Şimdi Ara

(BAŞVURULAR HERKESE AÇILDI) ENPARA'DAN BİR İLK DAHA AİDAT VEREN KREDİ KARTI (110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.330
Cevap
99
Favori
143.602
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben kredi kartını ayarlarından İnternet alışverişi için 1 TL açık limitli olarak ayarlamıştım. Tabi telefona TL yüklemesi yaparken bunu unutmuşum, ama garip bir şekilde telefona TL yüklendi. Oysa ki limit 1 TL idi?

Nasıl oluyor bu? Yani limit koyma işe yaramıyor mu? O zaman bir güvenlik açığı oluşmuş olmaz mı?

Not: Şifre sms'i geldiği için ödeme yapılmış olabilir ama aynı zamanda 1tl limiti arttırın sms'i de gelmiş. Bu arada TL yüklemeyi enparanın uygulamasından yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokomoko -- 26 Aralık 2017; 18:32:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cokomoko kullanıcısına yanıt
    Bende sorun olmadı geçen 20₺ limit koymuştum 30₺ işlem yapmak isteyince hata vermişti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Telefonunuza TL yüklemesini nereden yaptınız? Enpara.com cep şubesi ya da internet şubesi üzerinden mi? Yoksa telefon operatörünün kendi uygulaması üzerinden mi?

• Parasetamol1903 P kullanıcısına yanıt
    Şifre sms'i geldiği için ödeme yapılmış olabilir ama aynı zamanda 1tl limiti arttırın sms'i de gelmiş. Bu arada TL yüklemeyi enparanın uygulamasından yaptım.

Enparaya da durumu bildirdim.

• Aidat vermemek için ekstra bişeymi yapmak lazim?

• radko kullanıcısına yanıt
    Arkadaş enparanın vereceği aidat parasını söylemiş galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cokomoko

Şifre sms'i geldiği için ödeme yapılmış olabilir ama aynı zamanda 1tl limiti arttırın sms'i de gelmiş. Bu arada TL yüklemeyi enparanın uygulamasından yaptım.

Enparaya da durumu bildirdim.

Uygulama içerisinden yapılanları kapsamıyor olması lazım, ben internet alışverişine hiç açmadım her ay tl yüklemesi, fatura ödemesi, kredi kartı ödemesi vs. yapıyorum ( bunların hepsi cep şubesi-internet şubesi işlem limitine tabii yani internet harcaması olarak geçerli değil).

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Uygulama içinden yaptığınız kullanımlar internet harcaması limitinizden yemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Parasetamol1903

Uygulama içinden yaptığınız kullanımlar internet harcaması limitinizden yemez.

Usta buradayken sorayım, bu üniversite öğrencilerinin öğrenci belgesi yüklemesi gerekiyor onun yerine öğrenci kimlik kartı yüklesek oluyor mu?

• Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Her ikisi de olur.

• koyar olm kullanıcısına yanıt
    10 tane 10 TL üstü işlem olması yeterli, başka bir kural yok.

• İşsizseniz yeni kredi kartı alma şansınız çok çok az, elinizdeki kredi kartıyla devam etmenizi tavsiye ederim yeni bir işe girene kadar.

• Mânâlùx Râpérâ M kullanıcısına yanıt
    Enpara’nın kurye ile anlaşması kartların kuryeye teslim edildikten sonra Türkiye genelinde en geç 1 hafta içinde müşteriye teslim edilmesi şeklinde. İstanbul’da teslim edilen kartların ortalama teslim süresi 4.5 gün civarında. Ama İstanbul’da bile 2 hafta geçmesine rağmen teslim edilmeyen kartlar var, ertesi gün teslim edilenler de var. Enpara ekibi barkod numarası bazında takip yapıyor geciken kartları teslim ettirebilmek için ama bazı kurye acenteleri kafasına göre takılıyor. Bankaların çalışabileceği çok fazla kurye firması yok, ama inanın hepsinin durumu aynı, zaten çoğu bölgede aynı acente hizmet veriyor tüm kurye firmaları adına. Bankalar PTT’yi de kullanmaya başladı bir taraftan, inşallah orası daha iyi olur. Bankalar da dahil olmak üzere herkes bıktı kurye dertleriyle uğraşmaktan. Teslimat başına 2-3 katı para ödeseniz bile performansları artmıyor, maalesef durum bu.

• Kredi kartı herkese açıldı deniyor. Ancak başvurmak istediğimde şu an sadece mevut müşterilerimize sunuyoruz" diyor. Nasıl başvuracağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baykun

Kredi kartı herkese açıldı deniyor. Ancak başvurmak istediğimde şu an sadece mevut müşterilerimize sunuyoruz" diyor. Nasıl başvuracağız.

Konu sahibi arkadaş eksik yazmış, şu anda sadece mevcut müşterilere veriliyor. Önce enpara üyesi olmanız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 27 Aralık 2017; 14:12:18 >
  • Parasetamol1903 P kullanıcısına yanıt
    Hocam kredi kartından diyelim ki 120 liralık alışveriş yaptık onu sonradan 6 taksite böldük. Her ay 20 lira kesiliyor ya. Bu her ay kesilen 20 lira aylık 10 işlemden sayılıyor mu. Yoksa tek işlem ilk ay mı sayılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: atarli ergen

Hocam kredi kartından diyelim ki 120 liralık alışveriş yaptık onu sonradan 6 taksite böldük. Her ay 20 lira kesiliyor ya. Bu her ay kesilen 20 lira aylık 10 işlemden sayılıyor mu. Yoksa tek işlem ilk ay mı sayılıyor

Kampanyaya ekstrenize yansıyan 10 TL ve üzerindeki alışveriş/harcama, fatura ödeme, MTV ödeme, cep telefonu TL yükleme ve nakit avans işlemleri dahildir. Kredi kartınıza ait borç ödeme, taksitli olarak yaptığınız işlemlerin 2. ve sonraki taksitleri, artı bakiye transferleri, iade işlemleri, ekstrenize yansıtılan faiz/ücret/vergi borçları, 10 TL’nin altındaki işlemler ve ekstre kesim tarihinden önce yapıldığı halde provizyonda beklediği için ekstreye yansımayan işlemler kampanya kapsamında değildir.
    Arkadaşlar sitesinden bakmak bu kadar zor değil, lütfen ilk önce oraya bakın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 27 Aralık 2017; 14:10:04 >

• Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Kızma abi tamam

• kredi kartı vermiyor ekpara limiti tanımlamışlar..saçmalık
  • enpara müşterisi olmak için başvurudm 3gün oldu ne arayan var ne gelen nasıl olacak bu iş
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.