Şimdi Ara

Batman vs İron man (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
3
Favori
17.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam dediğin gibi iron man zeki istediği şeyi yapabilir havasında yazılıp çizilmiştir batmanda biraz buna benzer çok zeki tanıdığı herkesi yenebilir havasında bir karakter, süpermanı, flashı uzun lafın kısası tüm justice leagueyi ve darkseidi yendiğinde tepkimiz sadece ' batman abi yapar ' oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkansr

Hocam dediğin gibi iron man zeki istediği şeyi yapabilir havasında yazılıp çizilmiştir batmanda biraz buna benzer çok zeki tanıdığı herkesi yenebilir havasında bir karakter, süpermanı, flashı uzun lafın kısası tüm justice leagueyi ve darkseidi yendiğinde tepkimiz sadece ' batman abi yapar ' oldu

Batman vs İron man

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 24 Mayıs 2017; 16:48:14 >

• pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Hangi sayı usta bu ? İron manı alır yine de :D

Bu arada Mighty Racoon adlı bir youtube kanalı var fan yapımı ve oylamaya dayalı olarak süper kahramanları kapıştırıyorlar % 70 civarı batman iron mane karşı kazanmıştı ama dediğim gibi fanlığa dayalı bir şey bununla savunamam bu konuyu ama 'i dont always win' derken iron mani kast etmediğine eminim :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hangi sayı usta bu ? İron manı alır yine de :D

Bu arada Mighty Racoon adlı bir youtube kanalı var fan yapımı ve oylamaya dayalı olarak süper kahramanları kapıştırıyorlar % 70 civarı batman iron mane karşı kazanmıştı ama dediğim gibi fanlığa dayalı bir şey bununla savunamam bu konuyu ama 'i dont always win' derken iron mani kast etmediğine eminim :D

Buda zaten batman in cool luğunu ve iron man'den neden üstün olduğunu gösteren bir resim O anlamda demiyor i dont always win i Türkçeye çevireyim

Bu her zaman hazırlıklı olduğumu göstermez. Çünkü değilim.
    Bu en ileri teknolojiye sahip olduğumu göstermez. Zaten sahip değilim.

Ben bir simgeyim. Ben insanlara herkesin bir kahraman olabileceğini gösteren kişiyim.
    Asla pes etmem. Ezildiğimde, yeniden toparlanır ve yeni bir yol bulurum.
    Ben, sadece insanım. Fakat bunun beni önemsiz biri gibi göstermesine izin vermem.
    Taktiksel zekan yoksa hazırlık süreci hiçbir şey ifade etmez.
    Eğer seni motive eden şey saf değilse kahramanlık eylemlerin işe yaramaz.

BEN HER ZAMAN KAZANAMAM, FAKAT ASLA VAZGEÇMEM.

Bende buna yakın çevirmiştim eksiklerimi giderdiğin için teşekkürler, ben hep yiğidi öldür hakkını yeme diyenlerdenim ama tony teknolojik dehası haricinde batman'e karşı avantajı olmadığını düşünüyorum

• quote:

Bende buna yakın çevirmiştim eksiklerimi giderdiğin için teşekkürler, ben hep yiğidi öldür hakkını yeme diyenlerdenim ama tony teknolojik dehası haricinde batman'e karşı avantajı olmadığını düşünüyorum

Rica ederim

Benimde düşüncem tony'nin zırhlarının vs. daha iyi olduğu yönünde. Fakat batmanin taktiksel zekası daha önde iron man'den
    Batman versuslarında genelde batman zırhları konuşulmuyor batmani hep taytla görüyoruz sonuçta ninja, eğer tonyle savaşacaksa muhtemelen zırhla gelir yani 1-1 değil 2-0 oluyor benim gözümde

• quote:

Batman versuslarında genelde batman zırhları konuşulmuyor batmani hep taytla görüyoruz sonuçta ninja, eğer tonyle savaşacaksa muhtemelen zırhla gelir yani 1-1 değil 2-0 oluyor benim gözümde

Gelsin iron man'in zırhları batman'in zırhlarından üstündür zaten
    INDSIDER SUIT ile gelirse ışınlanma özelliği oluyor hocam, biraz zor :D
  • Her ne kadar batman hayranı olsam da infinity war sonrası iron manin çok rahat alacagı vs

• Furkansr kullanıcısına yanıt
    Iron Man'in zırhları başka bir boyut
  • Furkansr kullanıcısına yanıt
    Iw ironman batmeni 10 saniyede nakavt eder

• quote:

Her ne kadar batman hayranı olsam da infinity war sonrası iron manin çok rahat alacagı vs
    batman çizgi romanları bana çok güzel bir his yaşatıyor. Böyle yağmurlu günlerde okumalık hikayeleri var.
    ama iron man teknolojisinin yanında iron man hiçç kalıyor. Animasyon serisinde thaons buster armor yapmış
    her ne kadar orda yenilsede batmani affetmez
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.