Şimdi Ara

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri (472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.968
Cevap
99
Favori
1.000.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    güncellemeler IGO tarafından yayınlanıyor. PND ve araç içi navigasyonlara yönelik güncellemeler naviextras.com'da yayınlandı ancak Google Play store sorunu nedeniyle Android tarafı gecikti. Bir an önce yayınlamak için çaba sarfediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamenzü

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

her iki noktanın da yerini tam hatırlamıyorum ancak.

1.
    ilk görüntüdeki yer ankara da konsoloslukların olduğu caddede, mevkiyi net hatırlamıyorum.

ancak, yokuş aşağı inerken bir tünel girişinde navigasyon haritada tüneli gösterirken, sesli olarak sağdaki yan yola yönlendiriyor.

haritadaki durum ile yolun fiziki durumu farklı, tünelin sağındaki yol görünmüyor. o nedenle düz gitmem gerekirken sağdan devam etmem gerekiyormuş gibi yönlendiriyor.

2.
    ikinci görüntüde arabanın tespit edilen konumu (küçük nokta) anayol üzerinde olmasına ve trafik vs sıkıntı olmamasına rağmen beni yan yoldan dolaştırıyor.

3.
    nerdeyse her gittiğim güzergahta buna benzer sıkıntılar oluyor.

özellikle hızlı gidilebilen yollarda bu olunca şöyle saçma bir durum oluşuyor.

Ana yoldan başka bir yola geçeceğim zannedip yavaşlıyorum, sağa yanaşıyorum, sonra görüntü ilerleyince programa ve haritaya verdiğim paraları saymaya başlıyorum.

4. bu programa çizilen rotanın görüntü olarak logunu tutturma ve iletme özelliğini ekletebilirseniz güzel olur.

ekran görüntüsü almak için cebelleşirken kaza yapmak istemiyorum. çünkü o bölgeyi geçince çizdiği rota görünmüyor.

5. kendi speedcam dosyamızı hangi klasöre kopyalayarak kullanabiliriz?

6. android, ios lisans taşıma problemi yüzünden kaçak kullanmaya zorlamayın insanları.

7. bulut hesabı ile senkronizasyon büyük bir eksik.

8. Güncellemenin çok geç gelmesi (gelmemesi :) ) diğer harita sağladığınız firmalarla (Google vs) yapılan sözleşmeler gereği mi??

Merhaba.

İlk ekran görüntüsündeki sorunu düzelttik. 2017.03 güncellemesinde yer alacak. İkincisinde ise güncel haritada herhangi bir sıkıntı gözükmüyor, sorun giderilmiş durumda.

Yazılımınızda geçmiş trafik seçeneği açık mı acaba? Bu tarz durumlar geçmiş trafik ile bağlantılı da olabiliyor.

Saygılarımla,

Necmettin.

• quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Necmettin bey selamlar,
    Bazı küçük noktalar var bildirimde bulunayım; muhtemelen siz 2017.03'de düzeltmiş olursunuz ama ben yine de bildireyim.

İsim 1363. Sokak - Yeni ismi: Ruhi Kurnaz Bulvarı
    Açıklama: Yukarıda Fen Lisesi Kavşağından aşağıda D100 bağlantısına kadar aynı isim. Kanal üzerinde 4 şerit köprü bağlantısı var. Hız sınırı 50Km/s

İsim: 1439. Sokak - Yeni ismi Hürriyet Caddesi
    Açıklama: Yukarıda dönel kavşaktan aşağıda D100 birleşimine kadar ayını isim.Kanal üzerinde 4 şerit köprü var. Hız Sınırı 50Km/s EDS ile kontrol ediliyor!

İsim: D100 Çoban 2012 Kavşağı
    Açıklama: Tünel girişinden itibaren Düzce çıkışına kadar (Şerifoğlu Köprülü Kavşağı dahil) Hız Sınırı 70Km./s EDS ile kontrol ediliyor.

İsim: 853. Bulvar - Doğru ismi Rasim Betir Bulvarı
    Açıklama: Bulvar batı yönünde Nezih Tütüncüoğlu Bulvariyla birleşti. Hız 50Km/s

İsim: D655 Beyciler Kavşağı
    Açıklama: Dönel kavşak Trafik ışığı yapıldı. Düzce'deki kara noktalardan biri burası.

İsim: Çevre Yolu -Yeni ismi Zahid Kevseri Bulvarı
    Açıklama: Düzce ile Kalıcı konutlar arası aynı isim. Hız Sınırı 70Km/s. EDS İle kontrol ediliyor.

Saha ekiplerinizce kontrolunu ve varsa düzeltmeleri bilginize sunarım.

Sevgi ve saygılarımla.

Korhan Bey merhabalar.

Gerekli düzenlemeleri yaptık, 2017.03 güncellemesinde inceleyebileceksiniz.

İlginiz için teşekkürler.

Saygılarımla,

Necmettin.

• navman N kullanıcısına yanıt
    nedir bu google play sorunu detay verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basarsoft

quote:

Orijinalden alıntı: kamenzü

BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri BASARSOFT Haritaları ve Guncel Basarsoft Haberleri

her iki noktanın da yerini tam hatırlamıyorum ancak.

1.
    ilk görüntüdeki yer ankara da konsoloslukların olduğu caddede, mevkiyi net hatırlamıyorum.

ancak, yokuş aşağı inerken bir tünel girişinde navigasyon haritada tüneli gösterirken, sesli olarak sağdaki yan yola yönlendiriyor.

haritadaki durum ile yolun fiziki durumu farklı, tünelin sağındaki yol görünmüyor. o nedenle düz gitmem gerekirken sağdan devam etmem gerekiyormuş gibi yönlendiriyor.

2.
    ikinci görüntüde arabanın tespit edilen konumu (küçük nokta) anayol üzerinde olmasına ve trafik vs sıkıntı olmamasına rağmen beni yan yoldan dolaştırıyor.

3.
    nerdeyse her gittiğim güzergahta buna benzer sıkıntılar oluyor.

özellikle hızlı gidilebilen yollarda bu olunca şöyle saçma bir durum oluşuyor.

Ana yoldan başka bir yola geçeceğim zannedip yavaşlıyorum, sağa yanaşıyorum, sonra görüntü ilerleyince programa ve haritaya verdiğim paraları saymaya başlıyorum.

4. bu programa çizilen rotanın görüntü olarak logunu tutturma ve iletme özelliğini ekletebilirseniz güzel olur.

ekran görüntüsü almak için cebelleşirken kaza yapmak istemiyorum. çünkü o bölgeyi geçince çizdiği rota görünmüyor.

5. kendi speedcam dosyamızı hangi klasöre kopyalayarak kullanabiliriz?

6. android, ios lisans taşıma problemi yüzünden kaçak kullanmaya zorlamayın insanları.

7. bulut hesabı ile senkronizasyon büyük bir eksik.

8. Güncellemenin çok geç gelmesi (gelmemesi :) ) diğer harita sağladığınız firmalarla (Google vs) yapılan sözleşmeler gereği mi??

Merhaba.

İlk ekran görüntüsündeki sorunu düzelttik. 2017.03 güncellemesinde yer alacak. İkincisinde ise güncel haritada herhangi bir sıkıntı gözükmüyor, sorun giderilmiş durumda.

Yazılımınızda geçmiş trafik seçeneği açık mı acaba? Bu tarz durumlar geçmiş trafik ile bağlantılı da olabiliyor.

Saygılarımla,

Necmettin.

merhaba,

geçmiş trafik açık mı diye sormuşsunuz.

evet, açık tı.

İphone aldım.

şimdilik tom tom ( ios ile geliyor. )
    ve Google maps kullanıyorum.

eğer gereksinim duyarsam kaçak igo kullanacağım.

sebep; lisansımın aktarılmaması nedeniyle NNG-başarsoft tarafından buna yönlendirilmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamenzü -- 25 Ocak 2017; 19:55:12 >

• kamenzü kullanıcısına yanıt
    Bende 2 telefon var, xperia z1 ve iphone 6. Sizin, tek lisansla her 2 platformda kullanabildiğiniz ücretli bir program var mı? Benim yok, öyle bir özellik yok diye biliyorum, varsa süper olur
  • Herkese selam. Aracıma Navimex Navigasyon taktırdım. Onunla birlikte Sygic orjinal programıda geldi yalnız, İzmit haritası tam bir facia. Şöyle ki;
    İzmit - Symbol Avm olacağı yerde, İzmit Park denmiş.
    41 burada Avm haritada bile yok, böyle olmayan bazı yerleri ingilizce olarak onların destek kısmına yolladım fakat, sanırım haritaları eski?

Başarsoft bu konuda nasıl? Bugün aradım, teknik servisleri meşgulmüş daha sonra arayamadım, yarın arayacağım. İngilizce derdimi anlatmaktan bunaldım, hele şimdi bu İzmit' de gözükmeyen yerleri Sygic destek kısmına anlatmak zor oldu...

Son olarak, şu tramvay belası yüzünden İzmit parçalanmış durumda, Sygic' in dediği yerlere girsem araba artık paramparça olur...
    Başarsoft güncellemeleri nasıl? Sık güncelleniyor mu? İzmit bölgesinde yaşayan ve bu programı kullanan arkadaşlar var mı acaba?
    Saygılar
  • Hiç kendimizi kandırmayalım sonki yolculuğumda gördüm igo ve en güncel başarsoft dışındaki yandex ve Google tamamen süs sadece çok güzel trafik bilgisi var. En doğru sonuçlar igo da. Oda güncelleme yapmıyor. Alim beyede yakıştıramıyorum bu işin babası niteliğinde bir insan Türkiye için. Bu kadar insan mağdur para verdik aldık android nextgen güncelleme yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epstemolojk_kopus -- 31 Ocak 2017; 7:19:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgili dostlar belki konusu geçti ama kaçırmış olabilirim Navitech tmcli yani trafik bilgi sistemli navigasyonum var önceden trafk bilgisi alırken artık alamıyorum ayarlarda sorun yok sebebini bilen varsa yazarsa sevinirim Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Hiç kendimizi kandırmayalım sonki yolculuğumda gördüm igo ve en güncel başarsoft dışındaki yandex ve Google tamamen süs sadece çok güzel trafik bilgisi var. En doğru sonuçlar igo da. Oda güncelleme yapmıyor. Alim beyede yakıştıramıyorum bu işin babası niteliğinde bir insan Türkiye için. Bu kadar insan mağdur para verdik aldık android nextgen güncelleme yok.

bu mesaja bir cevabınız olmak zorunda eyyy başarsoft
    @Basarsoft @akucukpehlivan
  • Cevap vemiştik aslında. NNG'nin Google Play hesabıyla ilgili bir sorun çıkmıştı. Her ne kadar kesin bir tarih veremesek de mümkün olan en kısa zamanda yayına verilecek.
  • uygulamaya güncelleme gelmemesi veya haritaların güncellenmemesinin sebebi NNG mi yoksa google play mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsnn

Sevgili dostlar belki konusu geçti ama kaçırmış olabilirim Navitech tmcli yani trafik bilgi sistemli navigasyonum var önceden trafk bilgisi alırken artık alamıyorum ayarlarda sorun yok sebebini bilen varsa yazarsa sevinirim Teşekkürler

Evet lütfen cevap

İzmir'de uzun süredir TMC yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentdilbaz

quote:

Sevgili dostlar belki konusu geçti ama kaçırmış olabilirim Navitech tmcli yani trafik bilgi sistemli navigasyonum var önceden trafk bilgisi alırken artık alamıyorum ayarlarda sorun yok sebebini bilen varsa yazarsa sevinirim Teşekkürler

Evet lütfen cevap

Merhaba.

Son görüştüğümüzde problem yok şeklinde bir yanıt almıştık İzmir'den ama tekrar kontrol edelim.

Yanıt geldiğinde geri dönüş yapalım tekrar size.

Necmettin.
  • navman N kullanıcısına yanıt
    Ios da güncel değil

• quote:

quote:

quote:

Evet lütfen cevap

Merhaba.

Son görüştüğümüzde problem yok şeklinde bir yanıt almıştık İzmir'den ama tekrar kontrol edelim.

Necmettin.

İstanbuldada yok sayın başarsoft yetkilileri

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet lütfen cevap

Merhaba.

Necmettin.

Günaydın.

Şu an İstanbul'da yayın olduğunu belirtti arkadaşlarımız. Lütfen kontrol edebilir misiniz?

Saygılarımla,

Necmettin.

• Basarsoft kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler,

Bugün itibariyle henüz İzmir de TMC yayın yok,
  • quote:

Teşekkürler,

Bugün itibariyle henüz İzmir de TMC yayın yok,

şimdi bende kontrol ettim İzmir TMC yayını yok...

Haritalar güncellenmez, tmc çalışmaz... ödediğimiz paranın karşılığını ne güzel alıyoruz!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mortarxl -- 11 Şubat 2017; 13:52:8 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet lütfen cevap

Merhaba.

Necmettin.

Günaydın.

Şu an İstanbul'da yayın olduğunu belirtti arkadaşlarımız. Lütfen kontrol edebilir misiniz?

Saygılarımla,

Necmettin.

Haklısınız son güncellemeden sonra ayarlar sıfırlanmış daha önce böyle olmazdı,ilk kez fabrija ayarlarına dödü. Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.