Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (1269. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.936
Cevap
154
Favori
711.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12671268126912701271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -10uR-

4790 ve 1050 ti ile multide bu şekilde aldığım sonuçlar

1050ti müthiş bir kart bende de var.Fakat işlemcim FX4300 olduğu için darboğaz oluyor,kardeşimdeki gtx960 la değiştirdim,yeni bir işlemci alana kadar 960 ile devam edeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: syetmez

quote:

Orijinalden alıntı: AnNka-tr

quote:

quote:

quote:

quote:

50 Vasıta tamiri niye olmuyor. Tankı kullanıyorum. Vurulunca x'e basım tamir ediyorum, saymıyor. Bilen, yapan varsa yardım ltf

X ile değil support sınıfının elindeki tamir aleti le tamir edeceksin.Hem senin vasıtan olur hemde başkasının vasıtası olur.

Anladım deneyim hemen teşekkürler

Tamir aletini kullanamadım. Nasıl oluyor aracın neresinine tutacağım.Araçtan inmem gerekiyor mu

Evet inmen gerekiyor ve tamir aleti ile tamir edeceksin.

Araçtan iniyorum tamir aletini çıkarıyorum tankın heryerini dolaşıyorum mausenin sol tuşuna basıyorum ancak tamir olmuyor.Kaç kez denedim olmuyor bug felan mi var

Az önce hikaye modunda başlarda tank tamiri bölümü var orada da denedim benim oyunda tank tamiri olmuyor ilginç

• syetmez kullanıcısına yanıt
    Bilebilirsin haritada o uçağın tipi farklı normal bomber a göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Su anlık memnunum bu kombinden ilerleyen zamanda fiyatların durumuna göre 1080 ile değiştirebilirim islemci çok farkediyormuş 1-2 hafta önce 4790 ni aldım i3 550 den geçiş yapınca kendime eziyet ediyormuşum dedim

Sürekli basılı tutacaksın biraz bekleyip devreye giriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chnyldz03

quote:

Orijinalden alıntı: gizmo_x

quote:

Orijinalden alıntı: chnyldz03

lmg ile uçak düşürme olayını anlaşmalı yapmak isteyen var mı? kolay yoldan yapalım

edit: 10 dk da 2 uçağı imha ettim basitmiş silah iyi değilmiş zaten boşuna uğraştım

valla tam ucak dusucek baskasi aliyor last kill benim mermi bitiyor :D

yeni gelen silahı açtım ilk önce onla düşürdüm ben perino hafifle 120 mermisi var fena

BAR ile indirmeye calisiyorum ucagi ama donup dolasip pilot beni aliyor bir turlu ucak indiremedim gitti :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gizmo_x -- 11 Eylül 2017; 18:9:56 >

• gizmo_x kullanıcısına yanıt
    20 kurşunlu bar silahı ile bir halt edemezsin malesef, al eline mg15 bastırmayı. kurul bi yerlere yavaş yavaş tara, sadece senin taramanla olmuyor başka insanların taramasıda lazımki işe yarasın.

20 dakikada yaptım görevi hatta 3 tane uçak düşürdüm.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

50 Vasıta tamiri niye olmuyor. Tankı kullanıyorum. Vurulunca x'e basım tamir ediyorum, saymıyor. Bilen, yapan varsa yardım ltf

X ile değil support sınıfının elindeki tamir aleti le tamir edeceksin.Hem senin vasıtan olur hemde başkasının vasıtası olur.

Tamir aletini kullanamadım. Nasıl oluyor aracın neresinine tutacağım.Araçtan inmem gerekiyor mu

Araçtan iniyorum tamir aletini çıkarıyorum tankın heryerini dolaşıyorum mausenin sol tuşuna basıyorum ancak tamir olmuyor.Kaç kez denedim olmuyor bug felan mi var

Bug yok inşallah tank hasarlıyken deniyorsundur :) Hasarsız tankta tamir aleti çalışmaz hasar yok diye.

eğer farenizde çift tıklama, makro vb var ise tıklamanızı çift sayıp yapamayabilir tamiri
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bug yok inşallah tank hasarlıyken deniyorsundur :) Hasarsız tankta tamir aleti çalışmaz hasar yok diye.

Tanklar hasar aldığında hemen dışarı çokıp o çekiç gbi şeyle tamire çalışıyorum boşa dönüp duruyor. O meşhur ses çıkmıyor. Vazgeçeceğim galiba o silahta açılmasın napıyım diğer silahların tamamını açtım zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre-Dylan

Beyler i5 4590 ile i7 4790 arasında fps farkı ne kadar olur ona göre alacağım gpu 1050ti ram ise 16gb multide ne verir fark olarak iki işlemci?

2 islemci arasinda fps farki fazla olmaz. Fakat minimum fps de baya fark olur

• AnNka-tr kullanıcısına yanıt
    Bende onu diyorum zaten
  • gtx 1050 Ti g4600 veyahut i3 6100 testlerine baktım cpu hep %100 oluyor bu darboğaz olacak anlamınamı geliyor arkadaşlar oyun arada kasarmı yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Repaer

gtx 1050 Ti g4600 veyahut i3 6100 testlerine baktım cpu hep %100 oluyor bu darboğaz olacak anlamınamı geliyor arkadaşlar oyun arada kasarmı yani

4130 var arada FPS çakılıyor bende mesela

• Şu destek ile bir turda 10 manga ikmali görevi ne kaar zor arkadaş, hep 6-7 manga var. yapamıyorum bir türlü çıldıracağım. lmg ile uçak düşürmede bu kadar zorlanmadım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoadMonster

Şu destek ile bir turda 10 manga ikmali görevi ne kaar zor arkadaş, hep 6-7 manga var. yapamıyorum bir türlü çıldıracağım. lmg ile uçak düşürmede bu kadar zorlanmadım ben.

Mermi sandığı ve mermi çantasını birlikte kullanın bence. Sürekli gözünüz manga üyelerinde olsun reload yaptığı an atın çantayı.

Ben de bir şey sorayım bu "arditi hançeri" yaz görevlerini gecikmeli yapanlara eylül 11'de verilecekti bana gelmemiş gelen gelmeyen var mı nedir durumlar?
  • Repaer kullanıcısına yanıt
    Hikaye modunda kaç fps alıyorsunuz

• RoadMonster R kullanıcısına yanıt
    Her mangaya ayrı ayrı vermeyeceksiniz kendi manganızdaki adamlar sizden 10 kere ikmal yapacak hepsi bu. Fort vauxta manganızla 3-5 bayrak almaya çalışın o ara yere paso sandık atın manga üyelerinin üstüne çanta atın 8-10 dakikada halledersiniz

• Premium pass gelecek bütün dlcleri kapsıyor mu yoksa bi sınır olacak mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • RoadMonster R kullanıcısına yanıt
    Kalabalık grupla gez herkese sürekli muhimat at tamamlaman fazla sürmez

• 
Sayfa: önceki 12671268126912701271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.