Şimdi Ara

başlangıç için hangisi (duke 250 vs 250 nk)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • başlangıç için hangisini tavsiye edersiniz ? Tasarımları aynı firma tarafından yapılmış zaten çok benziyorlar. sanırım duke 250 hem ön hem arka absli ama 250 nk da sadece ön absli. onun dışında tabii ki ktm kalitesi var ancak aradaki 14 bin tl lik farka değer mi bilmiyorum ? A sınıfı ehliyet için de en az iki yılım var yani motoru değiştirme şansım yok. daha güçlü bir makineye geçemiyorum sanırsam a2 ile yani A sınıfı ehliyet alana kadar ilk aldığım motoru kullancağım

• up
  • Bence Cf moto almanız daha iyi olur. Çünkü CF daha ucuz bir motor ve KTM Türkiye artık eskisi gibi değil.
  • Arada 14 bin tl lik bir fark olması imkansız. Sadece sıfır km olarak alırsan cf moto da 2. el değer kaybı daha fazla olur.
    2. el alırsan zaten değer kaybı vs olmaz. En azından şimdi vericeğin 14 bin tl yi, 2 yıl sonra alacağın motorun üstüne koyup daha güzel bir motor alırsın.
  • III I II III I I kullanıcısına yanıt
    250 nk - 22 bin tl
    duke 250 - 37 bin tl

dediğin gibi yapmak en mantıklısı sanırım.
  • Maddi durumun çok iyi değilse 250NK al. KTM Duke kullanıyorum ben, parçaları NK'ninkinden çok daha pahalıdır. Ama kalite ve performans olarak Duke alır.
  • 250NK'da çift ABS bilgin olsun, DUKE kullanmadığım için birşey söyleyemem ama 250NK kullandığım için önerebilirim, sadece ufak tefek şeylere dikkat etmen lazım.
    Kronik sayılacak;
    Arka plakalık kesin metal plakalık alman lazım, 40tl ödedim, birşey değil.
    Yıkarken ekrana tayzikli su tutmaman lazım, ekranda titreme yapıyor diyorlar garanti dahilinde de olsa gerek yok uğraşmana.
    Nadir de olsa oksijen sensörü sorunu yaşayanlar var, yine garanti dahilinde.

Dediğim gibi KTM ile bilgim yok, temiz ikinci elleri bile bütçemi aştığı için bakmamıştım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.