Şimdi Ara

baseus ba03 immersive virtual 3d (aptx bluetooth alıcı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar uzun süredir inceleme yazısı yazmıyorum hatalarım olursa şimdiden affola

-kısaca aptx düşük gecikme ve 16 bit 44.1 khz kayıpsız ses aktarımı sağlar 24 bit ses aktarımı sağlayan aptx hd ve ldac gibi formatlarda var ama bu cihazda sadece aptx ve aptxLL (bl5.0 düşük gecikmeli) formatlar mevcut extra olarak aac ve sbc yide destekliyor

-aac iPhone kullanıcıları için önemli bi detay çünkü iphone aptx formatları desteklemiyor

- ses geliştirmelerinin çoğuna sahip fotoğraflarda mevcut

- 3 ledli batarya seviye göstergesi mevcut

- üzerinde görüşmeler için kaliteli bir mikrofon mevcut

bunun kötü yanı ise mikrofonlu bi kulaklık taksanız bile görmüyor kulaklığın üzerindeki durdur başlat ses aç kıs tuşlarını da görmüyor

kısaca üzerindeki 3.5 mm bağlantı 3 pinli olduğu için 4 pinli kulaklıkların mik ve tuşlarını kullanamıyorsunuz

görüşme yapmak için cihazı mandalıyla yakanıza tutturmanız gerek diger aptx adaptörlerde durum ne bilmiyorum ama benim eksikliğini hissettiğim bi konu şahsen

-_- Ses kalitesine gelirsek

-elimde 32 ohm luk 1more 1025 kulaklık var kulaklığa ilettiği güç olarak gerçekten tatmin edici özellikle pop ayarında bassları tok ve doyurucu

abartmış olmiyim yinede ama kulaklığı telefona bağlandığımda aldığım keyifi 2 üst seviyeye çıkardı

-bu deneyimleri 16 bit flac parçalar ile elde ettim (tidal deezer hifi)

-spotify yt müzik deezer premium fizy muud 320kbps mp3 256 kbps aac gibi platformlarda tam performans vermeyecektir

-cünkü aptx in amacı ı 16bit kayıpsız seslerdir

-yanlış anlaşılmasın bu cihazı aldım illa flac mı dinlemeliyim hayır diğer platformlarda dinlediğiniz müzik keyfinizide etkileyecek yazılımsal ses iyileştirmeleri mevcut

-Cod mobile da 3d eq modu seçili iken cevresel sesleri daha detaylı duyuyorsunuz pubg oynamıyorum onda nasıl bi etkisi var bilmiyorum

Sonuca bağlarsam

200 lira bandında satılan bi adaptör 500 1000 1500 liralara satılan abileri dahili dac amfiye sahip yüksek ohm lu kulaklara tam güç sağlayabilen adaptörlerde var fiio nun btr serileri gibi

ama ben günlük kullanıcıyım aldığım kulaklıklar ya 16 ya 32 ohm diyen biri olarak bu adaptörü satın aldım

mikrofon olayı can sıksada müzik dinleme amacıma fazlasıyla hizmet ediyor

3d pop jazz classic eq modları gercekten sesin rengini değiştiren güzel detaylar

bu arada güç tuşuna iki kere basarak aralarında geçiş yapılabiliyor

satın aldığım site

https://mobil.akilliphone.com/incele/baseus-ba03-immersive-virtual-3d-bluetooth-receiver-alici-102423

https://www.baseusofficial.co.uk/shop/baseus-ba03-immersive-virtual-3d-wireless-audio-receiver/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neydiyon -- 23 Mart 2021; 8:41:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,

İnceleme için teşekkürler, kendi mikrofonu ile telefon görüşmeleri nasıl, karşı tarafa giden ses konusunda bir problem var mı?

• mylmazer M kullanıcısına yanıt

mikrofon kalitesi gayet iyi ama dediğim gibi dahili mikrofonunu kullanıyo kulaklıktakini kullandırmıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.