Şimdi Ara

Basketbol Topu Tavsiyesi (50-60 lira)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
3.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 50-60 liraya basketbol topu alıcaz şöyle şık güzel bir toplar var mı ? Netten de alabilirim. Spalding veya Nike istiyorum topu. Mağazalarda olmayan internette satışı olan toplarda olur.

• the_japan kullanıcısına yanıt
    içlerinde en iyisi tabi ki euroleague olan top. Onun dışında spalding tf 150 yi 9-10 seneye yakındır kullanıyorum sanırım baya iyi bi top. Normal top yani bi yamuğu yok senelerçe de kullanırsın. Nike dominate'ler arkadaşımda vardı ama ya ben tf 150 ye alışık olduğumdan ya da harbiden güzel olmadığından ben çok sevmedim. Dediğim gibi
    1) spalding euroleague
    2) splading tf 150

edit: euroleague olan da tf 150nin sadece euroleague dizaynlı haliymiş. Aralarında fark yok yani. Asıl euroleague topu tf1000 sanırım. O da 250 tl civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corpus gemitu -- 10 Mayıs 2016; 11:48:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: corpus gemitu

içlerinde en iyisi tabi ki euroleague olan top. Onun dışında spalding tf 150 yi 9-10 seneye yakındır kullanıyorum sanırım baya iyi bi top. Normal top yani bi yamuğu yok senelerçe de kullanırsın. Nike dominate'ler arkadaşımda vardı ama ya ben tf 150 ye alışık olduğumdan ya da harbiden güzel olmadığından ben çok sevmedim. Dediğim gibi
    1) spalding euroleague
    2) splading tf 150

edit: euroleague olan da tf 150nin sadece euroleague dizaynlı haliymiş. Aralarında fark yok yani. Asıl euroleague topu tf1000 sanırım. O da 250 tl civarı

Tavsiyeniz için teşekkürler hocam

Spalding tf150 ile nike dominate 7 arasında kalmıştım, sonradan 15 tl fazla olsun önemli değil düşüncesiyle nike dominate 7 sipariş verdim.

• tf-150 forever
  • arkadaşlar ben de hepsiburadadan spalding euroleague almayı düşünüyorum şuan kargo ile 37 liraya geliyor. ideal boyut no 5 mi oluyor dış sahada oynayacağm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: optimusp

arkadaşlar ben de hepsiburadadan spalding euroleague almayı düşünüyorum şuan kargo ile 37 liraya geliyor. ideal boyut no 5 mi oluyor dış sahada oynayacağm

Maçlarda kullanılan normal boyut diye tabir edilen toplar 7 numaradır hocam. 5 numara genelde çocuklar için öneriliyor. 6 numara ise bildiğim kadarıyla kadın basketbol maçlarında kullanılıyor.
  • Kreus kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam 7 numara sipariş verdim
  • Bende geçen hafta Nike dominate siparişi vermiştim,dün elime ulaştı.Genel olarak beğendim,sanki fazla sekiyor gibi geldi bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Görkem Y.

Bende geçen hafta Nike dominate siparişi vermiştim,dün elime ulaştı.Genel olarak beğendim,sanki fazla sekiyor gibi geldi bana.

Hocam sizin topun üstünde de dikdörtgen içerisinde 29.5'' ve 74.9 cm yazısı var mı ?

ben de gayet memnunum ama top biraz küçük gibi sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_japan

quote:

Orijinalden alıntı: Görkem Y.

Bende geçen hafta Nike dominate siparişi vermiştim,dün elime ulaştı.Genel olarak beğendim,sanki fazla sekiyor gibi geldi bana.

Hocam sizin topun üstünde de dikdörtgen içerisinde 29.5'' ve 74.9 cm yazısı var mı ?

ben de gayet memnunum ama top biraz küçük gibi sanki

Var

• bu konular neden unutulmuş oğluma 5 numara spaldin tf-150 iyi gidermi daha başlangıç ama iyi mi olur sizce teşekkürler...
  • Hocam 1 ay geçmiş ama cevap vereyim. Ben basketbola bu top ile başlamıştım 2003 senesinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1DFD8C17B -- 1 Şubat 2018; 14:7:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.