Şimdi Ara

Bass Duyarlı IşıkSpot Bağlamak Videolar,Malzemeler,Devre Şema,Fotolar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
17.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben semedak' g'b' b' devre yaptim gordugum kadariyla yapb'ld'm daha dogrusu malesef val'smad'SSSSS
  • döndüm arkadaşlar..
    haftada bir de olsa foruma vakit buluyorum.. yaptığım devreden sonuç ancak bass sürücüsünden sinyal almak koşuluyla gerçekleşiyor.. x-530 540 gibi sistemlerde bunun için içini açmak gerekli. siz pm den isteklerinizi sorularınızı yazın, fırsatım oldukça döneceğim.

ykolay değil yaklaşık 6 ay bende bu düşünceme ve isteğime çözüm aradım. gitmediğim eletronikçi, dükkan kalmadı.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IboJaN -- 4 Mart 2009; 1:31:31 >
  • malzeme listesinde verilen bu malzeme nedir acaba? MOC3020 221Q (beyaz).... ben elektronikçide bulamadım varsa karşılığını yazarmısınız?teşekkür ederim şimddiden
  • kardeşş dediğin moc3020 o o değill bende bulamadımm ondan arkadaş sanırım yanlış yazmışş listeyii semada moc3021 yazıyo oo 20 yazmışş ben yaptım devreyide çalışmadı bende arka bağlantı şeması olmadığı için neyi nereye bağlaycamı bilemedim kaldırıp attım çalışmadı bende çalıştıran varsa bana bi yardım edebilir mii??
  • IboJaN:

Tam hayalimdeki ve istediğim bir çalışma yapmışın :) ama bir kaç sorum olcak

1-Bu devreden sonra seste (bassta mesala.) kayıp oldumu.
    2-Birde ben spot takıp yapmak istemiyorum.Ledlerle yapmak için malzeme listesini verir misin? (ohM,K vs)
    3-Birde benim aklıma fikir geldi nasıl olur bende bilmiyorum :D 2 tane ledli flip-flop devresi yapcan.(tavan vs masanın üste asmak için),sonra ikitanede senin gibi monitorun yanına led yada spot takcan.Flip-Flop devresi bass vuruşun gücüne göre hızlı yada yavaş yanıp söncek.yandakiler senin yaptıgın gibi bass duyarlı olcak zaten.
  • arkadaslar bn odama led sıstemı yapmak ıstıyorum 5 mt yanı 300 tane led ten olusan serıt led e bn sese duyarlı bı devre yapmk ıstıyorum nsl ypabılırm lutfen arkadaslar yardımcı olunuz...
  • arkadaşlar bu devreyi 12 volt şeritledler için kullanmak istiyorum devrede kullanılan r3 direnci MOC3020 6 nolu bacagına baglanmış giriş 250 volt denmiş buradaki dirente nasıl bi oynama yaparsak 12 volt için uygun olur lütfen yardım edin arkadaşlar çok acil
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.