Şimdi Ara

Basit bir boyoma işlemi yapmak istiyorum yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yeni kasama sizinde desdeğinizle küçükbir değişiklik yapmak istiorum sadece boyama işlemi kasanın üzerinde işaretlediğim yerlere
     Basit bir boyoma işlemi yapmak istiyorum yardım

galatasarayın şu logosunu
    boyamak istiyorum hangi tarz boya ile daha güzle bir netice elde ederim ben sprey boya düşnüyorum bu 3 renk sarı kırmız ve beyaz renk spreyleri nerden bulabilrim yardımlarınız için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulentozi1905gs -- 27 Eylül 2007; 3:22:13 >

• spray boya ile çok kolay yapılacak bi iş diil bu...bence çıkartma çok daha kolay olur...ama illa spray boya diyosan oto sanayiye gidip spray oto boyası al...çok düzgün kesilmiş yapışkanlı maskelerle önce sarı ve siyah ile arka planı oluşturup daha sonra arka planı maskeleyerek harfleri yapman lazım...maskelemede en ufak bi yanlışlık tüm resmi bozar...kesimi çok düzgün yapman lazım...
  • bence bu kasa boyamaya değmez!
  • @ermanunal01
    Yha arkadaşım boyama değer weya değmez ona sen değilde bırak kasanın sahibi kendisi karar wersin demekki sevdiği bi kasa onu boyamak istemiş belki elinde çok imkanı yoktur yeni kasa almak için belki hediyedir yani sen karar weremezsin diyorum ben...

@bulentozi1905gs

Arkadaşım bende bi zamanlar düşünüyodum sadece ufak bi resim ama mlsf :( yapamadım daha doğrusu benim beceriksizliğim büyük ama bence bantlarla çevrelersen oklay olur gibi duruo ama bantlar boyayı çıkartmaması lazım yani bantların boyayı taşırmaması için olanları war genelde ewlere bordro çekerçen kullanılıo onlardan alıp deneyebilirsin....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnnSAG -- 29 Eylül 2007; 9:25:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.