Şimdi Ara

Basit 1-2 sorum olucak. Önceki konuları okudum ama bulamadım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1- premium acc sahibi olmadan serverlara girilmiyormu ? 3 günlük acc bitti giremiyorum şu an serverlara

2- yeni güncelleme oldu , hata veriyor ?

teşekkürler

• 1- serverde %80 den fazla premium varsa seni almıyo... ama devamlı enter enter diyerek girebilirsin.. yani servere girmen için premium olmana gerek yok.. sadece sabırlı olman lazım ve tekrar tekrar denemen lazım...

2. sorunun cevabı sanırım dagha once yazdıgım cozumlerde bulabilirsin

http://forum.donanimhaber.com/m_5355985/mpage_1/key_//tm.htm#5359888

link bu
  • fakat bende oyunu update ediyorum şifremi yazıyoru ok e basınca failed login current zone 10057 hatası veriyo ama diğer arkadaşlar giriyomuş oyuna izmirdemi problem var acaba yoksa bendemi giren arkadaşlar izmir dışında
  • quote:

Orjinalden alıntı: masterofdeath

fakat bende oyunu update ediyorum şifremi yazıyoru ok e basınca failed login current zone 10057 hatası veriyo ama diğer arkadaşlar giriyomuş oyuna izmirdemi problem var acaba yoksa bendemi giren arkadaşlar izmir dışında

bendede aynen bilen biri cevap versinnn
  • yeni patch i yüklediniz mi???
  • quote:

Orjinalden alıntı: masterofdeath

fakat bende oyunu update ediyorum şifremi yazıyoru ok e basınca failed login current zone 10057 hatası veriyo ama diğer arkadaşlar giriyomuş oyuna izmirdemi problem var acaba yoksa bendemi giren arkadaşlar izmir dışında

su secenekleri kontrol edin sonra panikleyin

1- hackshield update edildimi?

2- oyunun 1.316 patch i yuklendimi?

3- eger cafede iseniz diğer arkadaşlarda böle bi sorun varmı ( cafe agından kaynaklanabilir)

4- Girmiş oldugun pc de daha once knigh oynndımı... ( bazen yuklemede hata oluşuyo dosyalar eksik yuleniyo arada sırada sacma sapan hatalar verio )

---- sen oyun updatesini boşver benim linkde verdigim şeleri yap sora girmee uraş yine girmesse oyunu sil başdan yukle... 1.299 dan update etmeye başlasın....

• Ben her yazılanı yaptım.
    zaten sorun1,316 patchini yüklemesiyle bugün başladı.

Knightonline.exe bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor.
    bu durumdan özür dileriz

İşiniz yarım kaldıysa üzerinde çalıştığınız bilgiler kaybolmuş olabilir..

diye hata veriyor.

anlamadım gitti
  • SİL YUKLE O ZAMAN....
  • işin güzeli onuda yaptım :(
  • ilginç:D

10057 hatası diosun yani... ( ban yemiş olabilirmisinki:D )

dedğimi bidaha yap sen yeniden yuklediysen... sora oyuna girmee uraş şifreni ve id ni yaz ok de... hata cıkarsa özelden yaz halletmeye calısalım sunu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.