Şimdi Ara

Batman Fan Club (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
18
Favori
20.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

eklersen sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robin_nightwing -- 12 Ağustos 2016; 22:09:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende üye olmak istiyorum benide yapın :D
  • Dc fanıyım ve Batman en sevdiğim karakterdir.Batman hakkında bilgim çizgiromanlarını araştırarak biraz bilgim var.Beni de ekler misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 7 Ağustos 2016; 23:21:13 >
  • beni de ekler misiniz kulübe :)
  • Benide ekleyin...
  • Benide ekleyin + Dr de Batman Hush cizgi romanini gordum hosuma gitti.Okuyaniniz var mi nasildir ? 55 tl cok ucuz gelmedi hele bu zamanlarda yorumlarinizi bekliyorum.

• Baya geç gördüm ama eklersen sevinirim
  • 1000. mesajim serefine beni de yazarsan sevinirim. baya uzun suredir imzayi kullaniyorum ama listeye de eklersen sevinirim
  • Beni de ekle dostum.Nickten kaybediyorum ama hem Batman hem Jokere hayranım

Animasyonların çoğunu izledim jl de dahil.

Bu arada Batman çizgiromanlarına başlamayı düşünüyorum hangilerini tavsiye edersiniz?Sıra önemli ise sırasıyla yazar mısınız?
  • Emekle B-Man yazar mısın hocam bana? Ve ekler misiniz listeye

• Çekilişe katılmak istiyorum bayım,beni de yazarmısınız?
  • Kulübe benide eklerseniz sevinirim :)
  • Kulübe alımlar devam ediyor mu
  • Batman fanboyları siz batman süpoyuda hulkuda döver demeye devam batman zengin bir adam tek özelliği zeki olması iron man bile batmani alır

• humerus06 kullanıcısına yanıt
    9 ay sonra ölmüş konuyu hortlattın :)

Neyse alımlar devam ediyorsa alın beni de ..

• Batman’i severim. Hala döne döne Animated Series izlerim. Ara sıra Arkham oyunlarını izlerim

Sen izlersin ben oynarım ;)

Son Justice League hayal kırıklığı yarattı bende .. Ben Affleck'in son filmiydi zaten oynamayacak diye biliyorum daha ..

• Bence isabet olur açıkçası BvS’den beri filme yakıştıramadım onu Steam’den Asylum indirmeyi düşünüyorum bu aralar

Aslında yakışıyor karanlık adam rollerine dolayısıyla Batman'e .. Ama JL'de yönetmen saçmalıkları , kesilen sahne saçmalıkları vs.. mahvetti filmi ..

BvS'de de senaryo kopuktu tamamen .. Warner Bros elindekinin kıymetini bilemiyor ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irishman -- 1 Mart 2018; 20:33:58 >
  • Adamın kalıbı, kostümü TDKR’dekine çok benziyor hoşuma gitmişti fragmanlarda. Ama adamın yüzünde anlamsız bir ifade Canımı sıkıyor. Bakalım solo filmde kim olcak heyecanla onu bekliyorum. Christian Bale’i beğenirdim ama o da biraz kısa ve cılız kalırdı. Ama yine de hala en sevdiğim seri Nolan’ın üçlenesi

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.