Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11081109111011111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lewis Gun Suppressive hakkında ne düşünüyosunuz millet?

Dün gece baya bi eğlendim bu silahla. Oyun tarzıma en uygun Destek silahı olabilir.

• iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    isabet oranı, ateş hızı, mermi kapestiesi ve dürbünü ile bencede gayet güzel ama son zamanlarda bu silahında camperları çıktı yatıp bir yere sürekli aynı yerde ateş ediyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

isabet oranı, ateş hızı, mermi kapestiesi ve dürbünü ile bencede gayet güzel ama son zamanlarda bu silahında camperları çıktı yatıp bir yere sürekli aynı yerde ateş ediyorlar

Pozisyon ve oyun gereği yatmayı anlarım, bi yeri alıyosundur falan ama cidden 7/24 belli oranda yatana bende ayar oluyorum. En olmadık alakasız, hedeften uzak bi yerde adamlar tünüyo resmen.

Ve evet bu silah 97 mühimmat ile tam kampçılarında hayali.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Lewis Gun Suppressive hakkında ne düşünüyosunuz millet?

Dün gece baya bi eğlendim bu silahla. Oyun tarzıma en uygun Destek silahı olabilir.

Mg 15 suppressive daha güzel. 200 mermili sık sık bitmiyor. Biraz çabuk ısınıyor ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lews Therin Telamon kullanıcısına yanıt
    onunda isabet ve bipod ayaklığı yok ama ateş hızı biraz daha yüksek ama genel olarak lewis gun daha iyi benim destek sınıfında favori ilk 3 silahıma girer lewis gun bastırma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 25 Mart 2017; 12:23:27 >
  • Lews Therin Telamon kullanıcısına yanıt
    Onu daha açmadım galiba. Açayım. Para var ama üşeniyorum :)
  • quote:

onunda isabet ve bipod ayaklığı yok ama ateş hızı biraz daha yüksek ama genel olarak lewis gun daha iyi benim destek sınıfında favori ilk 3 silahıma girer lewis gun bastırma

Bipodu var dediğim silahın

• premiumu alabileceğimiz en uygun yer neresi acaba bilgisi olan varmıdır?
  • Lenovo y50-70 ile oynayan var mı?
  • Arkadaşlar merhaba. Bugün oyunu açmaya çalışırken güncelleme var deyip 6 küsür gb kurdu.
    Fakat oyun komple ingilizce oldu. Türkçe dil seçeneği de yok listede.
    Ne yapmam lazım acaba?
  • şu oyunun netcode kodlanmasına lanet olsun, tam adamdan kaçıyorum duvarın arkasına 5 metre geçiyorum , düşman beni oyunda beni dışarda görüyor öldürüyor, hayatımda böyle bir saçmalığı başka oyunda görmedim, aynısı ama düşük pingde oynayan adamın başına gelmiyor

aynı şey tankdada geçerli, düşmanın atdıkları anti tank bombalarını oyun göstermiyor, ben düşmana atsam karşı rakip havadan gelen anti tank bombasını görüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 25 Mart 2017; 17:53:58 >
  • görevlerini bitirdiğim madalyalar bazen bitirilmemiş olarak görünüyor. oyun esnasında da gösteriyor şunu yapman lazım diye. sonra oyundan çıkıp başka zaman girdiğimde alınmış olarak görünüyor. bazen oyun menüsündeyken bile oluyor bu değişiklik. tuhaf.
  • Sunucu bağlantısı kesildi hatası veriyor iki gündür, sorun yaşayan var mı arkadaşlar?
  • Kac x den sonra parliyor diye sormustum biri 4x demis daha oncedende 6x diyen gormustum ben 4 diye biliyodum ama 6x diyince biri suphelendim cunku keskin kisanci seceneginde 5x yada 6x den asagasi yok zaten direk parliyosun o zaman kesin bir bilgisi olan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: QhellThosh

Sunucu bağlantısı kesildi hatası veriyor iki gündür, sorun yaşayan var mı arkadaşlar?

bir kez yasadım. bir kaç gün öncede bir kere daha oldu. kısaca tek tük oluyor.

quote:

Orijinalden alıntı: earth.
    görevlerini bitirdiğim madalyalar bazen bitirilmemiş olarak görünüyor. oyun esnasında da gösteriyor şunu yapman lazım diye. sonra oyundan çıkıp başka zaman girdiğimde alınmış olarak görünüyor. bazen oyun menüsündeyken bile oluyor bu değişiklik. tuhaf.

Oyun çıktığı günden beri olan bir sorun o. Hala tam düzeltemediler eskiden dahada beterdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TimFx -- 25 Mart 2017; 19:12:32 >
  • TimFx kullanıcısına yanıt
    operationsta hiç birini açmıyor? Yeni haritalarda aynı şekilde.. Eskilerden giriyor bazen harita değiştirirken yine bağlantı kesildi diyor??
  • Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

yeni favorim ribeyrolles m1918 :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: QhellThosh

operationsta hiç birini açmıyor? Yeni haritalarda aynı şekilde.. Eskilerden giriyor bazen harita değiştirirken yine bağlantı kesildi diyor??

garip bende bukadar sıkıntı yaratmadı belki internet baglantınızda bolgesel bir sorun vardır.
  • mediatic_ kullanıcısına yanıt
    hellriegel 4 kez buff yemesine rağmen hala daha iyi hellriegel bu silahdan
  • quote:

hellriegel 4 kez buff yemesine rağmen hala daha iyi hellriegel bu silahdan

Son nerf yediğinden beri hellriegelle adam vuramaz oldum. Zaten iyi kd yoktu hellriegelde ısrar edince iyice bitirdi kdmi. Önceden 30-15 gibi biterken 10-35 bitmeye başladı hep maçlarım. Camper sniper oldum çıktım kd kasacam diye . Uçak alıp adam avlıyorum şu topçu kamyonuyla camp yapıyorum özellikle st quentinde

• 
Sayfa: önceki 11081109111011111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.