözdünüz.Sistem R9 290 crossfire işlemci R7 1700x.İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.

dx12 stabil değil
  • Sunucular da bir sorun mu var arkadaşlar?
    Ne yaptımsa bir türlü online olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi breaker06 -- 30 Kasım 2017; 3:31:44 >
  • AnNka-tr kullanıcısına yanıt
    Anladım tek bende değil.
  • Battlefield 1 hesabımı satıcam arkadaşlar , standart hesap premium değil. Origen hesabımı vericem içinde battlefield 3 te bulunmakta.Çok ucuza bırakıcam oynamıyorum uzun zamandır.
  • Hani 1 aralıkta geliyordu Gelibolu haritası. Güncelleme ne zaman gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mss1905

Hani 1 aralıkta geliyordu Gelibolu haritası. Güncelleme ne zaman gelecek.

11 aralık
  • 68ms ping, sabit 60FPS. Bir yanda elimde Martini-Henry'm diğer yanda ise klavyem

edit: bu sefer CPU kullanımını ve input lag'ı biraz daha düşürecek kombinasyon buldum. Gerçi buldum sayılmaz ya, bildiğim birşeyi yapmayı unutmuşum bunca zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 1 Aralık 2017; 19:24:5 >
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    Hocam ne unutmuşsun belki bizde unutmuşuzdur.Senin ayarlardan sonra önce iyi gibiydi sonra 1-2 dakika aralıklarla stuttering olmaya başladı.Aslında vsync kullanmama sebebim input lag dı ama input lag olmadı. En kötü tearing olsun takılmasın modundayım ben.

Ha birde gpu kullanımı hızlı bir şekilde 0-100 yapıyo sürekli başka arkadaşlarda da aynı sorun var,ama fps normal(rx480 ile)
  • 1 haftadır oyunu oynamıyorum 11 aralıkta günceller bakarım ama ilk kez çok sıktı oyun

• Şu anda premium almamama rağmen Tsar haritalarını oynuyorum. ( Nasıl olduğunu anlamadım ) xp vermiyor

Bize bir nevi deneme mi yaptırıyor.

Bir de güncel en ucuz premium nerede satılıyor.
  • dupondii kullanıcısına yanıt
    Evet. Şu anda premium denemeleri diye süreli bir etkinlik yapıyorlar. Bunu ara sıra yapıyorlar böyle. Eğer DLC'lere sahip değilsen bu sayede yeni haritaları oynayabiliyorsun. DLC haritarında kazandığın xp'ler eğer DLC yi alırsan hesabına ekleniyor.

• dupondii kullanıcısına yanıt
    Premium Trails aktif hocam, tadini cikarin.
  • blackteam1 B kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı kartla aynı sıkıntı var. Napcaz :D
  • 
Sayfa: önceki 13241325132613271328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.