Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
46.082
Cevap
186
Favori
2.640.688
Tıklama
Giriş
    1200 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    HamiyetiTürk

quote:

Orijinalden alıntı: Hayaletx

Çocuk katili esad afrin e personeli ile birlikte tank göndermiş.

Ayrıca abd guam da eğittiği özel teröristlerden 70 tane keskin nişancı teröristi afrine göndermiş.

Gelenler 2 günde telef oldu, bunlarıda paket servis postalarız, İnşallah.

Keskin nişancılar bize çok kayıp verdiriyor.
    |
    |

Gökte parlayan ay,
    Kalpte incinen söz,
    Çölde ışıldayan su, sana benzer

Nasıl basit bir köy hekiminin sessiz çalışmaları kimse farkına varmadan sağlık istatistiklerinde bir yekûn tutarsa, nasıl bir piyade bölüğünün savaşı kesin sonucu hazırlayan sebebler arasında yer alırsa, ben de eserimde milli terbiyemiz için kendimce faydalı saydığım bir hamle yapacağım. H.N.Atsız
  • Yarbay
    2022 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ustauydu

ya bi gidin kardeşim ya bu isyancılar 2011 de bi günde 80 tane polis öldürdüler polis bunlarla nasıl baş etcek kafa kesici sapıklarla

Tarih okumadan gelip burda konuşuyorsunuz hiç birşeyden haberiniz yok. Objektif olun biraz mezhepçi bakış açısıyla olayları yorumlamayın. Zannediyorsunuz ki bu olaylar sadece 2011 de patlak verdi. Yıllar öncesinden başlayan birşey bu. Azıcık tarih okuyun o bölge osmanlı kontrolünden çıktıktan sonra hafız esad denen zorba katil soysuz köpeğin yaptıkları yüzünden bu coğrafya bu halde. Oğlu esed de buna çanak tutmaya devam etti.

Peki arap baharının halk protestolarının ilk başladığı yer olan tunusa gidelim. Tunus lideri naptı peki orada neden iç savaş çıkmadı? Bana bunun açıklamasını yapar mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRiSe* -- 5 Mart 2018; 14:06:24 >

• Yarbay
    2707 Mesaj

Tahliye noktasinda tutunabilmeleri icin arkasina saklanacaklari guvenli birsey lazimdi bence. Ciplak bir noktada nasil durabilirdi ki askerler. Araclari zirhli olsaydi arkasina saklanip belki tutunabilirlerdi ama isid muhtemelen cok kalabalik bir sekilde saldirmistir. Kac tanesini vurabilirsin ki. Ayrica tahliye noktasinda tututabilselerdi bile oraya helikopter indirmek ne kadar mantikli.

O askerlerin yapabilecekleri en iyi sey neydi sizce orada?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Paul Hausser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: aRiSe*

quote:

ya bi gidin kardeşim ya bu isyancılar 2011 de bi günde 80 tane polis öldürdüler polis bunlarla nasıl baş etcek kafa kesici sapıklarla

Tarih okumadan gelip burda konuşuyorsunuz hiç birşeyden haberiniz yok. Objektif olun biraz mezhepçi bakış açısıyla olayları yorumlamayın. Zannediyorsunuz ki bu olaylar sadece 2011 de patlak verdi. Yıllar öncesinden başlayan birşey bu. Azıcık tarih okuyun o bölge osmanlı kontrolünden çıktıktan sonra hafız esad denen zorba katil soysuz köpeğin yaptıkları yüzünden bu coğrafya bu halde. Oğlu esed de buna çanak tutmaya devam etti.

Peki arap baharının halk protestolarının ilk başladığı yer olan tunusa gidelim. Tunus lideri naptı peki orada neden iç savaş çıkmadı? Bana bunun açıklamasını yapar mısın?

kardeşim tarih konusunda bilgim 80 de ki hama operasyonuda boşa yapılmadı müslüman kardeşler yine Ordu askerlerini hükümet adamlarını hedef alıyordu Esad ailesi sert müdahale ailesidir öyle sivil mis mivilmiş dinlemez ne demişler baş kaldiranin kafasını kesin Esad aileside nerde erkeklik taslayan baş kaldıran çete varsa misliyle karşılık verir ORTADOĞU'NUN EN İYİ ANTİVİRÜS PROGRAMI ESAD'DIR DEYRİ ZORDA HAMA DA ŞAM'DA HALEPTE NE KADAR ŞEREFSİZ SATILMIŞ VARSA ALAYINI TEMİZLEDİ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

quote:

Objektif olarak bakıyorum ve İsrail ile ABD'nin karıştırdığı bir ülke görüyorum.

ABD halen orada ve çıkmaya niyetli değil.

Sen ABD demokrasisi mi istiyorsun amacın nedir bu kadar savunuyorsun ABD'yi?
    |
    |

• Yarbay
    2022 Mesaj
    Burdaki esad sevicilerin aynı tayyip sevdalıları gibi beyin dağarcığı bağlanmış sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Sizde bi karar verin esad sevicilermi tayyipci yoksa esadi sevmeyenleri
    |
    |
    aRiSe* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    HamiyetiTürk

REJİM RUSYA'YI DİNLEMİYOR, OYUN OYNANDIĞINI ZANNEDİYOR:

Şam yönetiminin mürettebatıyla birlikte Afrin kent merkezine tank yönlendirdiği ve örgütün belirlediği bölgelerde konuşlandırıldığı iddia ediliyor.

Gökte parlayan ay,
    Kalpte incinen söz,

Nasıl basit bir köy hekiminin sessiz çalışmaları kimse farkına varmadan sağlık istatistiklerinde bir yekûn tutarsa, nasıl bir piyade bölüğünün savaşı kesin sonucu hazırlayan sebebler arasında yer alırsa, ben de eserimde milli terbiyemiz için kendimce faydalı saydığım bir hamle yapacağım. H.N.Atsız
  • Yarbay
    2978 Mesaj
    Afrin/Cinderes beldesindeki Pkk/Pyd terör örgütüne ait hedefler Türk Hava Kuvvetleri tarafından yoğun bir şekilde bombalanıyor.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: gençkurt

Şam yönetiminin mürettebatıyla birlikte Afrin kent merkezine tank yönlendirdiği ve örgütün belirlediği bölgelerde konuşlandırıldığı iddia ediliyor.

Önemli olan hava kuvvetleri, tankı getirip Afrin'e koysa ne olacak, keklik gibi avlanır havadan. Bulunduğu yerde de kocaman bir krater açılır.
    |
    |

12 kişilik özel timden bahsediliyor özel eğitim almış bu kişilerin paniğe kapılmaları normal değil acemi askerler gibi hareket ediyorlar militanların sayıca fazla olduğunu düşünmüyorum daha çok pusu kurmak için gelmiş 6-7 kişilik bir grup saldırı tarzlarından belli uygun anı bulunca saldırıyorlar yani ilk askerin ölüşünden sonra ki panik havasında üzerlerine çöküyorlar.

Kalabalık bir grup olsa anında arabalarını havaya uçururlardı ayrıca destek için gelen nijeryalı askerlerde varmış dünya üzerinde ilk kez çatışma olmuyor mevcut arazide ki siper alabilecekleri en mantıklı yer araçlar ve çalılıklar eminim ki araç içerisinde amerikalıların ağır silahları vardır bu ağır silahlarla (tba,rpg 7 tarzı) destek gelene kadar terörist atışlarını bu şekilde bastırabilirler ayrıca geri çekilirken araca tuzaklama yapma fırsatı da bulunabilir geri çekilmeyi perdelemek için sis bombası kullanılabilir.

Mantıktan bahsediyorsunuz sizce oraya silahsız helikopter gönderirlermiydi personel taşıma amacıyla kullanılan helikopterlerde bile minigun tarzı silahları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Captain Kirk -- 5 Mart 2018; 14:42:9 >
    |
    |
    ozeba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    335 Mesaj
    esadın ayak takımı pkk ile birlikde şuanda TSK ya karşı savaşıyor . Teröristlere her türlü desteği veriyor esad . Şu an için pkk ve esad gizli bir yasak aşk yaşıyorlar. Yasak aşk diyorum çünki şuan için terör örgütü pkk nın resmi kocası abd .

Geldiğimiz aşamada esad tarafını seçmiş bir kez daha pkk yı desteklemiştir, bu yüzden esad ın taaa *......

(*..... anlayan anlamıştır. )
    HamiyetiTürk

quote:

Orijinalden alıntı: Trident682

Ben anlamıyorum bu esadla ypg düşman değil mi doğuda çarpışmıyolar mı? Esad nası afrine ypgnin içine tank sokabiliyo destek için. aydınlatacak var mı

Ben de cevabını merak ediyorum,ama bildiğim bir şey varsa o da Esed yönetiminin iç savaştan öncede pkk'ya destek verdiğidir.
    |
    |

Gökte parlayan ay,
    Kalpte incinen söz,

• Yüzbaşı
    428 Mesaj
    Tel firati alsak mantikli olmaz mi ? Afrine yardimlari keseriz ?

|
    |

Helikopterde mutlaka silah vardir. Ayrica olmasa bile yaninda iki tane saldiri helikopteri gonderirler silah sorunu cozulur. Ben bildigim icin konusmuyorum hocam tahminlerimi soyleyip sizden dogrusunu ogrenmeye calisiyorum. O an askerlerin nasil davranmasi gerektigi konusunu merak ediyorum. Karsilarinda kac kisi oldugunu biliyorlar miydi acaba.

Ayrica olen askeri cekip aracin arkasina aldiktan sonra sol tarafindan birsey aliyorlar askerin. Onun ne oldugunu cozebildiniz mi? Sag tarafinda piyade tufegi var solundaki sey ne. Bir de olen arkadasini orada birakip kacmalari cok vefasizca geldi bana.

|
    |
    Paul Hausser kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PYD'nin Rusya'ya güveni kalmadı artık.

Nette PYD'li hesaplar yalan bilgi paylaşıyorlar, algı kasma çabaları.

Tank olsa görüntüsü düşerdi nete çoktan.Tanklar şu an Guta'da zaten.

Orijinalden alıntı: Hayaletx

esadın ayak takımı pkk ile birlikde şuanda TSK ya karşı savaşıyor . Teröristlere her türlü desteği veriyor esad . Şu an için pkk ve esad gizli bir yasak aşk yaşıyorlar. Yasak aşk diyorum çünki şuan için terör örgütü pkk nın resmi kocası abd .

Geldiğimiz aşamada esad tarafını seçmiş bir kez daha pkk yı desteklemiştir, bu yüzden esad ın taaa *......

(*..... anlayan anlamıştır. )

Ayak takımı falan değil Esad'ın elinde kalanlar hepi topu o zaten. Geldiler leş oldular baktı Esad hepsi geberecek kalanlarıda çekti oradan şimdi ağlıyor.

HamiyetiTürk

quote:

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

quote:

PYD'nin Rusya'ya güveni kalmadı artık.

Nette PYD'li hesaplar yalan bilgi paylaşıyorlar, algı kasma çabaları.

Tank olsa görüntüsü düşerdi nete çoktan.Tanklar şu an Guta'da zaten.

Anlıyorum hocam.

Gökte parlayan ay,
    Kalpte incinen söz,

• Yüzbaşı
    270 Mesaj
    palavra haberlerle Esad'a hakaret ediyorlar ne tank göndermesi basın palavrayı

SEO
emek server
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.