Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.330
Cevap
99
Favori
143.603
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Aldım Kredi Kartını Dün AKşamda İlk ALışverişimi Yaptım. Kart Şu Anda Belirlenen Belli Müşterilerin Kullanımına Sunuldu. Bana 3000 TL Limitli Yolladılar.
    Kullanıp Geridönüşlerle Gelişmesine Destek Olmamı Rica Ederek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

Orijinalden alıntı: djhayal

quote:

Orijinalden alıntı: terlikk

Bana mail falan gelmemiş. Hesabımda sağlam da para bulunduruyorum ama yok, sallanmamışız yine.

Benim hesapta 60.000 TL var dün email geldi başvurdum ama şuan çalışmadığım için işsizim seçtim işbankasında 8000 TL limitli kredi kartım var bakalım onaylanacakmı hala başvuru değerlendiriliyor yazıyor bugün sms gelir büyük ihtimal olumlu ya da olumsuz. Cevap veren arkadaşlara çok teşekkürler.

Benim durumda benzer sonucu alıntılarmısınız.

Valla hala sonuç gelmedi bilgisayardan enpara'ya girdiğimde başvuru ekranında sonuçlanacağı saat bile yazmışlar ama saat geçti ne gelen var ne giden :)

Böyle yazıyor başvuru ekranında: Değerlendirme sonucu dönüş zamanı 24/11/2017 16:15

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Sonuç ne oldu arttırdılarmı limiti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragontool

Sonuç ne oldu arttırdılarmı limiti.

ses yok hocam
  • uygulamada bulamadım başvuru yerini ? nerede
  • quote:

Orijinalden alıntı: adeleks

puanı yüksek olanlara, hesapta parası olanlara mail gelmemiş kısacası bankalar borcunu zamanında ödeyenleri sevmez ödemelerini aksatacaksın faiz işleyecek banka faizden para kazanacak ki seni sevsin diğer türlü bin harcamışsın bin ödemişsin hiç çekici değil 1000 harca 1300 öde o zaman kral sensin

Kredi puanim yuksek,odemelerimi hic aksatmadim.

5000 limitli kart tanimlandi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: terlikk

Bana mail falan gelmemiş. Hesabımda sağlam da para bulunduruyorum ama yok, sallanmamışız yine.

Benim hesapta 60.000 TL var dün email geldi başvurdum ama şuan çalışmadığım için işsizim seçtim işbankasında 8000 TL limitli kredi kartım var bakalım onaylanacakmı hala başvuru değerlendiriliyor yazıyor bugün sms gelir büyük ihtimal olumlu ya da olumsuz. Cevap veren arkadaşlara çok teşekkürler.

Benim durumda benzer sonucu alıntılarmısınız.

Valla hala sonuç gelmedi bilgisayardan enpara'ya girdiğimde başvuru ekranında sonuçlanacağı saat bile yazmışlar ama saat geçti ne gelen var ne giden :)

Böyle yazıyor başvuru ekranında: Değerlendirme sonucu dönüş zamanı 24/11/2017 16:15

Bana çıkmazsa alıp paramı başka bankaya geçerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: pUnduli

Enpara Esra Erol teyzesi gibi "emekli mayışın yoksa elentrik alamadım" kafasında olduğu ve freelance çalıştığımı anlamamakta ısrar ettiği için, hesapta duran paraya rağmen kredi kartı için düşüneceklerini sanmıyorum.

Birde tamam aidat veriyor bilmemne de , puan taksit yok deniyor, diğer kartlarda denk gelince daha çok kazanma veya taksit durumu bari var.

Puan yok, taksit var.
  • Encardi cepteteb gibi kampanya dışı birakmazlarsa gerek yok kredi kartını almaya ama ne yaparlar belli değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara bu işi çok ilerletecek . Qnb sağlam işler yapar . Katarlılar kararlılar bu işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plus007 -- 25 Kasım 2017; 12:47:19 >
  • Hem ilk kredi kartı müşterilerimizden biri olmak ister misiniz ? hemen başvurun diye mesaj atıyorlar başvurunca da kusura bakmayın size kredi kartı veremiyoruz diyorlar.
  • plus007 kullanıcısına yanıt
    Katarlı bütün işadamları hapise atılıyor haberin varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başvuru yapmadan önce dikkat etmeniz gerekenler
    Tabii bunları yaparak illa ki alacaksınız veya kesin alamazsınız diye bişey demiyorum ama siz dikkat edin onlarda edebilir.

olumlu olabilecek durumlar
    #Kredi notunuzun iyi ve üstü olması (mümkünse başvuru yapmadan önce güncelleyin. findekste bkmexpress ile 1.18 TL ile mümkün.)
    #Enpara mevduat hesabında paranız olması
    #Ayın enparalısı olmak
    #krediniz veya borcunuzun olmaması

olumsuz olabilecekler
    #Kredi notunuzun düşük olması
    #kredi borcunuzun taksidini geçiktirmiş veya ödememiş olmak
    #kredi kartınızın extresini ödememiş olmanız. (önceki aylardan)
    #Başka kredi kartınız varsa ve fazla limitiniz olması
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

Başvuru yapmadan önce dikkat etmeniz gerekenler
    Tabii bunları yaparak illa ki alacaksınız veya kesin alamazsınız diye bişey demiyorum ama siz dikkat edin onlarda edebilir.

olumlu olabilecek durumlar
    #Kredi notunuzun iyi ve üstü olması (mümkünse başvuru yapmadan önce güncelleyin. findekste bkmexpress ile 1.18 TL ile mümkün.)
    #Enpara mevduat hesabında paranız olması
    #Ayın enparalısı olmak
    #krediniz veya borcunuzun olmaması

olumsuz olabilecekler
    #Kredi notunuzun düşük olması
    #kredi borcunuzun taksidini geçiktirmiş veya ödememiş olmak
    #kredi kartınızın extresini ödememiş olmanız. (önceki aylardan)
    #Başka kredi kartınız varsa ve fazla limitiniz olması

2150 tl limitim var toplam enparada mevduat hesabimda cok sayilmayacak derecede parada duruyor hazirandan beri eksiksiz heray enparaliyim butun odemelerimi enpara uzerinden yapiyorum notum da 1357 buna ragmen enpara kredi kartindan red yedik

• Kredi kartından red yiyenler niye takıyorsunuz ki? Benim cepteteb kredi kartım var her yerden taksit bonus kampanyalarina rahatça katılıyorum. Sadece bedava 3 taksit için limitinizi doldurmaya değmez. Ben her ay ayın enparalisi, findex puanım 1620, tarihi geçmiş hiç borcum olmadığı halde direk olumsuz dedi. Böylesine aktif kullanıcılara bile kart vermiyorsa yemişim politikalarını. Gün gelecek onlar verelim diye yalvaracak

• cepteteb her yerden taksit bonus kampanyalari nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq1

cepteteb her yerden taksit bonus kampanyalari nedir?

Kampanya sayfasındakiler yani

• Kartı onaylanıp eline ulaşan varmı ?

• Kredi notum 1350gibi bisey. Ogrenciyim. 2 kere ret yedim. İnat ettim 3.sunu basvurdum. 750tl limitle onaylamislar .

Vadede bisey yok

Vadesizde genelde 200-300 lira para olur harcadikca atarim.

İlk kredi karti basvurumdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: plus007

Kartı onaylanıp eline ulaşan varmı ?

Perşembe başvurdum onaylandı ama halen ses soluk yok biraz önce MH aradım halen basımda gözüküyor kart. Büyük ihtimalle bugün yarın teslim edilir kuryeye dedi mh.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.