Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (1388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45.542
Cevap
163
Favori
2.745.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13861387138813891390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • madem askersin bana laf yetiştireceğine çözüm bul üstlerine iletsene...
  • https://twitter.com/SonKaleTurkiye2/status/965538807465508864

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

Bu konvoyları neden vurmuyoruz Allah aşkına bu kadar olmaz yav

• Türkiye için sorun yok. Birkaçbin pislik daha temizlemiş oluruz. Küçük bir yerde bu kadar salağı toplamaya çalışsan başaramazsın. Kendi ayakları ile geliyorlar. Eceli gelen köpek misali hepsi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: woodgate

madem askersin bana laf yetiştireceğine çözüm bul üstlerine iletsene...

hulusi paşanın kulağını çektim dh ergenleri çok kızıyor yavaşsınız dedim. özürlerini iletti.
  • Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Eğer rejim YPG'yi tasfiye etmek için girerse problem yok. YPG'yi korumak için giriyorsa Türk askerini hiç kimse durduramaz."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence bur da rusya abd le3 saat ne görüştün benden yanamısın yoksa karşımı bunu öğrenmeye çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qui-Gon Jinn

quote:

Orijinalden alıntı: marxx

quote:

Orijinalden alıntı: os_lnx

Rusyadan izin almışız.

ABD orada işim yok buyrun ne yaparsanız yapın demiş.

Kafalar iyi..

ister izin de ister anlaşma de rusya istemezse orada kuş uçmaz.

Putin’in sözcüsü sen misin? Astana görüşmelerine falan katıldın mı? Ne bu netlik kesinlik.

Bende bunu diyorum işte.

Herkes devletlerin yönetimi kendi elindeymiş gibi konuşuyor.

Kimisi : Rusya istemese Suriye'de kuş uçmaz. Rusyadan izinsiz adım atamazsın.

Kimisi : Amerika istemese Suriye'de kuş uçmaz. Amerikadan izinsiz adım atamazsın.

Şöyle oldu böyle oldu. Şöyle olur böyle olur.

Rusya istemeseydi olmazdı ABD istemeseydi olmazdı.

ABD istese şöyle yapar, Rusya istese böyle yapar.

Bu bölgede her şey ABD nin planladığı gibi gidiyor, Bu bölgede her şey Rusya nın planladığı gibi gidiyor. Aslında bu bölgede ABD - Rusya ortak çalışıyor her şey ikisinin planladığı şekilde gidiyor.

Böyle uç noktada ki yorumlar bana çok enteresan geliyor. Oluyordur olmuyordur gidiyordur gitmiyordur bilmem. Ancak bu şekilde yorumların yapılması enteresan geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Temsili sayıda asker yolluyorsa rejim karşımızda zaten duramaz çekilir. Asıl mesele rusya ile işbirliğimiz.

temsili sayıda askeri öso paramparça eder.
  • Doğru konuş seviyesiz adam. Nasıl asker yapmışlar seni hayret...
  • harekatın ilk başında yüksek hız ve kuvvet ile afrın in güney sınırları zaptedilip yardım vs girmesi önlenmeli idi çok yanlış strateji ile operasyon başladı . Şehit sayımıza direkt etki edecektir bu durum ilerleyen günlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yavuzazgin -- 19 Şubat 2018; 14:8:33 >
  • #BREAKING: Turkish F-16 jets target #YPG positions in #Afrin as a deal is underway between Syrian governemnt and YPG groups.

• quote:

Doğru konuş seviyesiz adam. Nasıl asker yapmışlar seni hayret...

ne yapsak yaranamıyoruz bu ergenlere ya.
  • Afrine gelen kişiler Halep'in Şeyh Maksud mahallesinden gelen Pkk'lılardır.

Şimdide Halep'te bulunan pkk lılar geliyor.

Yakında onlarında toplu gömülme haberlerini alırsınız.

Bölgeye gelen esad'e bağlı asker veya milis yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: gençkurt

quote:

Orijinalden alıntı: Tyres

SON DAKİKA

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Şam rejimi Afrin'e YPG'yi korumak için giriyorsa bizi kimse durduramaz...

Rejimin paramiliter çetelerini ezeceğiz, bu arada rejimin düzenli orduları bile yok

esat bitmiş bir kukla lider. abd şimdiden rejim formalarını ypg lilere giydirmeye başlamıştır. ölen olursada türkler rejim askerlerini öldürüyor diyecekler.

• Asker olmuşsun, adam olamamışsın. Yazık...
  • Esad ın afrine göndermeyi düşündüğü göstermelik kuvvet iranlı milisler , küçük bir gurup göndererek bir nevi pkk yı korumak mantığındalar . esad her zamanki gibi pkk kollamak derdinde . Sonuç TSK harekata devam edecektir ve karşısına çıkanlarıda telef edip kendi kazdıkları hazır çukurlara gömecektir.

.
  • Topçu birlikleri ve Hava Kuvvetleri Rejime önemli mesajlar veriyor.. Afrinin güneyi topçu birlikleri ve Jetlerimiz tarafından vuruluyor.. İlk defa böyle bir durum var.

• Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'ın danışmanı Buseyna Şaban, Türkiye ile ilgili skandal açıklamalarda bulundu. Şaban, Türk ordusunun teröristlere karşı yaptığı mücadeleyi işgal olarak niteledi.
  • quote:

Asker olmuşsun, adam olamamışsın. Yazık...

tüh. çok üzüldüm.
  • Savaşa gireceğimize kim karar veriyor peki ülkede?
  • 
Sayfa: önceki 13861387138813891390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.