Şimdi Ara

Barry (2018) | HBO (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
5
Favori
4.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Reis gelip öyle delirdi ki kendi eğittiği çocuğu bile düşünmeden harcadı. Gerçek cinnet budur, müthiş yansıttı. Ödlerinin koptuğu Esther'i bile bir saniyede harcadı. Kral kral.

Fuches: Esther Amerika'da kadın ismidir.
  • White Cluster kullanıcısına yanıt
    delirdi deyince, aklıma şu geldi

https://twitter.com/Eko1035/status/1128187729265790976?s=19

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • türkçe altyazı dosyalarını bulamıyorum ilgili sitelerde sadece 3 bölümün yayınlamışlar yada diğerlerini kaldırmışlar. Bilen birisi yazabilir mi ? dizi izleme sitelerinde var ama oradaki kaliteyi beğenmiyorum. Dosyayı indirip izliyorum genelde ama yok bu dizinin maalesef. Şaşırdım doğrusu 1 yıl geçmiş ben daha yeni izlemeye düşünüyorum tr altyazı vardır diye hiç bakmadım indirdim diziyi. Yardımcı olursanız sevinirim merak ediyorum diziyi güzele benziyor.
  • WindRanger kullanıcısına yanıt
    dizi sitelerinden veya bein connect'ten izleyebilirsin başka altyazı yok hiçbir yerde
  • Allah'tan bütün Bolumleri 1080 p altyazılı olarak indirdik zamanında yoksa telif yedikten sonra uğraş dur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. sezonu bu kadar geç izlediğim için utanıyorum Şahaneydi. Veep'e denk gelmese ödülü kapardı.

• 2 sezonu bir günde bitirdim , bence harikaydı.

• HBO değilde sanki Netflix dizisi gibi.

Ne komedi ne aksiyon. Kara mizah hiç değil.

Başrol kiralık katil dizinin içinde çeteler var, çeteler sanki çete değilde sirk ekibi gibi.

Başrolü paylaşan kadının da oyunculuğu 3 sınıf kalitesinde. Dizide ki rolüde bencil, yalancı ve ben merkezci. Ayrı bir gıcık oldum. Lost in space deki Dr. Smith hafif kalır bunun yanında.

Bill Hader gibi 2.sınıf bir komedyeni kim akıl etmiş de kralik katil dizisinde oynatalım demiş. Ama yine de kendi klasında güzel iş çıkarmış.

Henry Winkler de fena değil.
    Mark ivanir de daha kalıcı bir rolde olabilirdi.

İlk 1-2 sezon için bölümlerin tahmin edilebilirliği hayli fazla.

Fuches epey kredili senaristler adamı öldürmemek için epey caba sarfetmişler.
    Dizide ki tek komik adam hank.
    2. Sezonun sonunda gene durumu öğrendi. 3. Sezonda bakalım neler olacak. 3. Sezonun tamamında fuches i görmeyiz umarım.

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    yorumların hiçbiri tutarlı değil

hele "en komik adam hank" demen daha saçma. adamın herhangi bir esprisi yokki, çeçen mafya elemanı biraz yumuşak tavırları var, bu.
    zaten dizi de bu absürtlükler üzerine kurulu. gerçek kara mizah dizileri böyle olur zaten. espirisiz güldürür, gıcık karakterler de olur. ölmesi gereken karakterler de ölmez, şaşırtmacalı olur.
    hele en iyi kara mizah filmini söyle de, bi de ordan eleştirelim.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    50 mesajın 30 u kendisine ait olan dizinin fanboyu boş yapma

saçma dediğin mesajda komik değil "esprisi yokki" deyip bir alt satırda "esprisiz güldürür" diyebilen bir azılı fanboysun. ne sen ne de dizi daha da fazla vakit ayırıp cevap vermeye değmez.

benim en iyi dark humorumu boş ver, fargo, fight club ve pulp fiction gibi filmler de dark humor sayılabiliyor bunları eleştir.
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    esprisi yok, esprisi güldürür işte, daha nasıl diyeyim.
    filmleri eleştirmeyecem, filmler üzerinden seni eleştircem. fight club, kara komedi değilki ?? pulp fiction 'da, samuel jackson 'a yeterli komik değil diyemezsinki ??
    adamın, ilk sahnedeki gençlerin mekanı basma sahnesinden kaç tane espiri var aklında kalan?
    olaylar zaten trajikomik. illa kahkalarla güldürmesine gerek yok.
    diziyi beğenmemişsem begenmedim dersin. kendini eleştirene de fanboy deyip kolaya kaçmak da doğru değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 27 Aralık 2019; 17:50:54 >
  • İkinci sezonun da çevirisi tamamlanmış. Başlamanın zamanı geldi uzun zamandır merak ettiğim dizilerden birisiydi.
  • Diziye başlıyorum, izlenimlerimi yazarım.
  • İlk sezon bitti, bölümlerin kısa olması itibariyle zevkle izleniyor ama ne bileyim on numara da diyemem çok da kötü değil. Ana karakter beni içime cekmedi Dexter ile benzer yönleri var ama Dexter'in yanindan gecemez. Dexter başka bir şeydi. O kendi kendine konuşması, babasıyla muhabbet sohbeti, içine kapanık davranışları beni içine çekiyordu.

Biraz komedi, biraz mizah, biraz aksiyon, süresi kısa olması itibariyle izlettiriyor.

• Dizi yokluğunda bir tek bunu bulabildim. 1. sezonu 3 günde bitirdim. Fakat ben de bittim, sarmadı. 2. sezon için yorumlar oldukça olumlu ama sorun şu ki, karakterler izleyiciyi kendilerine çekemiyorlar. Çok soğuklar.
  • 2 sezonu da bitirdim. hanım da bayıldı ben de çok eğlendim.
    3.sezon onaylanmış. iple çekiyoruz.
  • Corona nedeniyle çekimler ertelendi

• quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Corona nedeniyle çekimler ertelendi
    yakında dizi kalmayacak. eski ve yarıda bıraktığımiz dizilere başlayacaz demekki

• 2x4 son sahne çok güzeldi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.