Şimdi Ara

Baseus 100w şarj type c şarj kablosu hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi forumlar. Geçen Amazon prime indirimlerinden 100w type c şarj kablosu almıştım. İlk defa bugün kullanmaya niyetlendim. Şarj kablosunu kullandığım şarj aletleri anında bozuldu. İlginç bir şekilde farklı kablo ile denesem bile telefonu saniyelik şekilde şarj edip şarjı kesiyor. Bu şekilde bir döngüye giriyor. İki şarj aleti de xiaomi marka, diz üstü bilgisayarımı ve telefonumu şarj etmek için kullandığım cihazlardı. Başından böyle bir olay geçen oldu mu? Çözümünü bilenler yardımcı olursa sevinirim.

Lanet kablonun linkini de bırakıyorum merak edenler için.

Baseus 100w şarj type c şarj kablosu hakkındaamazon
    Baseus Flash 2 in 1, Şarj & Data Aktarım Kablosu, Siyah, 2 m, 100 W, USB Type C & DC, Telefon ve Laptop Uyumlu, Hızlı Şarj
    https://www.amazon.com.tr/dp/B01LWWA2Q6/ref=cm_sw_r_apan_i_5T814NHXF281A56SYW12?_encoding=UTF8&psc=1

• Kablodan anlayan varsa kablonun enine kesitini atıyorum.
  • Bu

İlk alttaki yeni tip 65w ile bilgisayarı şarj ediyordum biraz uzun takılı kaldığı için adaptör tamamen bozuldu. Sonra üsteki eski tip ile deneyeyim dedim kablonun bozacağını hiç düşünemedim. O ada aynı şekilde yapmaya başlayınca hemen çıkardım kabloyu bu sayede kurtardım adaptörü. Bu zamana kadar bayağı baseus kablo kullandım ilk defa başıma böyle birşey geldi. Baseus kablo sayesinde Apple bilgisayar soketi bozan birisinin yorumunu okuyunca bilgisayarın girişinin bozulacağına adaptörden olmuş olmakla ucuz atlattığımı anladım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.