Şimdi Ara

Başkent Üniversitesi Topluluğu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
6
Favori
33.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 96
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 42
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 gün 7 saat 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AkRaeP (42 mesaj) telly71 (25 mesaj) Dracos (18 mesaj) sdai (16 mesaj) mob411 (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (41 mesaj) Mobil (12 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    305 Mesaj
    Bende bu yıl hukuk fakületisini kazandım.hazırlık atlamayı bende deneyeceğim.Anadolu lisesi mezunuyum.biraz kendim çalışıp giricem.umarım geçebilrim=)
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reinhardt -- 12 Kasım 2010; 23:31:29 >
    |
    |

Arkadaslar bu linke bir bakın önemli

edit : önemli ikinci gelişme

yalan habermiş .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 12 Şubat 2011; 11:15:50 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    968 Mesaj
    Pek ilgilenen yok heralde bu topikle.
    |
    |

Bαşκеиτ ϋиіveяsітesі тαчfα & Gfв ύмітκоч тαчfα
  • Yarbay
    2159 Mesaj
    Açan bile ilgilenmiyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Revolutiøn

Pek ilgilenen yok heralde bu topikle.

quote:

Orijinalden alıntı: Duke LaBeouf

Açan bile ilgilenmiyor.

+1
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Imnobody -- 15 Şubat 2011; 15:22:10 >
    |
    |

Mercedes C180K AMG PAKET
  • Teğmen
    236 Mesaj
    quote:

Bilgisayar Mühendisliği 2. sınıfım bende, Karakaptanın arkadaşı

bu arada ders kayıt sistemimiz çok yaşa :D atılımın halini gördükten sonra açılmadan çöken sitemleri var
    |
    |
    OCZ 120GB Vertex 460 Sata 3.0 SSD || Seagate 2TB 64MB 7200RPM HDD || Cooler Master HAF X 942 || Cooler Master GX-2 80+ 750W || Logitech G510 || Logitech G502 || Logitech VX Revolution || Creative SoundBlaster Tactic3D Rage V2, Asus STRIX DSP

• Yarbay
    5426 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KaRaKaPtAn

quote:

bu arada ders kayıt sistemimiz çok yaşa :D atılımın halini gördükten sonra açılmadan çöken sitemleri var

1.sınıfım bende ve ders kayıtlarını yaptım 13:00 , 14:00 gibi sorun yoktu ama secmelı guzel sanatlarda sadece arkeoloji kalmış onu secmek durumunda kaldım
    |
    |

• Teğmen
    236 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gs_mert

quote:

Orijinalden alıntı: KaRaKaPtAn

quote:

1.sınıfım bende ve ders kayıtlarını yaptım 13:00 , 14:00 gibi sorun yoktu ama secmelı guzel sanatlarda sadece arkeoloji kalmış onu secmek durumunda kaldım

en azından seçmeli var ;) bizim bölümde o da yok
    |
    |
    OCZ 120GB Vertex 460 Sata 3.0 SSD || Seagate 2TB 64MB 7200RPM HDD || Cooler Master HAF X 942 || Cooler Master GX-2 80+ 750W || Logitech G510 || Logitech G502 || Logitech VX Revolution || Creative SoundBlaster Tactic3D Rage V2, Asus STRIX DSP

• Yarbay
    5426 Mesaj
    seçmeli ders ama arkeolojıyı zorunlu seçtim , göya seçmeli ders olucak ders kaydının 1.gününden seçmiş herkes resimi kolay dıye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 16 Şubat 2011; 15:26:04 >
    |
    |
    Arkadaşlar Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri bölümü(tam burslu) hakkında bilgi verebilecek olan var mı? ( barınma, ulaşım vs..)
    |
    |

Doğayı yıpratmayınız,
    Yeteneklerinizi hobi olarak harcamayın,
    İnsanlar kazandıkca kibarlaşırmış.
  • Teğmen
    131 Mesaj
    Arkadaşlar bu sene başkent üniversitesi endüstri mühendisliği düşünüyorum. Lütfen üniversite hakkında bütün özellikleriyle bilgilendirirseniz sevinirim.Eğitimi,kampüsü,vs vs. Şimdiden teşekkürler:)

Orijinalden alıntı: erolegemenesor

Arkadaşlar bu sene başkent üniversitesi endüstri mühendisliği düşünüyorum. Lütfen üniversite hakkında bütün özellikleriyle bilgilendirirseniz sevinirim.Eğitimi,kampüsü,vs vs. Şimdiden teşekkürler:)

mezun olup kurtulan biri olarak asrın hatası olur yapma derim git tobb a gir
    |
    |

Orijinalden alıntı: Dracos

quote:

Neden oyle dediniz hocam aciklarmisiniz bende endustri dusunuyorum tobb olmazsa şayet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bzm arkadasın hazırlıkta kalınca gıtmıs ama benım bıldıgım osym den burs alanların bursu gıtmıyor. Bıraz arastır bnce.
    |
    |

Bαşκеиτ ϋиіveяsітesі тαчfα & Gfв ύмітκоч тαчfα
  • Yarbay
    2742 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Creepinq Death

quote:

quote:

Neden oyle dediniz hocam aciklarmisiniz bende endustri dusunuyorum tobb olmazsa şayet

üniversiteden beklentilerine bağlı, lisede teddeydim mesela, tede üniversite başkente lise tabelası assan yedirirsin millete, ortamı 0, kampüs içi olanaklar 0, zaten okulda kalmıyorsun direk çayyolundasın aralarda çünkü okulun doğru dürüst bir yiyecek yapan yeri de yok, ama dersen ki ben bunları takmam, okula gidip gelirim ortamımı dışarda yaşarım ok rahat edersin, ama bir bilkentle falan kıyaslama üzülürsün yani bana desen ki tekrar girsen kazansan yine yazar mısın asla allahtan kurtulduk, gerçi birşey var, gaziden hacettepeden ve hatta odtüden falan kat kat iyidir, örgüt üyesi tipler yok, aşırı cCc reyizler yok, özel okulun avantajı odur rahatsın yani her türlü, hacettepe falan serdar ortaç konserinde şenliklerde sahneye çatal bıçak atan tiplere sahip, hangi görüşte oldukları zaten malum ona hiç girmiyorum, odtü desen aşağı kalır yanı yok, gazi de tam tersi aşırı sağ, siyasetten uzak (gerçi bir kez yemin muhabbeti oldu ben görmüştüm ama kendi hallerinde ettiler ), eğitim kalitesi desen eh, hocalar desen kaprisli piçler de var adam gibi adam olanlar da var değişiyor yani, gidilmez değil ama bana göre değildi yani bunu girdikten sonra anlamak kötü oldu ilk sene herkes ortaktır sabancı falan gibi değil yani ilk sene çevreni bulursun, sonraki seneler artık bölümünlesin, ona göre yani eğer girersen sana tavsiye ilk sene tamamen endüstri ile birlikte olma, diğer bölümleri de tanı, danışmanlar biraz hırttır, direk bölüm şubelerini dayarlar önüne, onları biraz değiştir ortak derslerde, zaten gerçi bunları buobs u görünce anlarsın yani

burs durumunu soran arkadaşa da şunu söylemek gerek, hazırlıkta zaten burslu değilsin, bölümde burslu oluyorsun, bölümde kalmadığın sürece sıkıntı yok ort da 2 ve üstü olmak zorunda devam etmesi için, yani yıl sonlarında genel ort 2 ve üstü olacak dönemde değil, durum bundan ibaret, gene de emin olmak istersen 234 10 10 u ara öğrenci işlerini iste sor
    |
    |

• Yüzbaşı
    615 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Creepinq Death

quote:

quote:

üniversiteden beklentilerine bağlı, lisede teddeydim mesela, tede üniversite başkente lise tabelası assan yedirirsin millete, ortamı 0, kampüs içi olanaklar 0, zaten okulda kalmıyorsun direk çayyolundasın aralarda çünkü okulun doğru dürüst bir yiyecek yapan yeri de yok, ama dersen ki ben bunları takmam, okula gidip gelirim ortamımı dışarda yaşarım ok rahat edersin, ama bir bilkentle falan kıyaslama üzülürsün yani bana desen ki tekrar girsen kazansan yine yazar mısın asla allahtan kurtulduk, gerçi birşey var, gaziden hacettepeden ve hatta odtüden falan kat kat iyidir, örgüt üyesi tipler yok, aşırı cCc reyizler yok, özel okulun avantajı odur rahatsın yani her türlü, hacettepe falan serdar ortaç konserinde şenliklerde sahneye çatal bıçak atan tiplere sahip, hangi görüşte oldukları zaten malum ona hiç girmiyorum, odtü desen aşağı kalır yanı yok, gazi de tam tersi aşırı sağ, siyasetten uzak (gerçi bir kez yemin muhabbeti oldu ben görmüştüm ama kendi hallerinde ettiler ), eğitim kalitesi desen eh, hocalar desen kaprisli piçler de var adam gibi adam olanlar da var değişiyor yani, gidilmez değil ama bana göre değildi yani bunu girdikten sonra anlamak kötü oldu ilk sene herkes ortaktır sabancı falan gibi değil yani ilk sene çevreni bulursun, sonraki seneler artık bölümünlesin, ona göre yani eğer girersen sana tavsiye ilk sene tamamen endüstri ile birlikte olma, diğer bölümleri de tanı, danışmanlar biraz hırttır, direk bölüm şubelerini dayarlar önüne, onları biraz değiştir ortak derslerde, zaten gerçi bunları buobs u görünce anlarsın yani

burs durumunu soran arkadaşa da şunu söylemek gerek, hazırlıkta zaten burslu değilsin, bölümde burslu oluyorsun, bölümde kalmadığın sürece sıkıntı yok ort da 2 ve üstü olmak zorunda devam etmesi için, yani yıl sonlarında genel ort 2 ve üstü olacak dönemde değil, durum bundan ibaret, gene de emin olmak istersen 234 10 10 u ara öğrenci işlerini iste sor

saolun hocam bilgi verdiginiz için bakalim hele bi sonuclar gelsin duruma göre tobb filan tutmazsa baskentte gidicez mecbur :D
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,156
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.