Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (743. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.934
Cevap
154
Favori
711.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 741742743744745
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kadar level kasanlar ne ara kastınız yemeyip içmeyip bf1 mi oynadınız adam 50lv yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silahları açarken harcadığımız paraları nasıl arttırabiliriz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zero5.0

quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

Adam önünden geçiyor vurmuyor spotlamıyor da 3 kişi mal gibi bakıyor ??? Acaba bu servera özel mi diyorum çıkıyorum giriyorum diğer servera , yok kimse gördüğünü spotlamıyor aval aval etrafa bakıyor silahlar Allaha emanet BFBC2 de 7 küsür BF4 te 5 küsür ratiolarla (Agresif assult , yatarak değil yada tank vs ile değil yoksa 12-13 ler görünür)oynayan biri olarak şunu söyleyeyim takımınız kötüyse işiniz çok zor (yatarsanız yada tank vs kullanırsanız kolay) adam daha görmekten aciz nasıl vursun , bu gün bir kaç kere üst üste 7-8 kere öldüm , böyle iş olmaz beyler , haritalar büyük , takım çalışması az da olsa olmalı yada spotlama yapılsa ona tavım ama yoook olur mu adam ateş ediyor ortalık karışıkta değil bizim eleman tepeden bakıyor ben alttayım adam spotlamıyor herif gelip beni vuruyor bu 20 küsür kere geldi başıma tabi farklı senaryolarda , hayır silahlar biraz güven verse çokta umrumda değil takım vs , bizim türkler anca tankta lan bari sen spotla diyorum adam bana gülüyor kıracaksın kemiklerini , anca kendine oynamaya çalışıyor millet , ne ara oyun kitlesi bu kadar değişti anlaşılacak iş değil

ben hekim ile adam kaldırırken bile kaç kere öldüğümü bilirim sonradan baktım tek ben kaldırıyom beni kimse kaldırmıyor,uzakta ölenlere bulaşmadan dikkatli oldum yoksa kimse kolay kolay yardım etmiyor.

adam dibimde fao kalesindeyim surlarda iki kişi çatışıyoruz sonradan yanımıza bi sniper daha geldi o vuruldu yanımdaki medic kaldırdı adamı ben öldüm beni kaldıran yok ikisi birlikte çıkıp gittiler sonra

çok oluyor hocam öyle ben ölüyorum medic üstüme basarak geçip gidiyor çatışmaya la önce beni kaldır öyle git nereye gidiyorsan yok önce çatışma önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: sefaMseven

Silahları açarken harcadığımız paraları nasıl arttırabiliriz acaba?

Genelde lvl aldığımda verdi bana diper türlü bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TrolcüDayı

mantle destekliyordu dimi

No mantle biteli çok oldu artık devir vulkan devri ama vulkanda desteklemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaGeSuKo

Medic silahlarına optik zoom takmak için level atlamak mı gerekiyor? Yerden aldığım bir silahta vardı ama ben bulamıyorum kendi silahlarım arasında.

Silaha göre değişir bazılarına takılmıyor .

• Beyler 3 lvl icin sizce en iyi silahlar hangileri .
    Gewerh midir nedir actim tekini rusa gore garip geldi.
    Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 19burak07

Selam arkadaşlar. Üstteki arkadaşlar da bahsetmiş aynı sorunu ben de yaşıyorum. Adama kurşunları saydırıyorum ölmüyor ama herif 1-2 mermiyle indiriyor beni. Bunun için tüyo veya fikir verebilecek arkadaş var mıdır. Teşekkürler.

Tüyo ve fikirim kafasına sık gitsin bak nasıl ölüyor hemen

• Çöl haritaları dışındaki haritalarda hava durumları iyi ise aynen çöl haritlarındaki gibi güzel fps alıyorsun ama hava bozunca fps yerlerde.

Fps drop fazlasıyla yaşayan varsa operasyon modunu oynasınlar. Bu modda harita bölge bölge oynandığı için en az 10-15fps fark ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exnuc -- 26 Ekim 2016; 9:49:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ploff

Arkadaslar bır konuda yardım edebılırmısınız? Sıngle player bolumlerınde saha kılavuzu toplamak bır ıse yarıyor mu? Ornegın onlıne da sılahları acmak gıbı? Bosuna toplamak ıcın sıngle player da harıtada gezmıyeyım. Ayrıca hurdalık 0 gozukuyor. Pack acmak ıcın. Bu hurdalık denen sey nedır? Nasıl toplarız.. ? Sımdıden cevaplayacak arkadaslara tesekkur ederım

O hurdalik battlepack ten çıkan skini beğenmeyi p hurdaya çevirdinmi birikiyor,zaten battlepack kolay kolay gelmiyor kimseye.

• Beyler ben genelkurmay'a mail atıcam havancı eksikse alsınlar, harcanıyoruz valla . Hele karşı takımda mortar kullanan varsa ona counter yapmak çok zevkli. Adam hemen chat e abanıyor .
    Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

• Bende aldim oyunu seviyeli muhabbet ve beraber oynamak isteyen Arkadaslar ekliyebilir id:DarkRangerTR

• Oyun bulanık degıl vıdeo kısmındakı hareket ızını %0 yapın.

Oyunlarda en nefret ettıgım ayar motıon blur dur ne dıye koyarlar bu ayarı hıc anlamam
  • Oyun cidden güzel.Bf3 ve Bf4 de oynarken hic zevk almiyordum Bf1 oynarken oyunu birakamiyorum.

• arkadaşlar sina çölü haritası mı değişti betadan sonra anlamadım, o kadar saat oynadığım harita bana o kadar değişik geldiki anlatamam sanki ilk defa oynuyomuşum gibi.

Birde assault için bi silah önerir misiniz lanet mp18 siperi kullanıyorum silhata damage 0 çok tepiyor kontrol 0 oyundan zevk alamıyorum adam vuramadıkça.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemesis16

quote:

Orijinalden alıntı: renkci

Bi tane de ben paylaşayım. Başkaları gibi tankla değil, assault ile göğüs göğüse çarpışarak yapıldı
    Battlefield 1 (2016) [ANA KONU]

Tauruz herkes oynuyor ama Tankcı Herkes Olamaz

bence tam tersi,hafif tankı alan garanti 5-10 kill alıyor bir seferde.Assault'ta göğüs göğüse ölmeden 10 kişi öldürmek beceri ister

• hardcore yokmu ya? Bir Türlü bulamadım Hardcore oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giovannii

arkadaşlar sina çölü haritası mı değişti betadan sonra anlamadım, o kadar saat oynadığım harita bana o kadar değişik geldiki anlatamam sanki ilk defa oynuyomuşum gibi.

Birde assault için bi silah önerir misiniz lanet mp18 siperi kullanıyorum silhata damage 0 çok tepiyor kontrol 0 oyundan zevk alamıyorum adam vuramadıkça.

aynen bende assault için silah arayışındayım dün bir tane automatica diye bir silah açtım ama istediğimi vermedi tam olarak o da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

Bu kadar level kasanlar ne ara kastınız yemeyip içmeyip bf1 mi oynadınız adam 50lv yav

ben oyuna direk 21'inde girdim , adamlar 50 leveldi 3 gün olmuş la 3 gün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 26 Ekim 2016; 11:15:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alirefo

hardcore yokmu ya? Bir Türlü bulamadım Hardcore oyun.

YAKINDA EKLENECEK.
  • 
Sayfa: önceki 741742743744745
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.